• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
tak zelení tučnáci poprvé úspěšně nasazeni a vzápětí úspěšně pokaděni :rolling_eyes: :grinning:
17. pro 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@terezka312 hm, dneska mi prisly taky, takze rikas radeji ani nedavat?:grinning:
17. pro 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna no jako pokaděná byla naštěstí jen vkládačka a tu jsem dala starou, takže tučnáčci to neschytali :grinning:
17. pro 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 tak radeji to nebudu pokouset, nas maly se jeste neumi trefit jen na vkladacku, pro jistotu to bere vsechno:grinning:
17. pro 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna no jasně, to je u nás stejný, tohle byla náhoda :slight_smile:
17. pro 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak PPL to dnes nestihlo..., a to jsem myslela, že už na noc dám Bamboolika na patentky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra má dorazit z ekoplen balíček s 6 Anavkama, tak dumám, jestli ho nechat až pod stromek a nebo rozbalit hned. Ale kdo to má do Štědrého dne 6 dní vydržet..? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lenka5731 :grinning: Nebo si z toho balíčku udělej adventní kalendář.. každý den vybal jednu plenku :grinning:.
17. pro 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@lenka5731 mě dneska bamboolik na patentky dorazily a musím říct, že se ten systém patentek se mi moc líbí. A vlastně ti musím poděkovat, žes to tady zmínila, že už jsou i patentkové, protože jsem pak kontaktovala Zuzku a byla tak hodná, že mi ještě přebalila balíček a vyměnila SZ za patentky :wink:
17. pro 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 6 Anavek? Ty tedy nejsi žádnej troškař :grinning: Já chci taky! :grinning:
17. pro 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, reagovali vam z ekoplen hned? Ja jsem tam v nedeli udelala objednavku na nocni anavy a do ted mi neprisel ten mail s podkladama k platbe. I jsem tam psala, jak je v instrukcich, ze se mi neozvali a porad nic :frowning2: Ja se tesila, ze uz budu moct zkusit anavku pred vanocema a ono asi nic! Ale to se mi jeste nestalo, vzdycky reagovali rychle. Nebo minimalne do tech 24 hodin, jak pisou...
17. pro 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 mně to taky chvíli trvalo, než se ozvali, ivuska.h mi to vysvětlila, napíšu ti do IP :slight_smile:
17. pro 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, pomoc! Poslední vlnáková rada (nebo dvě :grinning:): na jaký program perete vlnáky? Já mám na pračce 3 programy na praní vlny: vlna na 40˚, vlna studená a ruční praní na 40˚ taky doporučené pro vlnu. Prala jsem to na to vlna studená, ale nevim ani proč :confused: Co je správně? A druhá věc: po lanolinové lázni se mají vlnáky vymáchat ve studené vodě s octem a nechat 10 minut působit: to to mám nechat v tý vodě s octem namočený, nebo namočit, vymáchat a vyndat a nechat 10 minut před tím, než budu sušit? Díky!!!!
17. pro 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 vlnáky po vyndani z lanolinu už v ničem nemáchej, vymačkej do ručníku a dej vodorovně sušit :slight_smile: s programem neporadím, mám jen jeden a ten je na 40 stupnu.
17. pro 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já mám na vlňácích IV napsáno, že semají prát na 30, ale takový program nemám pro vlnu...Mám jen na 40 nebo ve studené, tak raději peru ve studené...
17. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk já mám ale lanolinovou kůru imse vimse a tam je to v návodu :confused:
17. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek já mám taky na vlnácích právě psáno 30˚, ale taky takový program na vlnu nemám. tak jsem taky prala na studený. tak to bude asi dobře :slight_smile:
17. pro 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 taky peru ve studený a to s tím octem slyším poprvý :confused: , já bych to v ničem nemáchala..
17. pro 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi tam je to uvedeno přímo v návodu, jak lanolinovat svrchní kalhotky, já to tak u disan a shorties udělala, tak snad budou fungovat, ted ještě lanolinuju longies, tak to kdyžtak vynechám no, ale když to tam píšou?
17. pro 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 to tím asi těm svrchňákům neublížíš, jen jsem to nikdy neslyšela (což neznamená, že to není dobře :grinning:)
17. pro 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 aha, já jsem to teda nikdy neslyšela, nedělám to.... :slight_smile:
17. pro 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi
@janakkk díky holky, no je to teda divný, když o tom nevíte a tam to píšou, tak se mi tomu moc nechce věřit, ale už jsem to udělala, bohužel
17. pro 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 je to divný...ale nejde mi na rozum proč by se ten lanolin měl zbytečně vymývat? :confounded:
17. pro 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 hmm, tak o tom octě jsem teda taky nikdy neslyšela ani nečetla :sweat_smile: Nevím, jestli to má ten lanolin třeba nějak zafixovat? Těžko říct...
17. pro 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk jo to já jako začátečník už vůbec ne. ale píšou: ....kalhotky nechte v lázni přes noc. Vymáchejte ve studené vodě se lžící octa a nechte 10 minut působit. Vodu vymačkejte do ručníku a nechte uschnout.
17. pro 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 to bylo jediný, co mě napadlo, jestli to nefunguje jako nějaký ustalovač nebo co, ale je to divný no.
17. pro 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 ty uz zase kupujes pliny?!?!? :slight_smile:
17. pro 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 to mi připomíná, že chci přes noc dát lanolinolovat vlňáky :slight_smile:
Tak dobrou noc všem :slight_smile:
17. pro 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 tak nezapomen na ocet :grinning:
17. pro 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi
@janinek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

teď jsem udělala velkou obměnu kalhotkovek, tak bylo nutno dokoupit, protože to co zbylo nám nestačilo, ač to zní neuvěřitelně :slight_smile: Já teď dávám jen vlňáky a kalhotkovky. Pokud dobře počítám, tak budu mít 4 bambooliky a 18 anav, to je tak akorát :slight_smile:
17. pro 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Ja uz si asi nidky zadnou plinu nekoupim, protoze nase dite me proste nidky uz nenecha jti na net na vic jak par minut v kuse.
18. pro 2012 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek