• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@dandelion já mám gel na vlnu z DM a lanolinuju pokaždý..
23. lis 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi máš ten z ořechů na vlnu? Ten bych chtěla koupit..
23. lis 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion mám normální chémii :unamused: , to ani nevím, že je z ořechů.. tak pro příště jsem zase chyrřjší :slight_smile:
23. lis 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion já peru v tekutým prášku na vlnu s obsahem lanolinu, nějakej obyčejnej, a lanolinuju pokaždé
23. lis 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi @janakkk Holky a značky? abych věděla co mám hledat :slight_smile: Malá mi pokakala tu vložku z hedvábí.. (dala jsem jí jí po kakání a asi nebylo dílo dokončeno :D) Zaprala jsem jí žlučákem, ale pustilo to jenom decentně..
23. lis 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky co látkujete, prosím vás poraďte, co říkáte na tyto vícevrstvé plenky, byla by to dobrá koupě? http://www.modrykonik.cz/bazar/plenky/oe8y/vicevrstve-pleny-birdseye-10ks/ moc díky za názory :slight_smile:
23. lis 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska já bych je nebrala, vícevrstvé pleny jsou lepší bambusové, je to fakt nebetyčný rozdíl v savosti
23. lis 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, které používáte longies, co oblíkáte k tomu? Bodýčko je blbost, asi stačí tričko, že? A necháváte v nich děti plazit/lézt po koberci? Neničí se moc?
23. lis 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi aha, moc děkuji za radu, a můžeš mi prosím poradit nějaké bambus vícevrstvé? moc díky :wink:
23. lis 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska já znám snad jen Anavy, pak myslím šije nějaká paní něco podobného na Fleru, ty ceny jsou o dost vyšší, ale podlě mě určitě stojí za to :slight_smile:
23. lis 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi aha, a co říkáš na tyto? že bych koupila vkládací anavy a pak ty vícevrstvé anavy
http://www.anavy.cz/anavy/eshop/1-1-Latkove-pleny/5-2-Vkladaci-plenky/5/185-Vkladaci-plenka-bambus-kratka-2-ks
http://www.anavy.cz/anavy/eshop/1-1-Latkove-pleny/9-2-Vicevrstve-plenky/5/2240-Bambusova-vicevrstva-plenka-vel-S-ZLUTA ty S už asi nemají bílé :unamused: myslela jsi že na Fleru je to levnější? dík
23. lis 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska jj, jak vkládačky, tak vv Anavy můžu určitě doporučit, já doufám, že bílé ještě budou, taky chci dokoupit ty v nejmenší velikosti a myslím, že si tu kdysi někdo stěžoval, že ty barevné pouštěly barvu :unamused: myslela jsem, že ty bavlněné Kikko a Popoliny jsou levnější, jak jde o bambus, tak ta cena bude vyšší, ty z Fleru budou asi za podobný peníze jako Anavy
23. lis 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi aha, tak to jdu raději do bambusu.Hurá, už se těším až objednám... Zkusím tam napsat, zda budou ještě bílé S. Dík za rady, pěkný den :wink:
23. lis 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@briuska Ahoj.. Taky čekám na bílé S a M.. Ivuška mi psala, že budou cca za 3 týdny..
23. lis 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza Jj, tady jsou k mání Ska, ale Mka bohužel ne.. Kvůli poštovnému bych ráda nakoupila najednou..
23. lis 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já mám normálně ten denk mit, je to taková růžová lahev, je tam i trocha lanolinu (o množství si nedělám iluze :grinning:), ale je pravda, že většina věcí, co jsem háčkovala a zezačátklu kousala, tak po vyprání jsou měkkoučký...
23. lis 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion tak já mám z drogerie Jasmín (nebo Teta nebo tak něco) růžovou láhev , co se jmenuje Booster, stálo to pár korun, ale stačí to, taky je to s obsahem lanolinu :slight_smile:
23. lis 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Eli, pises o hedvabne vlozce, to mas na zadecek? nekde jsem totiz nedavno cetla, ze to je na opruzeniniy dobre davat. Aspon myslim,ze to bylo hedvabi.
23. lis 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek jo jo to je ono.. http://www.branakdetem.cz/leciva-vlozka-z-buretoveho-hedvabi.htm
@mahafi @janakkk a jak se to pere :D :slight_smile: naložím to do toho a pak to promnu? nebo?
23. lis 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion hodim vlnaky do pračky, do příslušné přihrádky naliju gel a zapnu program na vlnu, po vyjmutí z pračky naložím do lanolinove lázně :slight_smile:
23. lis 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska Tyhle vícevrstvé Popolini jsem měla taky. Teď je prodávám v bazaru. Jedna saje asi jako 2 čč. Nevýhoda je, že nejsou pružné, tak že z nich nejde moc kalhotkový sklad, jako z těch bambusových. Používala jsem je u první dcery asi do 8 měsíců. Pak jsem dávala jen jednu čč a měnila častěji. Teď se jich zbavuju spíš kvůli tomu, že schnou delší dobu. Máme teď horší podmínky na sušení než s prní dcerou, tak preferuju čč a do nich vkládačku.
23. lis 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já to peru v ruce, naliju do skorostudený vody a chvíli to tam máchám, nedrhnu, jen tak jako promačkávám :grinning:
23. lis 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska já jsem měla i ty bavlněné vv (popoliny) a ocenila jsem je hlavně v létě na táboře, protože mi stihly uschnout od rána do večera, bambusový neměly šanci :frowning2: (hlavně protože to v ruce tolik nevyždímu jako v pračce), jinak jednoznačně souhlas s anavy vv bambusovýma, jsou super :slight_smile:
23. lis 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk a to tam pereš ty vlňáky samotný? nebo ještě s něčím? :slight_smile:
23. lis 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Peru taky vlňáky v pračce. Mám IV vlňáky. Peru samotné v pračce 2 ks vlňáků, perou se asi 45 min.
23. lis 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi @briuska k těm vv z Fleru: já mám tyhle v různých barvách http://www.fler.cz/zbozi/vicevrstva-bambuska-zelena-1971400 Jsou lepší oproti Anavy v tom, že mají vyklápěcí ten prostředek, takže o dost rychleji schnou, mám jich 6 a mrzí mě, že jsem jich nekoupila víc, protože paní je ted´ na mateřský, tak má obchod dočasně zavřený, ale až zas otevře... :grinning: Mám od ní i kalhotovky a jsou taky príma.
23. lis 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Ten vyklápěcí prostředek je fakt dobrý nápad. Já právě vícevrtvým plenkám nepřišla na chuť kvůli té dlohé době sušení...
23. lis 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Vypadají teda parádně... A máš nějaké info, kdy by paní zase mohla začít šít?
23. lis 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jo, tak to jsou ty, co jsem měla na mysli, Kisy, ted jsem je nemohla najít, tak už mám jasno :slight_smile: já si na schnutí nestěžuju, všechny pleny mám suchý do 24 hodin, ale to se ted změní, až malou přestěhujeme do pokojíku, do ted jsem sušila právě tam a bylo tak stále otevřený okno, ted to bude už taky horší :unamused: vv jedu hodně, nevím, co jiného bych dávala na doma :unamused:
23. lis 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek