• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
proč mě to děláte? proč, děvčata proč? já přece žádný nový plínky nepotřebuju! ale jakmile sem nakouknu, tak je mi jasný, že bych nějaký chtěla. Víte, co mě to stojí sebeovládání?
11. pro 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@mahafi tak to se teda budu přít, smutné rozhdně nejsou :grinning: Ale dobrá, nadhodím to, až budeme mít trochu povánočního klidu :wink:
11. pro 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly To mi povídej, jediné štěstí, že už má Julča 6,5 kg a tak by ji byly Bamboolikovi MiniMimi malé. :grinning:
11. pro 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Tak dobře, nejsou smutný, ale je tam málo opiček :grinning:. Nee, já to vážně chápu, že to chcete mít oddělený :slight_smile:, ty miniaio mně opravdu dostaly, fakt pěkný (a asi bych neskončila jen u opi, všechny ty potisky jsou krásný) :slight_smile:. A jestli je tedy budete dělat i ve větší verzi, tak si pak pořídím aio :wink:.
11. pro 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik tak to máme taky tak,taky mi říkala at ho tolik nekmím :grinning: super rada :slight_smile: celé šestinedělí jsem kojila co dvě hodiny,i v noci a ona mi řekla,že mu to musím prodloužit.. nic jsem prodlužovat nemusela a sám si to urovnal :slight_smile: narodil se s 4590g :slight_smile:
11. pro 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova někteří dr si to představují fakt všelijak.. Jakoby ten průtok mléka šel ovlinvit :grinning: Tyjo, 4,59kg, to byl teda macek! Můj druhý měl necelé 4kg a to jsem si docela gratulovala
11. pro 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi větší AIO chci taky co nejdřív, sama se na ně těším :grinning:
11. pro 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik taky jsem si gratulovala :grinning: nikdo to nečekal.. tak to bylo překvápko,hlavně pro mě teda :slight_smile: no ona ta naše doktorka je celkově jaksi mimo..
11. pro 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova no jako překvápko je to podle mě lepší, alespoň člověk zbytečně předem nepanikaří. Mě původně hádali ty 4,5kg a teda psychicky to ustát bylo těžší než ten samotný porod :wink:
11. pro 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik to je asi pravda :slight_smile: já měl odhad 4kg a pořád jsem si říkala,že to bude mín,jako to bylo u Anežky :slight_smile:
11. pro 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik ty nové pidiplínky jsou nádherný! Já už jsem teda přesvědčená, že všechno mám a nic nepotřebuju, ale docela mě ty potisky nahlodávají :grinning:
11. pro 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik
@madlisek Už jsou ty novorozenecké plenečky někde nafocené..?Jsem taky zvědavá :slight_smile:
11. pro 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikimaruska jj, jsou na eshopu Bamboolik :slight_smile:

@madlisek já jsem právě dvě ty pidipleny objednala a to na mrně toho mám celkem dost :sweat_smile:
11. pro 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik pochválit je třeba :wink:. Aby člověk pořád nej nenadával :wink:.
11. pro 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Pane jo, to je kousek. Já jsem na tom podobně - náš "malej" měl 4410 a taky na nás v porodnici návštěvy na chodbě koukali stylem - co tady dám s tím dvouměsíčním dítětem :grinning:
11. pro 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@leeena_4 a koukám,že jsou i stejně staří :slight_smile: a jak jste to všechno zvládli?
11. pro 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova nojo, kde jsi rodila? No porod byl hroznej, co ti budu říkat :wink: , 15 hodin na sále a seděla jsem 14 dní na kruhu a ztratila dost krve, ale půjdu do toho zase :slight_smile:. Tomík měl jen zlomenou klíční kost, jinak vše v pořádku. A vy?
11. pro 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 já u Apolináře a Ty ? teda.. to zní děsivě.. tak to mi asi dobrý :grinning: nechali mě 8 dní přenášet,pak vyvolávačka,takže v kontrakcích 9 hodin,úplně stejně jako s Anežkou jen to bylo o dost horší,asi jak byl prostě větší.. a
Jonášek od porodu špatné očičko,ale to snad bude dobré.. no a já taky dlouho nemohla sedět,v podstatě mě to šití bolí dodnes a šestinedělí bylo náročné kvůli kojení ale ustáli jsme to :slight_smile:
11. pro 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova přesně tak, ustály a ti naši Macci za to stojí. Jsou to prostě pořádní chlapi :slight_smile:. Já rodila v Podolí, takže jsem se nemohly potkat :slight_smile:.
11. pro 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova
@leeena_4 holky, moje kamarádka rodila přirozeně první dítě 5,24 kg :grinning: :grinning:
naše první měla 4,05 kg.
11. pro 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 To kamarádce teda nezávidím a neumím si představit, co z ní zbylo :grinning:
11. pro 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 mozna mame stejnou kamosku, moje kamoska rodila 5,20 a druhe dite "jen" 4 kg (protoze sel skoro o mesic driv). Dalsi kamoska mela kluka 4,95, holcicka pak "jen" 3,9.
11. pro 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd myslím, že je to ona :slight_smile: :wink:
má dva kluky.
jo, teď si vlastně vybavuju... šila si plíny z ručníků podle tvých HD pastelek, ne? :slight_smile:
11. pro 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo.. 5,20.. to je jako dvě Magdalenky :grinning:, to si neumím představit :grinning:
11. pro 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. pro 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 s jednou takovou paní jsem ležela na pokoji,jsme se tam hezky sešli,ona Kubíka 5200g a já Jonáška 4590g a třetí maminka Evičku 3100g a říkala,že se myslela,že je to normální váha a že si tam s námi připadá úplně blbě :grinning:
11. pro 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sarkachmelova tak to jsou teda průměry :grinning:
11. pro 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jaké máte zkušenosti s plenkami little lamb ? Koukám na bambusové,kalhotkové ale vůbec je neznám..
12. pro 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě AIO bumgenius,moc děkuji :slight_smile:
12. pro 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova Bum Genius mám kapsovky a mám je moc ráda :slight_smile:)
12. pro 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek