• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@betysek jenom jednou. ale je to zdlouhavý!!! já už nechci, chci je používat :grinning: jako že to mám takhle uschlý znovu dát do lázně a znovu usušit a ještě jednou???
19. pro 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 tak to se mi ještě nepoštěstilo, máme celých 6 měsíců aspoň 1 pokaděnou plínu denně :grinning:
19. pro 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jo, jo. Ale ty Disany jsou hutnější než IV, tak bude možná stačit 2x. Nebo víc vycpat plínu. Taky jsem si říkala, že asi vlňáky snesou těžko plínu durch jako PULky....
19. pro 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek víc vycpat plínu už asi ne, je to noční kalhotovka anavy, ta už je vycpaná dost. většinou má ráno plínu durch, ale vzadu na zádíčkách je suchá (no jo, chlapeček), ale dneska byla mokrá i na zádech na jedné straně a přesně tam to provlhlo přes vlňáky, asi že tam je větší tlak, jak na zádech spí, všude jinde to bylo v pohodě :unamused: Zkusím ještě jednu noc, protože to se mi fakt stalo poprvé, aby ta plína byla mokrá i vzadu, a pak kdyžtak provedu impregnaci číslo dva (nerada) :angry:
19. pro 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 hele tak je třeba jedno za měsíc projeď na 60 pro dobrej pocit :D :slight_smile: no problem :slight_smile: capri uvážím :D
19. pro 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 No pisu na angl. klavesnici, no :slight_smile:
19. pro 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Mně je to jasný, jen mě to pobavilo :slight_smile:
19. pro 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky k těm nosítků. Má cenu pořizovat ho pro 14měsíční dítě? Nám budou dělat reknostrukci výtahu, tak by se asi šiklo, ale nevím, jestli už na to prcek není moc velký...
19. pro 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa není :slight_smile:) manduca je do 3 let psaná :slight_smile: ;) dokonce se dělají i nosíka pro předškoláky.. :slight_smile: takže nikdo není dost velký na nosítko :D
19. pro 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmiirrkkaa Podle mě čistě záleží na tobě, jestli dítě tou dobou uneseš nebo ne. A pokud si nechceš kvůli tomu nosítko kupovat, můžeš si ho půjčit v půjčovně.
19. pro 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 já mám disany lanolinované 1x (mastičkou Babylove na bradavky) a drží spolehlivě, má je běžně 12 hodin a udržely i celkem mokrou jednovelikostní anavku..
@mmiirrkkaa kolik váží? pokud ho uneseš ty, tak ta ergo nosítka jsou cca do 18-20 kg
19. pro 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 hmm, tak to neni moc povzbudivý :unamused: tak je někde chyba, ale v tý lázni byly kalhotky skoro 20 hodin. tak buĎ je špatná lázeň, nebo pak ten ocet
19. pro 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 jo a měl je taky 12 hodin a ta plína byla ale dost slušně mokrá
19. pro 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 ocet jsem nepoužila... nevím, jak moc ti malý pije, naše večer dá mezi 110-230 ml, v noci už nepije, a disany to vždy daly hned po prvním lanolinování....

ty vlastně máš tu kúru Imse Vimse, viď? Mně Ulrich taky nefungoval, dávala jsem ho na shorties a bylo to jako bych nepoužila žádnou impregnaci. Zkus podruhé přímo lanolín nebo tu Babylove mastičku a bez octa a určitě to bude ok.
19. pro 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 no v noci pije tak 3x, takže toho vyčůrá docela dost :-/ jj, imse vimse. docela jsem tomu za tu cenu věřila :sweat_smile: a ta mastička se používá jak?
19. pro 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 u nás pije jak duha :grinning: a disanz drží po prvním lanolinování. lanolinovala jsem lanolinem z lékárny :slight_smile:. ale tčřeba mi provklhají ty nádherný skapi :frowning2:
19. pro 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak 6 Anavek z Ekoplen doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zatím nerozbaleno.
Mám dilema, jestli to nechat až pod stromek, starší dcera převzetí balíku neviděla (je u babičky), takže mám skvělou příležitost.... Tak mám, nemám? :grinning:
19. pro 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenka5731 Nech si to pod stromeček:slight_smile: Bude to hezké překvapení:slight_smile:
19. pro 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi hm, tak fakt nevim. už jsem si nechala koupit tu babylove mastičku, dostanu se k ní až v neděli, ale pak asi provedu opětovné lanolinování, ač nerada, nalanolinovala jsem troje vlňáky a teď abych to dělala znova. jako buď to je tím přípravkem imse vimse samotným, nebo tím použitím octa, nevim, ale jinak jsem snad postupovala správně
19. pro 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza Překvapení to bude každopádně, protože už jsem zapomněla, které vzory jsem to vybrala :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lenka5731 Ty jo, úplně ti závidím ten balíček na pod stromečkem..:slight_smile:
19. pro 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 já bych to nevydržela a rozbalila hned :grinning: je to vlastně dárek pro tebe, nebo pro malou? :grinning: mně ještě dnes ppl přiveze balík Anav, jsem trochu rozmrzelá, že to bude večer, když přijedou normálně kolem poledne, tak počkám, než jde malá spát a pak si to v klidu rozbaluju, prohlížím a kochám se, takhle mi do toho bude načuhovat manžel :unamused: :sweat_smile: a navíc jsem chtěla jít brzy spát :unamused:
19. pro 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 nech si to pod stromeček :wink: I když musela bych to schovat někam hodně hluboko, abych na to neviděla a nelákalo mě to :D
19. pro 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 @dandelion Já se tu nad Capri rozplívala :grinning: A přemýšlím, kolik PUL užiju. Mám 1x anavy, 1x capri a 1x bamboolik. Asi budu potřebovat ještě jedny Capri, co? :grinning:
@lenka5731 Já plíny vybalila z krabice. A jednu kalhotkovku a jedny PUL anavy jsem dal bokem, že je dostane pod stromek a na svátek od mojí mamky. Ale byl to boj vybrat které dostaneme až příští týden :grinning:
19. pro 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak jsem to nerozbalila, naopak jsem to zabalila do dárkového papíru a dala až na dno obří krabice s dárky :grinning: :grinning: Dost pochybuju, že tenhle dárek nějaký jiný překoná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. pro 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
holky, chtěla bych si kupit AIO, chtěla jsem Anavy, ale někdo psal, že se nemá kupovat od jedné značky víc plenek, nevím totiž, jestli malé budou sedět dobře (5m, 7 kg), mám si koupit i jiné, jaké? Třeba Lollipop nebo Imse Vimse, co Tots Bots, jaké máte zkušenosti... díky za odpověď.
19. pro 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mám si vzít Anavy na sucháč nebo patentky?
19. pro 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcur Já mám téměř všechny plenky anavy a jsem s nima moc spokojená. Mám teda na patentky, když jsem je kupovala, tak na sucháč nebyly :slight_smile:. Imse Vimse flanelový jsem měla jen na minimimi, ale to u vás už nehrozí :slight_smile:, tots bots máme bamboozle (ale ne ty stretch, mám nějakou starší řadu) a anavy rozhodně nepřekonají :slight_smile:.
19. pro 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katcur Zkus vzít určitě Anavy a třeba jednoho Bamboolika a event.Tots Bots a uvidíš, co vám bude vyhovovat. Dají se třeba tyto na zkoušku koupit i z bazárku a pak dokoupit nové ty, co vám budou sedět...
Jinak já jsem Anavová, takže je taky doporučuju:slight_smile:
19. pro 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcur já mám anavy a s těma jsem spokojená, pak swb econappi a ta je výborná, jen drahá :angry:
19. pro 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek