• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Ach jo, asi taky potřebuju nutně tučňáky, navíc jsem teď někde zahlédla béžové medvídky, na které mám už dlouho spadeno... :slight_smile:
13. pro 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa jestli ti to pomůže tak bych anavy doporučila spíš světlejší barvy, myslím, že jsme se o tom i bavily, že ty tmavé praním dost trpí a jsou na nich víc vidět žmolíky.
13. pro 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janistr taky nutně potřebuju tučňáky....ale zelené a ty už naštěstí nikde nejsou...
Nesmím podlehnout, šetřím na šátek :slight_smile:
13. pro 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr joo, na béžové medvídky si taky myslím :slight_smile: Ale teď se musím krotit, objednala jsem základní plenu bamboolika+noční, tak mám utrum.
13. pro 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Mně se líbí zelení a fialoví.
13. pro 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr víš co mi přinese pan pošťák...? zelené a fialové tučňáky a béžové medvídky :slight_smile: :slight_smile:
13. pro 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janistr fialovou mám tozku (celkem se oprala :frowning2:), ale zeleného nemám nic, takže je to jasná volba :slight_smile:
13. pro 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Já mám červenou karkulku a není to tak hrozné, trochu to zesvětlá během prvních dvou praní, ale pak už je to půl roku stejné...
13. pro 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi já mám tozku modrou a pořád je moc pěkná (kromě nachytaných žmolků).
13. pro 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Tak je to dobrý, vyfouklas mi ty medvídky, tak budu muset počkat až po Vánocích :D.
13. pro 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@filipatereza
@pampeliska1 Tak mám asi divnou pračku..:slight_smile: A ještě se mi dost oprala tahle http://www.modrykonik.cz/fotoblog/luciesofi/album/latkujeme/10557996/ - ta je teď regulérně hnusná :frowning2:
13. pro 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana, @filipatereza Děkuju asi je zkusím :wink: . A jak to tak čtu, tak asi nějaký světlejší vzor...
13. pro 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mochenkaa
sovy tyrkys mám - barva celkem drží :slight_smile:
minu mám - je nádherná :slight_smile:
julinu taky mám a je krásná :slight_smile:
modří a oranžoví tučňáci se mi taky líbí :slight_smile:
za mě něco z těchto :slight_smile:
13. pro 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa jinak ty sovy jsou standardní vzor, ale nevím, jak dlouho budou v prodeji ty ostatní :wink:
13. pro 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Já bych byla pro Julinu a oranžové tučnáky..:slight_smile:
13. pro 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi @filipatereza Tak jsem to stáhla na Minu, Julinu a tučňáky (ale ještě nevím barvu :grinning: )
13. pro 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi až teď jsem si všimla, že jsi Gabi taky radila světlé vzory :grinning:
Jak jsi posílala odkaz na tu tvoji opranou, tak to si dovedu docela dobře představit, já mám zase vzor shady (hnědá s růžovýma puntíkama) a také není moc výstavní, navíc ještě ty žmolky. Od té doby se snažím nakupovat světlejší..
13. pro 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 :grinning:
taky jsem se tou jednou tmavou nadobro vyléčila :slight_smile:
13. pro 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa a kolik že jich chceš kupovat?
Řekla bych, že všechny v top výběru jsou neutrální, aspoň pro mě:slight_smile:
13. pro 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 2 anavky a denní sadu bamboolik (barva tyrkysové kačeny). Ještě, že mám kluka, miluju tyrkys :grinning:
13. pro 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no ja zacinala na vzor kluk. Dokud jsem si myslela, ze bude Jonatan. No a jsem zjistila Dotku a od te doby jedu tezce v holcich. Neutral u nas nefunguje. Je to sama kytka a ruzovka a tak... Takze ja radim kupuj klucici, obměna na holku bude sladka!!! :wink:
13. pro 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mochenkaa právě že mě tyrkysová připadá neutrální. Mám tu tyrkysovou tozku a dávám ji moc ráda :slight_smile::slight_smile:tak já bych na tvém místě asi vzala minu a k tomu třeba oranž.tučňáky, kdy:wink:ž zelená teď nikde není.
13. pro 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa jinak minu mam taky a je nadherna!
13. pro 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mochenkaa vezmi Minu a oranžové tučňáky :slight_smile:
13. pro 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 @elvis12 @luciesofi Rozhodnuto. Mina a tyrkys tučňáci. Vybral M :slight_smile: + bamboolik tyrkys kačeny :grinning: svrchňáčky tyrkysové nemá, tak bude mít jedny :slight_smile: a kalhotkovky všechny modré nebo tyrkys :grinning:
13. pro 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa :grinning: pockej, ona zase vyjede s nejakym novym vzorem a ty si budes doma skubat vlasy, ze to nutne potrebujes! Tak jsem to vzdycky mela ja. neco jsem objednala a do tydne tam bylo dalsich 5, ktery bych NUTNE potrebovala :grinning:
13. pro 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciesofi jaky satek mas v planu? :slight_smile:
13. pro 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 nastesti M je v tomto stejny a taky nutne potrebuje vsechno :grinning: pry proto nechtel latkovat, ze budeme mit casem sbirku.
Jinak uz to dnes balim. Dite se vzbudilo hlady a navic si uplne divne smotal ruku v rukavu a museli jsme ho vyslect a znova oblect at ho osvobodime :confused:

Takze dnes objednano 2x kalhotkovka anavy, 1x denni sada bamboolik, 1x ms kalisek a 1x slipovka anavy na zkousku.3litry jen to hvizdlo :grinning: svoje a Davcovy prachy od tchanu jsem utratila a jeste se u vyberu plinek s vama zasmala :slight_smile:
13. pro 2012 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@elvis12 zaru nebo indio...:slight_smile: sháním nějaký zanošený :slight_smile: tvoje album jsem viděla a umírám touhou :grinning:
13. pro 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek