• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@terezka312 :grinning: no, tak pro priste vim :slight_smile: jsou hezky, nenasla jsem foto. Ale rikala jsem si, ze na sedy se snad neda nic zkazit :grinning: ja na ty jejich hnedy a cerveny moc nejsem a ruzova nebyla...
20. pro 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 já jsem na brouczech.cz kupovala nejdřív červený longies a pak ještě zelený a skladem nebyly ani jedny, ale paní je hned objednala a měla je druhý den..
20. pro 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 http://ekopleny.cz/vlnacky/1887-vlnene-svrchni-kalhotky-barevne-disana.html tady je fotka šedých (nenech se zmást slovem disana v odkazu) je to taková tmavě šedá, já je vzala, že jiný neměli v daný velikosti, ale jak říkáš, na těch se nedá nic zkazit. Ale shorties mám hnědý a jsou hezký.
20. pro 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 take dobre vedet! dekuji!
@terezka312 jojo, jsou dobry :slight_smile: takhle jsem si to predstavovala... Kdyz ja na hnedou moc nejsem :grinning:
20. pro 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 jo a ta červená, ta se hrozně líbí mně, mám v tý barvě manymonths capáčky s návlekama, bodýčko a takový kabátek (tak tomu říkaj oni) a je krásná!!! :dizzy_face:
20. pro 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 ony ty barvy dost matou... jak jsem psala, objednala jsem si červený, ale jsou tak strašně tmavý, že vlastně do dneška nevím, jestli mi náhodou neposlali hnědý... :confused: :grinning: Ale mně je ta barva celkem fuk. Chtěla jsem něco unisex, aby se pak líp prodaly.
20. pro 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 :grinning: :grinning: tak to je vtipny s tou barvou :grinning:
20. pro 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 to nevim, já má jejich jak červenou, tak hnědou barvu a přijde mi stejná jak na obrázcích :confused: , no ta červená je hodně tmavá, ale pořád je to červená, já ji miluju a na synovi se mi tahle barva líbí uplně nejvíc :dizzy_face:
20. pro 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. pro 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 mně v reálu přijde ještě tmavší :confused:
no ale netřeba to řešit, jsem s ní spokojená :slight_smile:
ale když longies nosíme mezi lidi, tak mi přijde, že na to někdo kouká stylem "ty malá chudinko, takový poděděný vodrbaný kamašky, že ti ani máma nekoupí hezký kalhoty" :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@elana hm, tak presne tohle se mi stalo taky, provlhlo to kolem nožek :unamused: jinak by byly super... :cry:
20. pro 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 přesně!!! starý hnusný kamašky :grinning:
20. pro 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Davís měl dnes premiéru. Nestihla jsem odchytit jeho kakání a měl to durch, aj svrchňáky to schytaly :grinning: To mám asi za to, že jsem říkala, že separačku řešit nebudu, co?
Jinak mám plný sušák plín, už se těším až mu je budu moct dát :dizzy_face:
20. pro 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenka5731 Já se zase setkala s babami, co ocenily opletené dítě :dizzy_face:
20. pro 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa taky jsme měli premiéru, včera disany provlhly, tak jsem to dnes zkusila znova. neprovlhly. pokadil je :rolling_eyes:
20. pro 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. pro 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já jsem pro změnu přišla konečně na chuť Anavy flísáčkům, dala jsem je 2x, byla jsem překvapena, jak krásně sedí. 2x mi je pokadila. Plný zásah :grinning: Už kadí jen jednou za den....Jak to pozná, že má flísáčky? :confused:
20. pro 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@betysek to nebude tím :D :slight_smile: já na Anavy fleesáčky nedám dopustit :slight_smile:) máme troje a teď s tím průjmem nestačily :D
20. pro 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak.. mám doma mandarinkuuu :slight_smile:)
20. pro 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Potřebuju radu :slight_smile: Koupila jsem sůl na skvrny Denk mit - nemusím se bát přidat ji do praní Madlenčina oblečení? Mám to pak nějak extra máchat? Skvrny od jídla (mrev, dýbě, brokolice,..) nevypere ani Persil Sensitive (natož Batole nebo Lovela :frowning2:).. Díky!
20. pro 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi a zapíráš to? mě zatím skoro všecko pustilo.. teď najíždím na řepu, tak se těším :D
20. pro 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion :grinning: Jj, zapírám...ale spousta skvrn mi prostě nepustila :frowning2:
20. pro 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi vy ste holky čuňatý :D :slight_smile: nee... zkus tu sůl a pak mi řekni.. nerada bych odepsala všechny bodyna :D
20. pro 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion taky zapiram a taky mam vsechno se skvrnami od prikrmu...
20. pro 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek a zkoušelas tu sůl? nebo něco jiného?
20. pro 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi zatim ne, Dávam příkrmy asi týden. Poctivě potřu žlučákem a nic. Ale myskím, že to tak bylo i u první. Skvrny zmizely až v létě na sluníčku...
20. pro 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi nejlepší jsou tmavý bodyna.. na červené, fialovém a hnědém není nic vidět :D
20. pro 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky :slight_smile: jak lanolínovat mastičkou na bradavky? :slight_smile: prosím postup jak pro blbce :D
20. pro 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion to je fakt, alemáme většinu světlé. Mám strach z pouštění barev...
20. pro 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje dítě zastává "ani kapka nazmar", takže máme čisté i bryndáky :grinning:

Holky, mám trochu paranoiu z flísáků. Že se to vlhké dostane do nich a budou smrdět. Tak jsem je nechala asi 4x výměny plenky a dala Bamboolika. Já asi někde udělala chybu, protože je má na největší velikost a na délku jsou mu akorát :confused:
20. pro 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek