• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@dandelion na bazaru je lila royal, to je ten, co jsem ti posilala na zkousku! :wink:
20. pro 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 Zara Coffee :slight_smile: Na tu lilu royal jsem teď dávala odkaz :grinning:
20. pro 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi ta Evičky @elvis12 Lila mi slušela to je fakt :D :slight_smile: ale do delší pětky si fakt netroufnu :D :slight_smile: ale asi nezůstanu u jednoho a asi ani u dvou :D :D :D ale 7 a víc mi jich neprojde :D :slight_smile:
@elvis12 zatvonila jsem na sousedku (má jorkšíráka), psinky na sebe štěkaly jak šílený, malá se bála, začala hystericky plakat, říkám sousedce že se mi zabouchly dveře, volám muži, ať zavolá tchýni, že jsem u sousedky, to zase tchýně že nemá klíče od nás, tak se setkala s Jirkou ve městě. Já u sousedky zklidnila dítě, psa.. Nelina vymetla granule, vypila vodu z misky a učůrla si na koberec :D :D :D fakt komedie :D :slight_smile:
20. pro 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@luciesofi Aha :grinning: ono se mi to nezobrazilo! :slight_smile: Ta lila je nadherna!!! A je to moc prijemny satek, kdyz je zanoseny. A hodne nosny, je se lnem :slight_smile:
20. pro 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 Luci má to kafíčko co jsem já měla původně zamluvený :D :slight_smile:
20. pro 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 Mám mandarinku taky se lnem.. a přijde mi trochu jemnější než Lila.. :slight_smile: tak jí musíš zanosit :D :slight_smile: Lila je pecková.. fakt nádherná barvička.. Taky jsem na ten inzerát koukala, ale ne-e.. není na něj :/ chci dodělat tu koupelnu :D
20. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion no tak to je vtipne! A to vse kvuli mandarince :grinning: HAHAHA!!! Ja to vedela, ze se chytnete devcata a nebudu jediny magor tady :grinning:
@luciesofi coffee, to co je v albu u tebe! Nadhera!! Tesim se na navazany foto :sunglasses:
20. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 počkej tak do března....foto dám, až se to naučím pořádně umotat :grinning: přijde snad mezi svátky...
20. pro 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dandelion no a to je lila pomerne dost zanosena! Tos nevidela, jak je tvrda Trava :grinning: Ted se po ni valim a "zanasim" ji :grinning: Je skoro nova, nebyla ani prana. Musim na nich zapracovat :slight_smile:
20. pro 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 Mě to kafíčko trochu odrazovalo, protože je blbý ho vyfotit.. někdo psal že je dost tmavý a já nějak nechtěla moc tmavý šátek, ale ta barva je nádherná.. zvlášť na sluníčku :D :slight_smile: No to já věděla vždycky že sem magor.. :D :slight_smile: chodila sem na komínky na ND jen slintat :D :slight_smile: až ty si mě navedla že nutně potřebuju indio :D :slight_smile:
20. pro 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciesofi to mas umotany hned! :wink:
20. pro 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi no dobře noooo :grinning: (ani nemůžu dát, že se mi to líbí, protože nelíbí :grinning: :grinning: :grinning:)
20. pro 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
20. pro 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 Fakt jo? :slight_smile: no to bych pak teda ani nechtěla novej šátek :D :slight_smile: ten šanami Pastelka je měkkej krásně.. snad od první chvíle.. netuším z čeho to maj :D :slight_smile: ale je tlustej a prostě mě ty barvy opustily.. Ale nechám si ho.. :D asi..
20. pro 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi :D :D :D
@luciesofi ono na tom v podstatě nic není :slight_smile:
20. pro 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion no zara byla taky od zacatku prijemna. Ty se lnem a konopim jsou vzdycky tvrdy, ale pak povoli a jsou uzasny :slight_smile:
20. pro 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 Jako na léto ten lněný bude super :slight_smile:
20. pro 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion Krásný šátek, gratuluju ke koupi! A krásná holčička! :slight_smile:
Taky už chci nosit na břišeeeeee :grinning: Starší je teď předporodní mamánek a už jsem před ní musela šátky schovat, protože je pořád vytahovala z police, běhala za mnou se slovy "šatééék, šatéééék hop" a moje nebohé tělo už celkem protestuje :slight_smile:
20. pro 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciesofi Tos mi neměla dělat, Indio Lila Royal uáááá :dizzy_face:, já ji chcííí :grinning:, ale mám smůlu, leda by mi ji někdo daroval, se nám jaksi včera vytentila pračka, manžel hned koupil novou - lepší :wink:, alepsoň teda plínky vyprala a odstředila líp.
20. pro 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@katyxq :grinning: :grinning: :grinning: Tušila jsem , že to nezůstane bez odezvy a někdo se chytí :grinning:
20. pro 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciesofi ale dneska mi došel Didymos silver waves - ale mám nakázáno si ho dát AŽ pod stromeček (ale předtím ho aspoň vyperu, plus jsme natajno narychlo prubla koníka na bok s posuvným uzlem a zkusila vyfotit :wink:).
20. pro 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@katyxq @luciesofi Za kolik ta Lila je? já jí nenašla..
20. pro 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq :grinning: :grinning: :grinning: tak ty jsi taky dobrá! :grinning:
@dandelion 1900,- :slight_smile: 7. inzerát shora :wink:
20. pro 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion je to pod nadpisem Dydimos, Vatanai z 19.12. - 1900,-
20. pro 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi @katyxq ach jo :D :slight_smile: je nádhernej :D
20. pro 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já dnes oznámila, že na svátek si přeju šátek :grinning: Tak prej jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže mám do března čas vybrat ten nej nej nej. A hlavně, musíme do té doby udělat sraz, a naučíte mě úvazy a já se do nějakého zamiluju a ten si budu přát :grinning:
20. pro 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mochenkaa tyjo, fakt je má v 6m akorát?? Můj má cca 11kg, 15m a má je pořád o jednu vleiksot zmenšené. KDyž teda dávám noční plínku, tak je má na maximum, ale jinak je má z rezerou. Ale fakt, že nemáme vyloženě střih až super do pasu.

Jinak kouká, že se tu šátkuje :slight_smile: Já teda tomu nikdy na chuť nepřišla. Ty první měsíce teda odšátkuju, ale vždycky se hrozně těším na nostíko :sweat_smile:
20. pro 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Tak vkládačky mi v bráně bez jakéhokoliv problému vyměnili :wink:
21. pro 2012 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 to je bezva :slight_smile:
21. pro 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik nakonec jsem mu je zapnula o jedno zmenšené http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mochenkaa/album/plenkujeme-a-bezplenkujeme/12016167/ ale je fakt, že je má do pasu, stejně jako čč narovno :slight_smile:
Ale jsou boží, krásně mu sedí :dizzy_face: Jen jsem z toho inteligentně sundala tu vkládací plenku, ať ji můžu vyprat a teď nevím jak to tam zapnu :sweat_smile: :grinning:
21. pro 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek