• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@katcur V té nové verzi 2012 je vnitřek z fleecu a ten je vodoodpudivý, takže při menším počůrání se dají svrchnáky jen malinko vyvětrat a dát se tám nové vkládačky...Tím je to i o dost ekonomičtější...
19. pro 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvažuju o těchto svrchnácích, co myslíte? http://www.fler.cz/zbozi/svrchni-kalhotky-hnedy-karneval-3255561 je mi sympatický ten fleece na okrajích, ale zkušenost s ním nemám:(
19. pro 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza Flís na lemech je super. Ale vzhledem k té ceně bych radši koupila něco osvědčeného. Hezky sedí Bamboolik http://www.bamboolik.cz/bambulik/eshop/1-1-Latkove-pleny/9-2-Svrchni-kalhotky. Nabo flísové lemování mají i Haipa Daipa, ale ty jsou na patentky, jestli ti to neva http://www.branakdetem.cz/svrchni-kalhotky-haipa-daipa-pul.htm
19. pro 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Děkuju!
A máte někdo vyzkoušeného Bamboolika svrchnáky na čtvercovky na rovno?
19. pro 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza Na čtverce na rovno byly z pulek nejlepší Anavy. Mají takové kapsy vpředu i vzadu, díky kterým čč necestuje. Já dávám čč narovno jen do flísáků, tam drží kde mají. Takže tady neporadím...
19. pro 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza na ctverce na rovno po moji dnesni zkusenosti jesou nejlepsi Carpi. Sedi nam lip nez anavy. Ale mam je dnes prvni den. Do ted jsem pouzivala anavy a pak BG kapsovku. Bamboolika bohuzel jeste nemam :grinning:
19. pro 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmiirrkkaa
@elvis12 Díky! Já mám právě Anavy na patenty PUL, ale dceru už dáváme na nočník, tak jí pořád musím slíkat a oblíkat a to je s těma patentkovýma Anavama náročné:slight_smile: Na malé nebo menší mimčo bez chození na nočník budou super!
Tak uvažuju o nějakých sucháčových a zaujaly mě ty s těma fleecovýma lemama...
19. pro 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
když koupím Anavy AIO, můžu si koupit ještě kalhotové jednovelikostní a použít na ně jako svrchňáčky ty z AIO? Vejde se do toho?
19. pro 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcur ne.. ;)
19. pro 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, hm... a varianta AIO je méně robustní (štíhlejší na mimču) než svrchní PUL s jednovelikostní plenkou?
19. pro 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza Bamboolik svrchňáky používám na čč na rovno já a jsem spokojená :slight_smile: Sedí pěkně :slight_smile:
19. pro 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. pro 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám si vzít s patentkami nebo na suchý zip, výhody/nevýhody? dík
19. pro 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcur a myslíš AIO nebo kalhotkovky? Jinak já každopádně doporučuju patentky (mám na ně AIO a většinu kalhotkovek), sucháčové kalhotkovky jsou takové tužší - méně poddajné prostě, ale kvalita bude stejná :slight_smile: s AIO na sucháč zkušenost nemám.. Spíš jde o to, co ti bude vyhovovat víc :slight_smile:
19. pro 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcur já mám na plenkách radši patentky, ale třeba na svrchňákách sucháče. patentky se mi líp na plenkách štělují a nerozepíná si to (zatím :grinning:).
19. pro 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion a jiní nosiči :wink: Přemýšlím, že si koupím kapsu na nošení, vyplatí se asi ta mam deluxe, že jo? Přemýšlěla jsem ještě o tý celoroční, ale asi se tu nevyplatí ušetřit 200, což? :slight_smile:
19. pro 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Neznám ty ostatní, ale deluxe je super :slight_smile:
19. pro 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi ja mam Hoppediz a jsem taky moc spokojena :slight_smile:
19. pro 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, dava Brana info o odeslane objednavce? Prislo mi, ze prijali platbu, ale o odeslani nic. Je to muj provni nakup, ktery mi doruci postou, tak nevim, jestli se to stihne jeste do Vanoc...
19. pro 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 tak do Vánoc to nečekej :sweat_smile: Já jsem si dala objednávku na dobírku s tím, že to hned odešlou, dost jsem na to zboží spěchala a až třetí den po objednávce to odeslali. Už jsem to urgovala, takže mi pak odepsali, že zboží odešlo..tak těžko říct, jestli by mi napsali i tak.
19. pro 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi moje slova :grinning: na plenkách patentky, na svrchňácích SZ :wink:
19. pro 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pampeliska1 no ja jsem to objedla av nedeli. V pondeli prisel mail, ze maji zbozi pripraveny, at jim poslu potvrzeni o platbe a dnes mi poslali, ze jim ty penize prisly. Tak jsem doufala, ze to treba dneska poslou. To asi tezko, ze? :slight_smile: Jsem takova naivka trochu :grinning: Z ekoplen porad zadna reakce... Ja uz chci zkusit tu nocnoi anavu :D
19. pro 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 no mám pocit, že e-shop Brány je trošku pomalejší :sweat_smile:
19. pro 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi deluxe mám a je super!
19. pro 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 v bráně mi přijde pomalejší asi všechno, nejen e-shop :sweat_smile:
19. pro 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 Mně brána info o odeslané objednávce nedala... A byla to moje první a poslední objednávka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jiné e-shopy mají jiný přístup...
19. pro 2012 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi no, taky tam uz objednavat nebudu. Jenze to byl jediny eshop, kde maj sedy longies skladem :unamused: takze jsem musela tam. Kdyby to bylo v praze, tak tam dojdu, ale tyhle maj v brne :frowning2: Uvidim, snad to nekdy prijde :grinning:
20. pro 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 šedý longies máme, kupovala jsem je na letný v dítě v šátku
20. pro 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 což už ti je ted jedno, je mi to jasný :grinning:
20. pro 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek