• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
Ještě jsem zapomněla zmínit, že mám cca 40ks čč - ještě koupených když jsem byla malá, takže těch poctivých... :wink:
10. pro 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aligator přidávám se k chvále na GroVia, sedí perfektně. Fajn jsou i BG Flip.
10. pro 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Vyhovuje mi vše kromě Baby Lucy...
Ještě možná zmíním, že mám sušičku, takže nevadí to co dlouho schne... :slight_smile:
10. pro 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cholitto s výhledem do budoucna bych se zaměřila hlavně na savost. Jestli ti nevadí časté přebalování, na doma využiješ i ty čč s vkládačkou, jinak jsou dobré bmb vv a určitě by se hodili hodně savé bmb kalhotovky.
10. pro 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky za odpovedi... @elana @janistr A ty grovia na patentky nebo suchac?
10. pro 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela BMB = Bamboolik? :slight_smile:
10. pro 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aligator jestli látkuješ i v noci, využila bys vlňáčky, příp. flísáčky. Jsou dobré i jako prodyšné svrchňáky na léto.
@cholitto bmb = bambusové, třeba bamboolik :wink:
@aligator já mám na sucháč. Kdybys chtěla (to si teda přihřeju polívčičku, ale není to záměr, jen že se tu o tom teď bavíme), tak jsem ráno 3ks GroVia na sucháč dala do bazaru, tak jestli chceš koukni. Mám jich mraky a tohle jsou duplicitní barvy, tak se jich zbavuju, jsou v top stavu. Jak jich mám hodně, tak se málokdy praly, a zipy (spíš lepítka) fakt drží furt jako nový. Ale s patentkama nemám zkušenost, to neporadím zda jsou (a čím) lepší/horší.
10. pro 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cholitto je to hodně individuální. To, co ti píšu, je podle naší výbavičky - doma čč s bmb vkládačkou nebo bmb vv Anavy vel. M, na ven Anavy na patentky nebo TB, na noc nějaká bmb kalhotovka s BI prefoldem. Navrch dávám PULky, na noc vlněné natahovací Disany, v létě jsme jeli ve flísáčkách a vlňáčkách. Pak mám asi 7 kapsovek, když přebaluje někdo jiný. Kdybych dělala výbavičku znova, asi bych zkusila aspoň na půlku SIO systém od Bamboolika. Pořizovat to jako dvě plíny nemá moc cenu.
10. pro 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Já mám zelený tučňáky !!!! :grinning:
10. pro 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@helulela
@cholitto No já třeba mám jen 2 vkládací plíny Bamboolik a jedny svrchňáky Bamboolik a cenu to má, protože na doma SIO systém nepoužívám, ale na ven jo, když jedu někam, kde vim, že budu muset jednou přebalit, tak je to nejjednodušší a nejskladnější varianta :slight_smile:
10. pro 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@matty999 JA davam na viko kyble slipovku a na ni kapu teatree oil. I kdyz ted teda se priznam, ze pliny hazu do kose na pradlo ve vane a peru po 36h zhruba. A prijd emi to mene smradlave, nez co se line z kyble. Vetsinou je tam max jedna pokakana plina.
10. pro 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr Liliputí kabát na ND skladem :slight_smile:))
10. pro 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Mno jó, ale já už mám kapsu a na kabát už stejně nemám peníze :slight_smile:. Ale stejně jsem se podívala a naštěstí ho nemají v mojí velikosti :D.
10. pro 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janistr :slight_smile:) já jen abys věděla :D :slight_smile: hned jsem si na tebe "vzpomenula" :D a kapsa dobrý?
10. pro 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 dobrý systém :slight_smile: Já to myslela spíš pro mě. Mám všeho dost, hlavně svrchňáků, a kupovat kvůli dvěma plínám další PULky, do kterých je budu moct nacvaknout, nechci. Tak třeba jednou pro třetě :wink:
10. pro 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Tak kabát by byl elegantnější a vůbec, ale kapsa slouží dobře :slight_smile:. Je v ní teploučko a může si jí kdyžtak vzít i manžel :slight_smile:. A je pravda, že kabát je pro chodící dítě, co chce nasedat-vysedat celkem nepraktický, takže bych ho měla jen na tuhle zimu. Takže jsem nakonec ráda, že máme univerzální kapsu.
10. pro 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helulela Taky plánuju kvůli plínám aspoˇn 5 dětí :grinning:
10. pro 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Já jak to vypadá budu jedna z mála maminek, které bude nakonec líto, že se dítě odplenkovalo:slight_smile: Co by za to jiné daly...(Ale u nás to naštěstí ještě na pár měsíců vypadá:slight_smile:
10. pro 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@filipatereza To jsem si přesně nedavno říkala, jak se mi vlastně do toho odplenkování nebude chtít :grinning:
10. pro 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já si říkala, že nakoupím univerzální vzory a barvy, ať to užije i další dítě (co když to bude holka, že?). Ale došla jsem k závěru, že teď nakoupím klučičí barvy, ať na případnou holku můžu kupovat nové :grinning:
10. pro 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@filipatereza @terezka312 Já už bych odplenkovala až bych brečela :grinning: V létě to vypadalo taaaak nadějně, ale teď peru plíny snad ještě častěji než v šestinedělí.
10. pro 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek tak u nás to samé, malý byl v létě ve slipech a teď to vesele valí do plíny jakoby se nechumelilo :rolling_eyes: A přitom se chumelí :grinning:

@helulela já už jsem na tom taky tak, že když jsem teď viděla naše nové AIO mini na dílně, tak jsem si skoro přála mít zase rychle novorozené miminko :grinning:
10. pro 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa ja uz mam holcici vzory i na kluka :grinning:. Ale uplne ruzove teda ne.
11. pro 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik prosím tě, kdy budou k dostání ty svrchňáčky minimimi? jinak super, ani jsem to dopředu nevěděla, že budete mít i mini plenky, sice jich máme dost, ale ještě jedna kalhotovka a jednka AIO se využije :grinning: snad přijde RD včas, at si stihnu nadělit ještě před vánoci :dizzy_face:
11. pro 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím máte zkušenost s plenou od Bamboolik. Celkem mě to nadchlo, ale nevím co pro začátek pořídít. Základní plenu a nevím jestli krátkou nebo jakou vkladačku k tomu. Mám další pleny pořízené, ale libí se mi ten systém. Prosím o radu. Moc děkuji
11. pro 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matty999 Když vezmeš základní plenu, jasou to svrchnáčky+ vnitřní plena + krátka vkládací plena
11. pro 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 jj děkuji, ale nevim jeslti mam koupit jeste dalsi vnitrni plenu a kratkou v kladacku nebo staci jen vkladacka. procuraji se obe? Musim obe vymenit kdyz prebaluji?
11. pro 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matty999 Jojo musí se vyměnit obě, prosákne to i na tu vnitřní plenu.
11. pro 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek