• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@terezka312 Ty jsou super! Taky mi na vv bambuskách vadí, že dlouho schnou (zvlášť teď, když už se nesuší venku), tohle ten problém docela dobře vyřeší :slight_smile:
23. lis 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlise @aemmi @tynkat @betysek no jen kdyby paní šila no, poslední objednávku dělala mně někdy ještě na jaře, pak zavřela obchod. ale byla moc ochotná a i když už na zakázku nic dělat nechtěla a jen dovyprodávala, tak mi stejně plíny ušila. takže za zeptání člověk nic nedá, třeba by si ráda zas něco ušila :slight_smile:
23. lis 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi Tak to jsi měla fajn. My naštěstí máme velkou koupelnu, tak že tam mám 2 sušáky, ale většinou jsou plíny suché až za 2 dny, tak že sbírám a v zápětí věším nové. Defeakto má oba sušáky plné nonstop...S první jsem byla první rok u našich, ti mají celé horní patro volné a tak se tam dá sušit prádlo, to bylo super....
23. lis 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek My jsme v paneláku, v bytě je klasický jádro, takže sušit v koupelně nepřipadá v úvahu, jednak se tam sušák ani nevejde a stejně by to tam neschlo, když nelze větrat. Ted fakt nevím, asi budu tahat sušák sem tam, jak se to bude hodit :sweat_smile: sice máme i balkon, ale tam bude kočárek, navíc na jaře a v létě tam nerada suším kvůli poletujícímu pylu. No, prát budu asi denně, bud pleny a nebo ostatní oblečení, tak to s tím sušením bude zajímavý :unamused:
23. lis 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Tak já ji zkusím napsat a uvidím.. :slight_smile: Každopádně díky za tip!
23. lis 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi Sušení právě taky řeším.. Od jara do podzimu budu sušit venku, ale termín mám v lednu a to toho venku moc neusuším.. I když je pravda, že někdo suší venku i v zimě a pak jen doma dosouší.. Máte s tím někdo zkušenosti? Neničí se tím třeba ty materiály, když je třeba venku mráz?
23. lis 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkat nemyslím, že by mráz ničil látku, ale já bych popravdě byla líná to pověsit, sebrat a znovu pověsít a zase sebrat :sweat_smile: já jsem spíše pro to, mít větší výbavu a nechat to schnout svým tempem :sweat_smile:
23. lis 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já peru vlňáky v šamponu :slight_smile:
23. lis 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 ty plenky z Fleru vypadají výborně, škoda, že paní zrovna nešije, budu to průběžně sledovat :slight_smile:
23. lis 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkat mráz tomu, podle mě, nevadí, ale taky by se mi to nechtělo sbírat zmrzlý a pak věšet znovu, nevím, o kolik by se to sušení urychlilo a tak zásadní to asi nebude, my teď žijem se sušákem v obýváku, už ho ani neskládám, protože pořád něco visí, vypadá to tady sice jak v sušárně, ale účel to plní, tak na to peču
23. lis 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkat k těm vložkám do podprsenky, já jsem točila třeba jen dva páry Anavy a stačilo, mlíko mi moc neteklo, asi bych dokoupila až jestli budeš potřebovat, prala jsem je spolu s plenami, takže obden
23. lis 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Taky to sleduju :slight_smile: Ale ještě předtím, než porodila, mi právě říkala, že netuší, kdy se k tomu zas dostane (což už chápu :sweat_smile: ). Tak uvidíme.
23. lis 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj tak to my bychom se v obýváku se sušákem už fakt nehli :unamused: navíc malá to na sebe shazuje, tak je lepší, když je někde, kde ona není, což jde čím dál hůře, při druhém ho asi budu přenášet na noc právě do obýváku a přes den bude v ložnici
23. lis 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Já mám jeden sušák - na plínky a Madlenčino oblečení - v obýváku a druhý - na naše věci - v ložnici... Ve 2+1 paráda! :grinning:
23. lis 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se líbí tento sušák, kdysi tu na něj někdo dával odkaz... ale tisícovku se mi za to dávat nechce :unamused:
http://www.mall.cz/koupelna-susaky-pradlo/vileda-susak-na-pradlo-viva-dry-multiflex
23. lis 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aemmi však my se taky nehneme :slight_smile: ale naštěstí zatím tady není nikdo, kdo by to shazoval
@luciesofi já naštěstí vystačím s jedním, je dost velkej, do ložnice už nenarvem nic, tam máme postel, postýlku, skříně a manžel pracovnu
23. lis 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Já používám longiesky zatím jen místo kamaší do nosítka (normálně s bodýčkem teda :slight_smile:) a malá se v nich už párkrát na koberci plazila a už je to trošku vidět, takže se obávám, že by se docela brzy zničily.
@dandelion vlňáky peru většinou v pračce, program vlna, v růžovém denk mit z DM. Pokud mi je teda Helu pokajdí a potřebuju je vyprat akutně, tak peru v ruce, jinak počkám, až budu mít na praní aspoň tři kusy merino, nebo podobného oblečení :slight_smile:.
23. lis 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi K sušení v paneláku...já jsem po půlroce nového bydlení zjistila, že v paneláku máme sušárnu prádla :slight_smile:. Je zamykatelná, pořád se v ní topí a větrá, plenky mám suché do 24 hodin. Navíc od ní nemá klíče každý, jen rodiny s malými dětmi a stejně je pořád prázdná, nejvíc ji využívám já :slight_smile:.
23. lis 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@filipatereza je děkuji, objednám tedy odsud :wink:
@tynkat no a mě asi budou stačit pro začátek ty S na novorozence? :slight_smile:
23. lis 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska Na novorozence S určitě stačí, navíc je pak využiješ jako vložky na zvýšení savosti do jiných plínek:slight_smile:
23. lis 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek no mi právě máme taky hrozně vlhký byt, musím sušit venku na pavlači, jenže v zimě nic moc a navíc mi tam už několikrát ukradli prádlo :rolling_eyes: :rolling_eyes:. Koupili jsme odvlhčovač a to je super, vytáhne fakt hodně vlhkosti, akorát že dost žere elektřinu :unamused:
23. lis 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 je, to je škoda :unamused: , ty bych si teda objednala ...děkuji za tip :wink: (ale možná by mě paní do dubna nějakou ušila, zkusím jí napsat)...a ta zelená plenka na patentky vedle na obrázku,nevíš kolik stojí?nějak to nemohu najít v tom jejím zboží
23. lis 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj my ted do obýváku ještě budeme stěhovat psací stůl s pc a pak tam přibyde postýlka, takže sušák by fakt neměl šanci, asi nejschůdnější bude ta ložnice, tam je na prostředku ještě místo :grinning:

@mustikka u nás sušárna taky je, ale nechce se mi tam sjíždět, dcerku bych musela dát do kočárku, v ruce bych táhla koš, do výtahu bysme se sotva vešly, je dost maličkej, navíc tam zavází moje břicho...jako v nouzi by to bylo řešení, ale raději mám ten sušák po ruce
23. lis 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza když nevyjde ta paní z Fleru, jdu do těch S Anavy :wink: :dizzy_face:
23. lis 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion A prijde ti, ze to nejak pomaha?
23. lis 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska to nevim, ale jestli je to klasická bambusová kalhotovka, tak ty měla za cca 370 myslim, mám je taky, anavy mají lepší střih, ale u těhle mi zas vyhovuje ten systém patentek (že jich je tam mín), ale anavy jsou lepší (pro mě). každopádně, co se těch vv týče, tak anavy mám taky a taky jsou super, takže určitě s nima neprohloupíš :slight_smile:
23. lis 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jj, asi i tak koupím pár anavy a kdyby mi je paní ušila, bude to bonus do výbavy. PS: máš krásné těhu album ! :wink:
23. lis 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek myslím že jo.. teď to má akorát dost seschlý.. tak jsem taková nesvá čím to mazat :/
23. lis 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi jo, ten sušák je super, myslím na něj pokaždé, když věším prádlo na ten klasický, co máme doma, jak by to bylo fajn... :sweat_smile:

Holky, normálně se vám musím přiznat, že jsem dneska měla úplně divný pocit, když jsem kupovala v kauflandu v akci pampersky :sweat_smile: (zatím dávám na noc jednorázovky) Jakože jsem se skoro styděla, fakt zvláštní :grinning:
Jo a druhé zjištění - asi už nepotřebuju žádné kalhotovky (kromě patentkové Bamboolik noční na kterou čekám - na Vánoce).. Co já budu jen dělat celé večery na netu :grinning:
23. lis 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek