• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
jupi! Longies jsou doma! Brana prekvapila! :slight_smile: A jsou dobry. Trochu mam strach, jestli nekousou, ale Doty je ma natazeny a je spokojena, tak asi ne. Akorat si neumim zatim predstavit, ze bych je pouzila misto svrchnaku! :confused:
20. pro 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mochenkaa Gábi, já měním svrchňáky při každém přebalení...:slight_smile: Nikdy je nedávám dvakrát za sebou... A Bamboolika má Magdi taky na největší velikost..mám radši vyšší plenky :slight_smile:
20. pro 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi a pereš je pokaždé nebo je necháš vyvětrat a použiješ znova?
Jako víš, že já fakt přebaluju po každém učůrnutí. Dokonce jsem se dostala do stádia, že musím tu čč osahat, abych poznala jestli je počůraná :grinning: Takže flísáky budou stopro suché, jen já mám paranoiu :grinning:
20. pro 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi já jsem do soli namočila tepláky, že skvrnu přeperu v ruce a asi nebyla sůl dost rozpuštěná,udělala na teplácích bílé tečky, vyžralo to barvu :unamused:
20. pro 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, můžu ze sebe udělat blba?
Jaký je rozdíl u Anavek v tom vnitřku? Mám s vnitřkem podobným plyšáku a podobným hodně jemnému ručníku :grinning: Je to nějaký účelový rozdíl nebo jen dělají 2 druhy? V popisu rozdíl na shopu nebyl.
Vím, že pro vás látkařky je to blbý dotaz, ale já začínám :sweat_smile:
20. pro 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Ne, jenom větrám a když jsme doma, tak přebaluju pořád..:slight_smile:
A k Anavy kalhotkovkám - asi půjde o toto (zkopírováno z anavy.cz):
"UPOZORNĚNÍ

U všech našich plenek postupně nahrazujeme materiál bambusový velur novým materiálem -- bambusovým froté.

Důvodem je lepší odolnost a trvanlivost froté, také jeho vyšší savost. Navíc je materiál vyroben v ČR. Nový materiál je stejně jemný a měkký, jako materiál původní.

Z organizačních důvodů bohužel nelze rozlišovat, kolik kusů plenek skladem je s novým a kolik s původním materiálem, pokud máte preference, sdělte nám je prosím v poznámce k objednávce, pokusíme se vám vyhovět."
20. pro 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakkk já jsem vyměkla a tu sůl tam nedala.. nějak nemám náladu ani čas zkoušet na kousku látky, jestli to barvu vyžere nebo ne :slight_smile:
20. pro 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa flísáky běžně smrdí po prvním počůrání,naštěstí jsou po vyprání rychle suchý, tak se holt často točí :slight_smile: ale dávám je spíš jen když čekám, že bude kakat (když se ráno nevykadí do nočníku), tak aby mi neposral vlňáky, ten flís je úžasnej v té snadné údržbě....
20. pro 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 Taky chci Longies :( a Capri :( jakou máte barvu? :slight_smile: chci hnědý :slight_smile:
20. pro 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion longies mame sedy a capri mame baby blooms. a priobjednam asi sovicky. Jsou opravdu super. Na ctverec na rovno sedi genialne! :slight_smile:
20. pro 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 sovičky mám též :dizzy_face:
20. pro 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi dobře jsi udělala, já sul dávám tez už jen k plínkám do pračky, kdy jsou nějaké poakakné, na oblečení už né...
20. pro 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi to bude ono. Děkuju :slight_smile:
20. pro 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 no jen mě trochu štve to poštovný :/ chci taky baby blooms a hnědý longiesky :/ ale já už teda fakt nic nepotřebuju.. jen když by anavy měli nějaký peckový vzor :D :slight_smile:
@luciesofi a mě se tyhle sovičky zrovna moc nelíbí a to jsem hodně sovičková :D
20. pro 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
chlubím se :slight_smile: mandarinkou a krásou své dcery :D
20. pro 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@dandelion všechny tři jste náááádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion já jsem včera provětrala šátek při pochůzkách městem a super :slight_smile:. a teď je taky k nezaplacení, Madlík se chce pořád nosit (roste další zub a to je hroooozně přítulná :slight_smile: ). Jak máš nakonec dlouhej? (jo a kdybys pak chtěla mandarinku prodávat, tak na mě pamatuj, ta barva je nádherná :slight_smile: )
20. pro 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi Je hezčí než jsem doufala :D :slight_smile: mám 4,6 při konfekci 46 :D jen tak tak, ale drží :slight_smile:
20. pro 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion super :slight_smile:, je fakt krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion To je nadhera!!!!!!!!!!!!!!! Moc krasny!!!! Udelal jsi dobre! Je moc krasny a slusi vam moc! A ty zubiska!!! :slight_smile:
20. pro 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi děkujem děkujem :slight_smile:
@elvis12 mám z něj ohromnou radost :D :slight_smile: akorát se k tomu váže docela vzrůšo :D :slight_smile: malá mi usnula u prsa v náručí u televize (sem koukala na Jamieho Olivera určitě :D) a čekala jsem na tchýni, psala jsem jí že mi malá usnula, ať si odemkne.. zprávu sem odeslala a pošťák na poplach zvoní :D :slight_smile: přišel nahoru, otevřu dveře, nakročím si (s malou na ruce), pesan mi proběhne pod nohama, štěká jako šílená :D a BUM zabouchly se dveře a klíče i mobil v bytě :D :slight_smile:
20. pro 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dandelion Já už chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý! :grinning:
20. pro 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi Ve frontě na mandarinku jsem první já! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Že jo, Eli?! :grinning: @dandelion :grinning:
20. pro 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi vyděržaj děvuško :D :slight_smile: ale pošta se předvedla.. včera odpol paní šátek poslala a dneska v 1 přišel :slight_smile:
20. pro 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi @luciesofi Je to tak.. :slight_smile: Luci má první reserve, ale jen když by se mi nelíbila :D :slight_smile: a líbí :D :slight_smile:
20. pro 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion mně ho paní bude posílat zítra ráno, teď jsem si s ní psala..:slight_smile: Budu muset počkat po svátcích :frowning2: fňuk
20. pro 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion opice! :grinning: já čekám, až se ti začne líbit nějaký jinačí :grinning:
20. pro 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi :D :slight_smile: tak hledej Monti :D kůli němu se mandarinky i vzdám :D
20. pro 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. pro 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi jaky jsi nakonec vybrala? :slight_smile:
@dandelion to je story!!!! :grinning:
20. pro 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek