• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
Jdu se i k vám pochlubit s naší novinkou :D :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=vTsY2R2yqIs&feature=share&list=PLjMCFP9LK_ItUGLnbj-3xq-voRBQQSoBS
a k tématu.. všimněte si krásných fleesáků Anavy :D
24. lis 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dandelion Jeee. A jak se usmala spokojene, jak popolezla. No to je sikulka.
24. lis 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek Jani.. to jí natáčel taťka a já pak přišla do místnosti a ona mě zaměřila a usmála se :slight_smile:
24. lis 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkat
@betysek No, ja mela puvodne sudocrem, kalciovku a bepanthen, co jsem kupovala pro navstevy. PaK JSEM kvuli latkovkam poridial vzorky CJ's

Pak mi poradili kokosolej, ze i na sebe mazat a na vlasy atd. A ten Waitrosi krem, ze je super. I kdyz ten mi prijde, ze ji asi vadi, ze se po nem pupinkuje, je v nem hermanek. Ale ve Wellede je take a to se nepupinkuje. A pak jak ji zacly ty problemy, tak jsem dokoupila dalsi veci, ale nemazu ji to vse najednou. A to metanium jsem jeste ani nezkusila. A jeste mam Lansinoh vlastne :slight_smile: Ten jsem dostala teda. A vazleinu teda.

Proc nemate rady mineralni oleje?
24. lis 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Aha, ale i tak je sladka neskutecne teda. Hvezdicku mame podobnou z hraci deky.
24. lis 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek U nás vadí umělé parfemace, minerální oleje, vazelína na kůži - u malé už po rvním použití zarudnutí, já reaguju v dlouhodobém horizontu, že kůže byla suchá, bylo potřeba mazat čím dál častěji, pořád ekzém, co jsem tohle přestala používat, tak se mi ekzém minimalizoval (a úlně zmizel s bezmléčnou dietou) a nemusím se mazat moc často.
A jinak u nás velká spotřeba plínek, včera jsme prala a zítra budu zas, hnusná potravinová alergie :frowning2:, průjem, hleny a nitky krve. Dneska chvílema skoro voda (takže už se čistí a zítra snad bude líp), prakticky každá plínka šla pod sprchu, čtvery svrchňáky jen za včerejšek a dnešek pokaděný.
24. lis 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek tohle je taky z hrací deky Lamaze.... ;)
@katyxq na co Šárka reagovala? Štěpi měla trochu hlenu a pěny a já nějak nevím z čeho.. můžou to být i zuby? Ale není to průjem.. byla to jen jedna stolice.. Ty jo, tak hlavně ať je Šárka brzy v pohodě!!!
25. lis 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Jó, to kdybych věděla, byla v pohodě, tak jsem povolila a dostala víc nových věcí zaráz - celer, sezam a nebo na zemi našla něco od mlíka. Každopádně můžu nadávat jen sama sobě, že nevím, na co reaguje a/nebo že kuluju manželovi jiné pečivo a nedáváme si bacha na drobky. Chjo, včera byla a dneska ještě bude jen na MM a rýžovým mlíku (včera měla teda snídani, která kolem poledne vyšla ven v nezměněné podobě, takže fakt nemá smysl jí dávat tuhou stravu), dneska ještě nekakala, k ránu už tolik neprděla a nekroutila se, tak je to asi na dobré cestě :slight_smile:.
25. lis 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq no já teď zavedla naráz hrušku a meruňku.. protože jsem neměla jinou sklenici.. :/ ale měla jenom 4 lžičky, tak snad to ustojí.. :slight_smile:
25. lis 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zas pokročila a u gaga plen jsem narazila, že mají buď hladký povrch nebo minky. Co je to minky?
Nakonec jsem se rozhodla od pár značek objednat vždycky pár kousků a zkoušet.
25. lis 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka To je asi nejlepší. Uvidíš, které značka ti bude vyhovovat a tu dokoupíš. Já s gagaplenama nemám zkušenost. jsem obdivovatel českých Anavy...:slight_smile:
25. lis 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zdravím! Chci se zeptat, jestli se vyrábí plínky (jedno jaké) se šmoulama :grinning: Dárek.... :slight_smile:
25. lis 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka minky jsou takove chlupate, jako sametove.
25. lis 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Jéé, díky! A máš s nimi zkušenost?
25. lis 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 tak šmouly jsem nikdy nikde neviděla :unamused:

@madlisek jo, máš pravdu, v Bepanthenu asi žádné konz.látky nejsou, teď jsem koukala na složení.. :wink: Jen nevím, co je nějaký stearylalkohol a cetylalkohol.
25. lis 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka s minky ano (zadny funkcni rozdil, jen to jinak vypada, nekomu se to libi, mne je to fuk, byla to dobra koupe :grinning:), s gaga ne a ani je neplanuju. Jestli je chces, tak doporucuju koupit je na ebay, vychazi tam levneji.
25. lis 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte někdo, prosím, tip na PULky pro mimi s tlustýma stehýnkama? Mám Anavy a ty má pokaždé dost zařezané i když se jí to snažím dávat co nejvíc na volno. Díky.
25. lis 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Ja treba co mam stejne pliny blueberry minky a PUL, tak minky jsou objemnejsi trochu, jak jsou hunate.
25. lis 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 A co ty bamboolik? Ty tady, myslím, někdo s dítětem s tlustšími stehýnky testoval.
26. lis 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 bamboolik...sedí na všechny plínky a i kolem nožek a bříška..můj drahoušek má 10kilo a sedí mu super.
26. lis 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janistr @andelka diky za odpoved, uplne jsem na bamboolika zapomnela..tak bude dalsi darek na vanoce:slight_smile: ta nase obryne ma 9kg urcite, jsem zvedava na 8mes. poradnu pred Vanocema.
26. lis 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 tak to jí bude sedět :slight_smile:
26. lis 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Byba Lucy, Thirsties, jestli chceš jednovelikostní, tak taky doporučju Bamboolika :slight_smile:
26. lis 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nevíte někdo náhodou, proč HD dělá pulky velikosti XL jen ve dvou barevných provedeních? :sweat_smile:
26. lis 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi asi se jich moc neprodava. My mame porad Lko (pliny jen na noc, cili poradne vycpane) a Martin se v nouzi vejde i do M :sweat_smile: Ani jsem netusila, ze XL existuje.
26. lis 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 se šmoulama asi ne tipla bych. JE to licenční postavička, takže by to ani nebylo nejlevnější a navíc licenční látka v PUL, to jsem snad ani neviděla. Jedině možná na zakázku třeba kalhotková plenka by asi šla, zkus se poptat na šicí diskuzi, třeba by ti je někdo na zakázku udělal :slight_smile:
26. lis 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jasekd já právě čím dál víc vycpávám noční plenu, zatím stačí Lko, ale už jsem se dívala i po větších kalhotkách, zatím je kupovat nebudu, možná v budoucnu...ale je fakt, že když mi někdy v únoru přišlo Mko, tak jsem si říkala, že jí to moc dlouho vydržet nemůže a dávám je i ted, ale jen přes den, na noční plenku bych je už nenarvala, tak to Lko bude třeba konečný...
26. lis 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky LÁTKAŘKY. Potřebuju povzbudit nebo s tím seknu :frowning2: Od 6M dcery používám látkovky (babyidea na noc, přes den pastelky, SWB, babylucy) Vše OK, ale co malá chodí od 10M kolem nábytku a ted i sama, má strašně červený skoro až odřený vnitřek stehýnek. takže vždy 2dny v látkovce a den léčim v papírovce, a tak kolem dokola :frowning2: Pleny nejsou... nijak zhrublé, prostě nevim, jestli mi to šetření přírody za to stálo, když tak trpí. Plínky si strhává, když ji oblékám. Fakt je dost červená :frowning2: Nechci látkovky opustit. Co dělat? Mám vyměnit soritiment? Dělá ji to dle mě pastelka a babylucy, v noci, když se nehýbe ji babyidea neva - co mám okoukaný.Díky. Určitě jste to tu řešili, ale ma 1270 stran nemám čas :grinning:
26. lis 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendisek23 HD pastelka dost hrubne, takze pred pouzitim poradne promnout, prat s octem a obcas odvapnit v lazni z kys. citronove. Pripadne pouzivat nejake plenky narovno, vv nebo cc, proste udelat stihlejsi baleni. A nebo nemate uz maly svrchnaky? A zkousela bych nocnik (nechci nejak machrovat, treba uz zkousite a nejde to), Ja pouzivala na obe deti pastelku a slo to, ale obcasnym cerveny, rantlum jsem se nevyhla, ale deti nevypadaly, ze tim trpi, nemely to moc.
26. lis 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek