• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@mochenkaa porad se tam zahriva? To je divny, ne? A nema ted normalni teplotu a pred tim studeno? :grinning: To ma totiz Doty, kdyz je v jednorazu, tak ma studenej zadek :grinning:
15. pro 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Problém je s dopravou do Brna no, že do Prahy se třeba sjížděj vlaky odevšad, ale do Brna nee, takže třeba ty Vary nebo jiná města by to měla komplikované. Ale jinak to vidím v živých barvách: jeden den téma plíny, šátky, nosítka, někdo si nachystá kurz vázání pro všechny :grinning: A druhý den bude mít @katyxq přednášku na téma zdravé přikrmování :grinning: (nebo dopoledne a odpoledne) Haha, ale ani nechci počítat, kolik lidí se musí dohromady dohodnout na jednom termínu, čím víc lidí, tím víc je to zpravidla smrtelný :slight_smile:
15. pro 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@elvis12 ne :grinning: v jednorazu ma teplotu akorat. Dnes jsem to teda nezkousela, byli jsme od rana u mamky plnit vanocni cukrovi a ja jela mhd. Vzhledem k tomu, ze mam doma zatim JEN ty capri, byl cely den v jednorazovce. Zitra zas budeme zkouset. Ja doufam, ze se to zlomi, ja je chci pouzivat
15. pro 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tdeda holky ja vas obdivuju, takovych krasnych plenek mate. my mame 2 +2 anavy a popoliny na noc k nim na noc popoliny svrchni, pres den bambinex bambo a anavy pul, a kdyz se snazime na nocnik tak pop-in. Verunka ted krasne ukazuje ze chce čurat, když si hraje s taťinkem tak to pusti

sraz by byl super,moc lidi kteri bý latkovali neznam, bohuzel Brno je pro me stejne jako pro @dandelion nerealny, z Mostu je to štreka
15. pro 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 krasne jsi to vymyslela! Ale teda obe prednasky jsou pro me aktualni, takze to potrebuju co nejdriv :grinning:
15. pro 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak můžeme začít v Praze a pak přesun příště do Brna:slight_smile:
15. pro 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 no tak nějak, ale na ty příkrmy bych brala katku a ta je zrovna z Brna, leda by si chtěla udělat výlet do Prahy :grinning:
15. pro 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
je praha by byla boží
15. pro 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 taky na prikrmy "nutne potrebujeme" Katku :grinning: zrovna dneska tady studuju jeji clanky, protze se pomalu pustim do zavadeni lepku - zatim nedavam nic. Takze ji nejak musime nalakat do Prahy :grinning:
15. pro 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elvis12 taky zatim nic nedávám, ale její články už mám vytištěný a chystám se do nich pustit :grinning: "nutně potřebujeme" haha, škoda, že se nedá koupit na eshopu co? :grinning:
15. pro 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq :D mluví se tu o tobě :D :slight_smile: ;) prý na co tě nalákat do Prahy? :slight_smile: to by mě taky zajímalo :D :slight_smile:
15. pro 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžkovy voči, tady se drbe :grinning: a já uspávám (ukojuju) dítě, jenže dneska hodně pila, tak ji furt budí čůrání :sweat_smile:. Asi bysme vlakem zvládly i Prahu, když bych si předem nachystala jídlo (protože s naší dietou se blbě jí v restauraci), plus plínky na jeden den, to by se dalo nacpat do jednoho batohu, případně plus na něj pověsit tašku. Akorát bych musela doufat, aby malou nechytly třeba zuby, protože to bych z ní asi zešílela.
15. pro 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa s poznámkou, že "za nás to stálo 50,- Kč" jsem se potkala i u mojí maminky. A odvětila jsem jí na to: Jo, a brali jste 1500,- a Eskymo stálo 50 halířů :grinning:
15. pro 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
A nebo bych to vzala přes Pardubice, tam by nás k mojí mamce hodil manžel autem a pak by nás zase vyzvedl, já bych v Pardubicích se Šárkou pobyla pár dní a jeden den z toho bysme zajely vlakem do Prahy ... geniální :grinning: :dizzy_face:.
15. pro 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@leeena_4 Jo, toto mě napadlo až dodatečně :grinning:
@katyxq Jsem ochotná si kvůli přednášce udělat výlet do Brna, nechceš mě? :grinning:
15. pro 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa prosím tě.. tolik keců o tom že máme v plínách majlant.. tchýně to nezkousne prostě.. ale to, když bych chtěla kupovat nejdražší jednorázovky, protože bych chtěla pro malou to nejlepší, tak by neřekla ani B.. Ale to, že to nejméně za polovinu zase prodám nevidí..
15. pro 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže pražskej sraz prosím! :slight_smile:) Už se těším :slight_smile:
15. pro 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dandelion Mamka mu tu plínku klidně koupí. Zastává totiž názor, že na chyby si musím dojít sama. A vyloženě čeká, že to vzdám :grinning: To, že jdou prodat ví, je tu na MK, takže s bazárkem se setkala :slight_smile:
15. pro 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa máš mamku na mk? :slight_smile: to je bezva :D :slight_smile: já tý mojí taky říkala že by se mohla zapojit :D :slight_smile: přeci jen má ještě malé děti.. (dvojčatům je 8) :slight_smile:
15. pro 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion No a měsíc?
15. pro 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 myslím že po novém roce kdykoliv.. jen duben mám jaksi nabitý maturitou :D :slight_smile:
15. pro 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion jo, hlavně proto, aby mohla sledovat Davčovy fotky a kvůli nákupům ať nekupuje to, co už má :grinning:
Malé děti už nemá, ségře je 18, ale ona tu projíždí alba a tak :slight_smile:
15. pro 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa to je fajn :slight_smile:
15. pro 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion a nezdržuj, jdu balit dárky :grinning: Vždy se zvedám, že dopíšu příspěvek a jdu. Jenže mi tam pokaždé vyskočí nějaké upozornění :grinning: :grinning:
15. pro 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 spíš by mě zajímalo místo :slight_smile:
15. pro 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa huš babo :D :slight_smile: já se už hodinu chystám do sprchy :D
15. pro 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion hm, to mě taky :grinning: má někdo nějaký nápad?
15. pro 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, vy jste teda ukecané :grinning: člověk tu pár dní není a už je totálně mimo :confused:
jéé, do srazu bych taky šla, ale v Brně :slight_smile: Tak si uděláme zvlᚍ Brněnský a zvlášť Pražský, ne?
15. pro 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik mám takový dotaz. Koupila jsem v bráně k dětem další vaší plenku, základní a jsou v ní dvě v kládačky, klasicky malá a velká. Ale ta malá má na jedné straně dva druky vedle sebe (tak jako ta z malé testovací sady), ale velká vkládačka má na obou stranách jen jeden druk, takže na jedné straně nejde malá vkládačka zapnout do velké. Nevíte, kde se mohla stát chyba?
15. pro 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 tak trochu ti nerozumím :sweat_smile: Jakože ta tvarovaná vkládačka má nějak špatné druky, že to nepasuje? Není náhodou ta tvarovaná tahle http://www.bamboolik.cz/bambulik/eshop/1-1-Latkove-pleny/2-2-Vkladaci-pleny/5/10-Nocni-vkladaci-plena
Podívej se na detail na hlavní fotku, patentky jsou ve středové ose.
Nebo mi to vyfoť a hoď do emailu. Každopádně, pokud máš Bránu v docházkové vzdálenosti, tak se domluv s nima, oni ti to vymění na místě (jsme s nima na tomto domluvení, ať se zbytečně neprodlužují reklamace)
15. pro 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek