• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
@matty999 taky vždy musím měnit obě,ale jsou super,jsme moc spokojeni :slight_smile: svrchnáčky používám i na čtvercové pleny a snad nikdy mi s nimi neprotekl :slight_smile:
11. pro 2012 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkachmelova super tak to urcite poridim, moc dekuji :slight_smile:

@hanule04 MOc dekuji :slight_smile:
11. pro 2012 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkachmelova mohu se zeptat když používáš čtvercovky a na ně svrchnáčky, tak ještě vkládačku dáváš a i separačku?, anebo stačí čtvercovka? A jak je skládáš, na rovno, novosklad nebo na draka? Děkuji...
11. pro 2012 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikimaruska vkládačku nedávám a když,tak jen na noc a separačku dávám,mám fleesové,které udrží Jonáška v suchu. A skládám na rovno :slight_smile:
11. pro 2012 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkachmelova děkuji...taky mám pořízené Fleesáčky mj :slight_smile:.
11. pro 2012 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikimaruska jsou super,já si pořídila jen jednu sadu po třech,že to jen zkusím a určitě jich pořídím víc :slight_smile: vůbec jsem tomu totiž nevěřila,že by to opravdu fungovalo :grinning:
11. pro 2012 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dala jsem do bazárku s těžkým srdcem nějaké plenky.. Zbytečně by mi tu ležely.
11. pro 2012 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkachmelova fleesačky se daji prat i pokalane? Nemam zkušenost jen jsem četla ze separacky visko. a celuloz. pokakane je treba vyhodti. Jsem trochu zmatena :slight_smile:
11. pro 2012 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
11. pro 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
11. pro 2012 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aemmi AIO a mini kalhotovky už jsou skladem (AIO jsou božíí, úplně mě to samotou rozněžnilo, že vážně uvažujeme o třetím :grinning: ), mini svrchňáky budou až po novém roce, před Vánoci už se nestihnou :frowning2: Ale u svrchňáků dojde ke zvýšení daně jen o 1%, takže tam žádné šílené zdražení nebude, neboj. A pokud jsi to chtěla jako dárek na Vánoce, tak máme i dárkové poukazy. Když tak mi napiš do IP
11. pro 2012 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@matty999 ahoj, pokud už nějakou výbavu máš a chceš jen doplnit Bamboolikem, tak mi napiš na můj email (najdeš na našich stránkách) nebo tady do IP a ráda ti pomůžu výbavičku doskládat tak, aby to dávalo smysl a maximálně to vyhovovalo :slight_smile: Jinak flísové pratelné separačky máme taky http://www.branakdetem.cz/separaatni-plenky-flisove-bamboolik.htm :wink:
11. pro 2012 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik ahoj, moc děkuji za nabídku. :slight_smile:
11. pro 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkachmelova ty používáš naše svrchňáky na čtvercovky na rovno? Kolik kg má Váš malý?
11. pro 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik ano,používám,já to jinak ani skládat neumím :grinning: a má 7kg :slight_smile:
11. pro 2012 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bamboolik tak nevadí, svrchnáky vezmu po vánocích, do porodu je ještě čas, nene, nemám to jako dárek, hamouním pro sebe :grinning: tak díky za info :slight_smile:
11. pro 2012 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkachmelova tak to je fajn, že sedí i na čč na rovno, dobrá informace, díky :slight_smile: A teda 7kg v 2 měsících, to teda zírám :grinning:
@aemmi během ledna budou :slight_smile:
11. pro 2012 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
A ještě přidávám tip na zabalení dárků. U nás doma to tak máme už několik let a moc se nám to líbí - látkové vánoční pytlíčky
http://www.bamboolik.cz/bambulik/eshop/3-1-Tasky-pytle-pytlicky/17-2-Vanocni-pytlicky-na-darky
Má to jen jeden problém, vždycky to dá fakt zabrat přesvědčit obdarované mimo rodinu a navrácení pytlíčku. Všichni si ho vezmou a pak používají během roku na cokoliv :grinning: (mí rodiče na skladování sušených hub :grinning: )
11. pro 2012 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sarkachmelova je zajímavý jak jsou ty děti rozdílní :D Šárka od @katyxq 7kg v roce a Jonášek v 2m :slight_smile:)
11. pro 2012 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bamboolik Taky jsem letos chtěla všem zabalit dárky do pytlíčků, ale už nemám sílu je ušít :grinning:.. ale když začnu příští rok třeba v červenci.. :grinning: :grinning: :grinning:. Hele, ještě jsem se chtěla zeptat.. jsem se zamilovala do těch opičích miniaio :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , neplánujete udělat celooopičí svrchňáčky :dizzy_face: ? smutně koukám :grinning:
11. pro 2012 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@bamboolik sedí,dokonce 10 hodin přes noc tak vydržel :slight_smile: no on je to velký chlap :slight_smile: on se už velký narodil a během šestinedělí strašně moc jedl,přibíral celé kilo za 14 dní.. ale ted už krásně spí jak ve dne tak v noci,takže už tak nejí,takže už přibírá jako normální děti :grinning: :grinning: tak snad se mu to ted pozastavilo :slight_smile: jinak mírami odpovídá tak půlročnímu no :slight_smile:
11. pro 2012 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik Taky jsem nakonec neodolala a máme jedny Bamboolikovi svrchňáky a na čč narovno sedí super (máme asi 6,6 kg). Sice jsem měla trochu strach z toho patentku, ale vzhledem k tomu, že dávám i vkládačku, tak o něm ani neví.
Pytlíčky super.Škoda, že už mám všechny dárky zabalené, ale dobrý tip na příští Vánoce... :grinning:
11. pro 2012 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik Tak jsem taky propadla vašim plenkám :grinning:. Před 14ti dny jsem pořídila malou testovací sadu a noční kalhotovku. Když to přišlo, zaváhala jsem, jestli jsem omylem neobjednala nějakou XXL variantu, ale po vyprání a oblečení na Tomíka to vypadalo super. Svrchňáky hravě strčily do kapsy ty naše do teď nejoblíbenější - jsou úžasné svými měkkými lemy. Takže od Ježíška si "Tomík" přeje tyrkys s kačenkami :grinning:. Skvělá práce :wink:
11. pro 2012 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Dnes mi přišly poslední svrchňáky, které jsem na Julču koupila - Blueberry :grinning: Sedí fakt perfektně a jelikož je Julča hodně akční, tak mi ani nevadí, že sucháče moc nejdou rozepínat, aspoň je nerozepne ani ona :grinning: Měla jsem i na patentky, ale ty už visí v bazaru. Nakonec jsem si nechala jen patentkové IV smart, jinak máme jen sucháče.
11. pro 2012 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahafi Celopotiskové budou asi jen AIO (v mini a v normoš velikosti). Chceme tím právě i odlišit typy, ať v tom není guláš. ALe polkud bude větší zájem, tak to přehodnotíme :wink:
11. pro 2012 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik Ty AIO jsou boží :slight_smile:.
11. pro 2012 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 Díky, takové čtení mě vždycky potěší :slight_smile:
11. pro 2012 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik prosíííím, přehodnoťteee :wink:, já jsem opicová, jenže jak jsou v té čokoládové kombinaci, tak mi to přijde hrozně smutný :frowning2:. Ale jako chápu, člověk nemůže mít všechno :grinning:
11. pro 2012 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkachmelova takový byl náš starší, mezi 2.-4. týdnem přibral 950g! Mi dr říkala tenkrát, že ho nemám tak moc kojit :grinning: Jak píše, odpovídal půlročnímu mimču. Pak to bylo trochu lepší, v půlroce 8,5kg, v roce 12kg, v 2 letech 16kg a teď ve 3 už jen 17kg, takže nakonec dobrý :slight_smile:
11. pro 2012 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek