• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. března 2017 
Holky, jaky je rozdil mezi BBH bambuskou a konopnou? A kolik stoji nove?
10. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvi, chtěla jsem se zeptat, jaká je pořizovací cena plenky, když použitá stojí 420? Já kupuju jen použité do 200, tak mě to zajímá :slight_smile:
11. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie, tyhle plenky patří zrovna mezi ty dražší :wink: Osobně je nemám vyzkoušeny, ale holky si je moc chválí :slight_smile:
Najdeš je tady www.tuly-tuly.cz
11. črc 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Jdu zase pro radu :slight_smile:
Kamaradka mi taky potvrdila ,ze na novouska jsou nejlepsi cc a svrchni kalhotky.Takze mam v planu nakoupit:
30Kikka bambusovych ctvercu
2-3ks svrchnich klahotek
Snapku
separacky
Co myslite ,kalhotky doporucila IMSE SOFT ,taky se mi zdaly moc prijemne na dotek :slight_smile:
No a co ty ctverce?Je jich dost?Premyslim i o vv ... JAKE JSOU NEJLEPSI??a kolik jich vzit???
Snapka staci jedna? :grinning:
Budu moc vdecna za jakykoliv postreh a radu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. črc 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pry je lepsi IV organic, ale zkusenosti zatim nemam:slight_smile:
12. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kahlan nebrala bych jen čč kikko bambusky, ony se dost vytahají a ze čtverce je pak prostě obdélník a z něho se hůř může skládat novosklad. Spíš bych to nakombinovala, vem si i nějaký kikko lux eco ty jsou hodně dobrý. Osobně si myslím že je 30ks málo, vzala bych klidně 40 a to myslím jen na zadek, pokud je bereš i pod hlavičku tak ještě přidej. Nebo pokud pořídíš i vv tak by 30 snad stačit mohlo. Já mám vv BM, koupila jsem je tehdy od kamarádky, ale jsou hrozně drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrý jsou TB barevný ale ty snad už nejsou :confused: Snapka stačí určo jedna, já mám dvě a nepoužívám ani jednu :grinning: Svrchňáčky spíš 3-4, 2 jsou určo málo, organic lepší.
12. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, ja mam BBH bambus a spokojenost. Konopne jsou z jineho materialu. Mela jsem jinou konopnou plinku a taky mi vyhovovala. Cenu nevim, kupovala jsem to pres zahranicni obchod.

Kahlan, souhlasim s Lucineckou. Obyc Kikko cc jsou lepsi, krasne drzi tvar a nemusi se zehlit. Bambusky jo, jinak jsou spis obdelnikovy. Ale jsou krasny a heboucky a jinak jsou fajn. Ale spis si je vem pro paradu. A vv jsou fajn, vycpavam s nima novosklad a vydrzi to dost dlouho. doporucuju. Snapky mam 2 a ze zacatku nebyly treba. Ted pouzivam a 1 by stacila.
IV mam ty organic, taky na doporuceni a jsem spokojena. Ze zacatku je jich lepsi mit tak 3-4 nebo kombinovat s vlnakama. Ale zalezi jak budes mit kakaci dite. Ja nemela moc a ted se to nejak zvrtlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuzle a ty vv mas jake?
12. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky :wink:
Mrkla jsme na ty ORGANIC a jsou krasny ,tak je nakoupim.Myslite ze mam brat spis S ,nebo ty NB???
Pod hlavicku mam normalni cc nic moc kvality ,takze ten pocet potrebuju jenom na zadecek :grinning:
Takze pokud byste kupovaly "celou naloz" :grinning: plinek ,tak aspon 40 ks a nakombinovat s vv .. a ty vv jsou ve vice velikostech?Takze jake doporucujete?Cetla jsem ,ze nejsou taky na novouska uplne fajn ,ze protikaji kolem nozicek .. tak nevim ...
Ty kikko myslite tyhle? http://www.mamaja.cz/latkove-pleny/ctvercova-plena-kikko-lux-eco
A vycpavat vv?Tomu moc nerozumim :confused: jsme uplny zacatecnik ,tak prosim o vysvetleni :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kahlan, ja budu mit radsi oboje IV, NB i S :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko ja si to prave nedovedu predstavit ... jestli radeji nakoupit 2S a 1NB ...nebo vse v NB ???
12. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
NB velikost je zbytečná,může být rvnou S
12. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidim, kdyztak ty mensi pak rovnou poslu dal...
12. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
2S kupte. je to v poho. ja vazala novosklad od 2,8kg a v poho.
barevne kikko bambusky pouzivam az od 2.mesice, bo jsou vetsi. doted jsem mela 70x70 ltz a nestezovala jsem si :wink:
12. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak spouštíme nový informační web o látkovkách..info budou ještě doplňmovány (fotogalerie snad během týdne...)
www.latkovepleny.info (info jako informace:slight_smile::slight_smile:

a taky dorazilo nové krásné oblečení Positively organic, doporučuji,vypadá fakt roztomile
12. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kahlan, 40ks bude stacit. ja jich mam min a k tomu jeste 12vv. velikost 1. ja je ze zacatku skladala podle schnecka (kukni ji do albika, ma to tam vyfocene) a byla jsem spokojena. proteklo mi to ze zacatku jen asi 2x, nez jsem se to naucila poradne utahovat. a ted je pouzivam jako vkladacku do bambus.kikko. mam TBcolorfolds, ale ty uz nejsou moc k sehnani. ale jsou faaajn! :wink: snapky mam 2 a tu druhou pro jistotu, kdybych jednu nekde zasantrocila.. :sweat_smile:

lus, uz jdu koukat :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezito diky :slight_smile: a prosim co je to LTZ ? a ty vv mas jake ,myslim znacku ...

Lusinto diky ,zas bude co procitat :wink:
12. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
obyc. libstatske pleny. ja mam vv totsbots colorfolds. prodavaji je uz snad jen v sade se svrchnima kalhotkama.. http://www.ecoobchudek.cz/sada-colorfolds-bummis-p-86624.html?osCsid=070fc8a612ecad244da54b28b219ad38
12. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to znamena ty libstatske?sou v necem specialni?Jaky je rozdil v techto a ostatnich?
12. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mesto. ltz je zkratka libstatske textilni zavody :slight_smile:
jaky je v nich rozdil? jsou min save nez ty kikko :grinning: ale zase na rozdil od bambusovych se nevytahuji :slight_smile: jsou to obycejne stare dobre bile pliny.
12. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaaaa :grinning: konecne jasno ,ja uz na tu zkratku narazila a nevedela co znamena ..
12. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste jeden dotaz .. co rikate ny tyto - Bamboo prefold ??? Jsou dobre?Neni to zbytecne na novouska?Nebo zkusit koupit tak dvakousky? A jde z nich neco skladat?Velikost je docela mala ..
12. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a pak jsem koukala jeste na tyto http://www.branakdetem.cz/vicevrtsve-pleny-kushies.htm
je flanel dobry?
12. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslis tohle? http://www.branakdetem.cz/bamboo-prefold-2ks.htm
mam 2 kousky a pouzivam je jako vkladacky, hlavne do bamboo extra na noc. jako samostatnou plinusi jsem ji jeste pouzit nezkusila :sweat_smile: ale je fajn! :wink:
12. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty neznam, ale flanel tu holky nedoporucujou..
12. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano myslim tuhle :slight_smile: No taky je dost draha ...
Ja mam trosku problem pochopit jak je to s tema cc ... kdyz udelam novosklad a na nej separacku ,pak snapku a nahoru svrchni kalhotky ,je jeste nutne dat dovnitr neco do tech cc?Jako nejakou vkladacku ,nebo to takhle na novouska staci? Ja se asi ptam trosku hloupe ,ale nejak v tom zatim plavu :sweat_smile:
Videla jsem ten novosklad na obrazcich a nezdalo se mi ,ze se tam jeste neco vklada .. nebo treba na noc?
12. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky :slight_smile: jen se mi libily ty flanelove na pohled ...
12. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta cena je za dva kousky. no drazsi je, ale dost toho udrzi :wink: tyhle ..foldy davam do kalhotovek, kdyz nekam razime na dyl, tak aby toho hodne udrzely :sweat_smile:
na novoska udelas novosklad, do toho ale budes muset dat jeste jednu plinusi (davala jsem ze zacatku dalsi cc poskladanou na dvanactiny) a na to separacku. snapku nepotrebujes, pokud budes pouzivat svrchni pul kalhotky, ty to totiz udrzi samy. snapka je potreba treba u natahovacich vlnacku.
ja pouzivam jeste jako vkladaci plinusi tohle http://www.branakdetem.cz/baby-lucy-ctvercova-bambusova-plenka-30x30.htm
ono jinak zalezi na tom, jak moc curaci mimco budes mit. ja to prvne vyzkousela bez vkladaci plinuse a teda bylo to hned durch.. :grinning: :grinning: :grinning: na noc jsem moc novosklad nepouzivala.. mam BBH a BE, to jsou drzaky.. :wink:
12. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa, nova fotecka! pekna :slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kahlan, neptáš se hloupě, tenhle zmatek má na začátku každý, do novoskladu bych osobně přidala ještě jednu čč složenou na nudli nebo vv, můžeš dát i bez toho, ale budeš muset přebalovat každou chviličku

flanel bych nebrala, žmolkovatí a je hned durch, vícevrstvé jsou nejlepší barevné TB, ale ty už se nedají sehnat, bílé snad by ještě někde byly, tak vem ty, pokud nebudou, tak bych asi vzala popo, bambina jsou moc drahé
12. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek