• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
Takže dneska dopoledne objednány vložky z ekoplen, zaplaceny a už i odeslány :D :slight_smile: tomu říkám rychlost.. :D :slight_smile: teď se děj vůle pošty :D :D :D :slight_smile:) jinak tu vám házím jednu nošeneckou foto.. :slight_smile: přišli jsme cca po dvou hodinách domu v suché plence.. :slight_smile:)
7. pro 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jen pro info.. měla jen outlast body, froté punčocháče, teplé ponožky a MM botičky a měla studené nožky.. takže jí musím nožky ještě dovycpat.. :slight_smile: jinak po tělíčku byla krásně teploučká :slight_smile:)
7. pro 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion krásné :slight_smile: já vytáhla po několika měsících šátek tento týden a nějak nám to nejde jako dřív, malej má pořád ukazovací období, takže se mi za chvíli z toho šátku vykroutí, vytáhne ruce ven ze šátku i z bundy , takže je od prsou venku jen v mikině, rozhazuje rukama a kymácí se a zaklání se na všechny strany, navíc se mi tam nějak nechtěl vejít, všude mu čouhaly ruce a nohy :grinning: :grinning:
7. pro 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk já se teda přiznám že jsem doma malou začala uvazovat po záda, ne po krk.. a ruce ven.. je spokojenější.. a nějak mě to chytlo.. snad seženu své vysněné Indio.. :slight_smile:)
7. pro 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion a nevyklání se ti?
7. pro 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk jo horní půlka jo.. spodní ne.. :slight_smile: to neřeším..
7. pro 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion tak spodní půlka dítěte mi taky drží, ale ta horní mi dělá trochu starosti, zaklání se a tak tam divně plápolá :unamused:
7. pro 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion a hlavně mám strach, že mu bude venku zima, když se do pul pasu vysouká ze šátku i bundy :unamused:
7. pro 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk no malá se mi venku tolik nekinklá.. spíš doma, po všem se natahuje.. myslím že je to v rozumný míře normální :slight_smile:
7. pro 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion tak asi jen to moje dítě je nějaký nenormální, asi už zapomněl, jak se má chovat v šátku :grinning: :grinning:
7. pro 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakkk :D taky je to už velkej kluk :D
7. pro 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé ženy, jak jste řešily ty emaily - my odpovídáme na všechny maximálně do druhého dne. Na info@, objednávky@, lucie@
Na dotazy k produktům do 1 - 24hodin, podle toho, kdy je dotaz odeslán.
Pravděpodobně bude spíš problém v provozovateli emailu, jsme na savaně. protože v poslední době se mi například dva emaily odeslaly prázdné. Tak budeme řešit s nimi. Děkuji za zpětnou vazbu.
8. pro 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@branakdetem2 No třeba u mě trvala odpověd´ na objednávku kurzu vázání šátků (individuálního) hoooodně dlouho. Bylo to mimochodem v srpnu. A urgovala jsem a nic. Chtěla jsem jít co nejdřív a nakonec víc jak měsíc trvalo se vůbec "dovolat" a následně domluvit. A nejsem jediná, o podobné zkušenosti vím i od jiných (také se týká indiv. šátkování). Ale jako jestli je to problém Brány nebo mailu, to neposoudím samozřejmě :slight_smile:
8. pro 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde seženu džíny, aby mi šly na látkovku (pro kluka, vel. tak 68)? Všechny mi přijdou dost úzké. Máte nějaké osvědčené :slight_smile:?
8. pro 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu k Vám pro radu :slight_smile: když dáváte látkovku na noc,budíte děti kvůli přebalení ?? Jonáš mi začal spát i 7 hodin v kuse tak nevím,jak to vyřešit :frowning2:
8. pro 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion fakt byla jen v body ? to je super. já právě řeším jak ho ted v té zimě do beca oblékat.. :unamused:
8. pro 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Já bych nebudila, jestli v noci moc nekadí :slight_smile:.
8. pro 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.pida on mi hlavně proteče :frowning2:
8. pro 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.pida určitě tyto, jsou i naší tlustýně, já jsem je kupovala až v 86, předtím jsem taky hledala, kdyby dělali větší, vezmu je zase, ale bohužel jsou jen do té 86.
http://www.lindex.com/cz/děti/miminko-0-1-rok/spodní-část-oděvu/6576614/Kalhoty-/?styleId=15675766
a ještě mají podobné, jen lacláče :wink:
8. pro 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka.pida HM nebo Lindex, oboje mají s nápletem jako polodupačky a široký střih :slight_smile:
8. pro 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova nikdy jsem nebudila :wink: jestli proteče, tak bych zkusila plenku víc vycpat
8. pro 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aemmi já ho právě nikdy nebudím,rve mi to srdce :grinning: ale aby spal v mokrém to taky nic moc.. tak jsem dávala na noc pampersku ale ráda bych jen látkovala.. s tou nocí mi to ale vůbec nejde..
8. pro 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova já nebudila hlavně kvůli sobě a svý pohodlnosti :grinning: ono kdybys tu plenku fakt dost vycpala a dala třeba fleesovou separačku, jestli to malý snese, tak zase v takovém mokru nebude... u nás zase nepřicházejí jednorázovky vůbec v úvahu, malý to proteče, bud spodem, nebo provlhne nahoře, jak plenka ztěžkne a klesne, dokonce se mi stalo, že jsem ji ráno vytáhla z postýlky bez pampersky, kterou jsem pak našla v nohavici overalu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aemmi fakt ? :grinning: tak to se mi ještě nestalo ani u jednoho :grinning: fleesové separačky mám a je pravda že sucho udrží,nevím,proč jsem mu ji ted nedala.. já nebudím spíš kvůli němu on totiž těch 7 hodin spí cca od 19 do té 1-2 hodiny a já chodím spát kolem půlnoci takže by mi vůbec nevadilo,kdyby se budil od těch 19 a pak od půlnoci spal těch 7 hodin,má to nějak otočené :slight_smile: no ted jsem na něj sahala a zatím je suchý,spí od půl 7 a má jen jednu VV tak snad se to nějak naučíme :slight_smile:
8. pro 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi Si děláš srandu s tou pamperskou v nohavici :grinning:.
@sarkachmelova A co dáváš na noc? Já ti teda moc radit nemůžu. Já právě z té noční pohodlnosti dávám jednorázovku, protože nejsem schopná přebalit, když se malej vzbudí...ale dva dny (někdy chvilku před druhým měsícem) jsem zkoušela na noc Anavy kalhotovku s dlouhou a krátkou vkládačkou a PULky a dobrý. Nacucaný byly, ale nikde nic nepustilo.
8. pro 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova
@martinka.pida fakt :grinning: ale asi spadla až ráno, protože malá byla suchá, ale jak jsem ji rozbalila, tak jsem nechápala a přemýšlela, jestli jsem tak mimo, že jsem ji dala spát bez plenky a nebo jestli ji neukládal někdo jinej (bylo to u našich), ten overal má dlouhý nohavice, takže jsem si nejdřív nevšimla, že je ta plína tam :grinning:
8. pro 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martinka.pida já používám jen VV a na to PULky a pak mám nějaké AIO pleny ale z těch dávám na noc jen kalhotky a do toho VV protože mi přijde,že jsou více savé,ale jestli existují nějaké typy na noční pleny,ráda si nechám poradit a dokoupím :slight_smile:
8. pro 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova
@martinka.pida jinak já jsem teda nepřebalovala ani když se vzbudila na kojení, to jsem sebála, že se probere a nebude chtít usnout
8. pro 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi jaké plenky prosím teda dáváš na noc ? :slight_smile:
8. pro 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek