• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. října 2017 
Holky, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s lanolinovou impregnací od Ulricha...?

Disany a Longies jsem impregnovala v mastičce Babylove a ty jsou v pohodě a dvoje Shorties jsem měla 24 hodin v tom Ulrichu, lahvičku jsem před použitím promíchala pořádně, a Shorties protekly, jako bych žádné svrchňáky nedala :grinning: Postup impregnace pokaždé stejný. Netušíte, kde může být chyba a nebo je ten Ulrich šmejd? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. pro 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Já ještě jako těhotná aktivně koupila Ulricha. Musím vždycky impregnovat víckrát, aby svrchňáky neprotékaly.
9. pro 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janistr já jsem ho dostala k těm bazarovým shorties.
začínám chápat, proč se paní zbavila skoro nových vlňáčků a lahvičky Ulricha s 3/4 obsahu :grinning:
9. pro 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše punkerka :D
9. pro 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
@betelgeuzz jej, tak to teda malou lituju.. U těch starších to jde, ale ty prťata v plence, no nic moc.. Tak tedy přeju velkou sílu! Svědí jí to moc? U nás to malý nakonec fakt nechytl, ale zase má pro změnu laryngytidu.. Kruci, my už jsme na střídačku nemocní snad 6 týdnů :rolling_eyes:
9. pro 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion to je boží, ať žije photoshop :grinning:
9. pro 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik ;) ;) ;) no jo.. bamboolika nemáme :D :slight_smile: to až koupím ty tréningáče :D
9. pro 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion domluveno :grinning: Ale ten výraz malé, to jste ji jak dlouho přemlouvaly ? Nebo to ona tak hází běžně? :grinning:
9. pro 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik no to byla náhoda :D :slight_smile:
9. pro 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 mně lanolínování s Ulrichem taky nešlo. Napoprvé super a pak už se mi nikdy nezadařilo. Nechala jsem si ho na vlněné věci.
9. pro 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik @lenka5731 snáší to dobře, není poznat, že by jí to svědilo, dávám jí fenistil a každý den koupem v hypermanganu. Teplotu měla jeden den, ale jen mírně zvýšenou. Kdy byste najely zpátky na látkovky, jak se udělají stroupky, nebo až se vyloupou? Je to teda nezvyk neprat plenky, najednou mám málo prádla :sweat_smile:
9. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz já bych asi počkala, až se vyloupnou. Přecejen to vlhko nedělá stroupkům moc dobře, bude déle trvat to vyloupnutí a podle mě bude větší šance na jizvičky. Nehrotila bych to a držela malou co nejvíce v suchu, ať to je rychle pryč. Aspoň že ji to nesvědí, nám v tomto supr zabíralo homeo.
9. pro 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz To mi je líto s těma neštovicema, navíc ještě další nemoce. To jsem byla já, která psala, že to v té plínce je nářez, tak mě mrzí, že se to i u vás potvrdilo. Je to velká rozdíl, když může kůže dýchat nebo je přikrytá.
9. pro 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz na látkovky jsme najely přes den asi po týdnu (?) a na noc tak po 10 dnech. Odhaduji. Jakmile se to trochu zklidnilo z nejhoršího, dali jsme zase látku, uvidíš sama, jak to bude u vás. Na začátku to v plíně vypadalo hrůzostrašně, ale hezky zabíral imazol a rychle se to lepšilo.
9. pro 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion díky za tu kukličku, už jsem na ni koukala :slight_smile: hm, to by šlo,, dát tu outlast a na to čepku, bych ušetřila 400kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aemmi no jasný.. před větrem krk a uši ochrání a čepku před zimou a je to :D
10. pro 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aemmi Taky to tak řeším.. já nemám ani outlast, ale veselou nohavici a přes to čepku :slight_smile:. Pokud teda nemá mojí merino uháčkovanou s deklíkem na uši (zajímavý, že moje čepky si dolů nedává :grinning:, jinak všechno letí dolů ryhclostí blesku.. dost často i ta kuklička :grinning:).
10. pro 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky,

mám otázku a přiznám se, že určitě bych v této dlouhé diskuzi už odpověď našla, ale přijde mi to optat se Vás snažší. Zvládla jsem pročíst asi 20 stránek zpět :grinning:

Jakou používáte vůni do koše na pleny? My jsme teprve v očekávání a chci byt připravena. Moc děkuji za rady :slight_smile:
10. pro 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matty999 já žádnou.., jinak některý holky myslím kapou éterický olejíček na víko koše
10. pro 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matty999 já taky žádnou. Někdo tu má vychytávku, že kape olejíček na slipovku a lepí zevnitř na víko.
10. pro 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji za odpověi holky. Zkusím to bez ničeho a časem uvidím :slight_smile:
10. pro 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matty999 zatim taky zadnou, ale az zacnu davat prikrmy, tak asi taky nalepim na viko tu slipovku:grinning:.

A priznejte se, kdo mi vykoupil zelene tucnaky! :angry: :grinning: Doufam, ze jeste budou.
10. pro 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna já néééé, přísahám :grinning: tučňáci vypadají skvěle :slight_smile: a hlavně je to 100% české :dizzy_face:
10. pro 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Poradite mi prosim, jaky PUL svrchni kalhotky jsou nejlepsi na rovne skladany ctvercovky?
10. pro 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aligator Já používám Imse Vimse Soft, dobré jsou i Anavy (ty tam mají takovou kapsu)...
10. pro 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aligator Mně na čč na rovno nejvíc vyhovují GroVia a dají se i Anavy (i když tam lépe sedí flísáčky, než PULky).
10. pro 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aligator taky dávám GroVia (teda dávala jsem, čč už dááávno nedávám a i tak jsem v tom moc nejela). Ale seděly a vyhovovaly asi nejlíp, ony mají dost vysoký výkroj u nožiček, takže se na tělíčko "přilepí" a vcelku nemají jak odstávat a ty pleny tam hezky drží a dělá to malilinký zadeček.
10. pro 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu vás požádat o radu? Potřebovala bych do konce roku dokoupit výbavičku a prosím o radu, co konkrétně doporučujete? Mám pětitýdenní miminko :slight_smile:
Aktuálně mám:
2x vv Anavy S
2x Bum Booster vkládačka
2x Anavy dlouhá vkládačka bambus
Látkovky:
Baby Lucy XS-S
Bum Hugger S kapsovka
Anavy vkládací jednovel. na snapku
HD Pastelka
AIO Anavy
Anavy jednovel. vkládací
PUL Thirsties
PUL HD S
Itti Bitti - Bitti Tutto jednovel. AIO
Itti Bitti - snap in one - S
Bamboolik noční - zatím nepoužitá...

Díky!!!
10. pro 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cholitto a z toho, co máš, co ti vyhovuje a nevyhovuje? Co používáš nejradši?
10. pro 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek