• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@katyxq lila royal je uzasnyyy!!! Taky jsem ho musela mit :slight_smile: hodim do alba foto navazanyho, at mate holky nad cim premyslet :grinning:
21. pro 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@elvis12 ty seš hrozná provokatérka :D :D :D Fakt že jo :D
21. pro 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nebudu dávat separačku, nebudu dávat separačku, ..... Ne, budeme bezplenkovat!!! Aneb, dítě mi poslední snad 3 nebo 4 dny totálně ignoruje jakékoliv BKM. Dnes mega nálož v první kalhotkovce Anavy, a hned si posr.. tučňáky :grinning:
21. pro 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@elvis12 Nemám tě ráda :angry: :grinning: Nejen, že mám kvůli tobě objednané Capri (bo vím, že swb máš a jsi spokojená), a už teď vím, že swb bude jedním z pilířů naší látkovací výbavy. ALE asi fakt nutně budu potřebovat šátek :grinning: A určitě ten tyrkys :dizzy_face:
21. pro 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mochenkaa Já mám aktuálně AIO jen 5 ks a víc asi nepotřebuju...možná bych uživila jednu Anavy Easy :slight_smile: Na doma je super, jak je štíhlá :slight_smile:
Jinak mám 2x SWB Econappi, 1x BB minky , 1x Anavy Easy, 1x TB EF V2
Tak buď s těmi AIO opatrná, abys pak nezjistila, že je vlastně tolik nepotřebuješ (jako já :slight_smile:)
Jinak Capri jsou skvělý :slight_smile:
21. pro 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi Já chci AIO právě swb a jinak kalhotkovky a noční anavy, a část plínek včetně noční bamboolik. Tím jsem se značkama skončila :grinning:

Jo, a asi jsem blb, protože tu nálož měl až na bodyčku :angry: asi mu tu plínku neumím oblíct :frowning2: :grinning:
21. pro 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa a jakou jsi mu dala plínku?
21. pro 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi anavy kalhotkovku vycpanou krátkou i dlouhou vkládačkou (jeli jsme nakupovat a já dávala poprvé látkovku ven, takže poctivě vycpané :grinning: ) a na to bamboolik svrchňáčky. Ale měl to jen trochu nahoře jak jsou vzadu na anavy ty gumičky a tama to potvora proteklo ven :unamused:
Jestli byla chyba, že to měl na největší velikost? Jak jsem to hodně vycpala hlavně vepředu přes pindíka, tak se mi to zdálo velké a nezkoušela jsem to zmenšit...
21. pro 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Ty jo, to se mi s látkovkou ještě nestalo.... :confused: Mělas Anavu i svrchňáky dost utažené? Pokrývaly ti svrchňáky komplet plínku? To je fakt divný...
21. pro 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi já nevím jestli dost. Jsem to zkoušela poprvé :grinning: Jo, svrchňáky byly přes celou anavy, ale možná málo utažené? To zkusím zítra a uvidím
21. pro 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa :wink: hoď fotku, mi ti to rády zhodnotíme :grinning:
21. pro 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa me se to taky obcas stalo! Ja totiz plenky neutahuju, nemam to rada, protoze je pak Dorka otlacena. Takze jak je to na volno a jde do toho mega naloz, tak to nekdy povoli :pensive:
21. pro 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa fuuuuuuuuuuj hrubkaaaaaa! MY tam mělo být!!!!!! :pensive:
21. pro 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Já mám fotku jen v tučňákách, ty svrchňáky přesto jsem už nefotila
@elvis12 jo, to bude ono. Mě na tom vyděsilo, že když jsem to víc utáhla (myslím svrchňáky), tak měl otlačky, takže jsem to dala tak, aby je neměl. Tam bude asi ta chyba, co? :grinning:
21. pro 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@mochenkaa jéééé, ti jsou krásní... Zvedá se DPH na plínky....asi budu muset ještě nějaké koupit :sweat_smile: :zipper_mouth:
Plínka je utažená dost (já jí Magdi už takhle neutáhnu) a svrchňáky dávám taky tak, aby nebyla otlačená.. Tak asi prostě jen velká nálož, erupce na Slunci nebo tak něco..:grinning:
21. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi Ne, to bylo beztak schválně, že když je poprvé v kalhotkovce :grinning:
Holky, já nevím, 2 dny to schne a za 2 hodiny je to durch :rolling_eyes: :grinning: Mimochodem, to vycpání kolem pindíka by stačilo snad i přes noc :sunglasses: :grinning:
21. pro 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa nemáš náhodou sušičku? :confused:
21. pro 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi nemám :grinning: až se přestěhujeme, tak bude, ale to využiju až u druhého látkového miminka :wink:
Já řešila, že látkovat chci, ale kvůli místu na sušení to odkládám, navíc jsme dostali hodně moc jednorázovek... No, ale mě to látkování lákalo víc a víc :grinning: Takže chudák M, lozí do postele nohama a ne bokem
21. pro 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa tak si to pletu :wink:
takže je to u Vás stejné jako u nás :grinning:
mně tu třeba Anavy uschnou za 24 hodin....
21. pro 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Mě byly za 24h ještě vlhké
21. pro 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky kde sehnat dobré levné a vyzkoušené svrchní kalhotky,,? a kolik plín klasických mi stačí na látkování??? a jak složím vícevrstvou plenku??
21. pro 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulka1987 ahoj :slight_smile:
Vícevrstvá plenka viz obrázek..
Svrchňáky PUL doporučuju Bamboolik, Thirsties, SWB Capri, Anavy :slight_smile: Pokud máš na mysli i flísáky - tak za mě Anavy a s vlněnými mám zkušenosti jen se značkou Disana a na noc jsou super :slight_smile:
U čč (klasické čtvercové plínky) záleží na tom, kolik chceš mít jiných plen, jestli chceš praktikovat BKM atp. - mělo by ti stačit cca 30-40ks :slight_smile:
21. pro 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky moc za reakce na ty satky, teda, ale mate nadherne kousky, tady primmo slintam .a nemohly byste mi nejaky na tom bazarku ND najit, co by se mi hodil? Libi se mi treba ta lila nebo ruzova... Jsou to fakt krasne kousky!!! :wink:
21. pro 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík strašně moc děkuji takovou dobu to tady skladam překládám, ale takhle mě to teda nenapadlo..:D moc děkuji konečně vím jak na to...snad to nezapomenu....mám asi 12ks vícevrstvých takových malinkatých....asi 40ks klasických plen a chci koupit ještě nějaké..:D ale potřebuji ty svrchňáky..:D mam nějaké myslím anavy AIO a zjistila jsem že jsou propustné...tak uvidim a ty maji i vkladačky...chci to zkusit podle čtení tady mě to nadchlo a uvidime..:D co bude pro mě lepší ale úspora pěnez je důležitá..:D
21. pro 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulka1987 úspora peněz je asi to poslední, tady ty všechny plínový úchylačky (pardon za to slovo) daj za nový vzory dost peněz :grinning: :grinning:
21. pro 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
21. pro 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 ty se nesměj, ty jsi navíc šátková úchylačka :grinning: :wink:
21. pro 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@terezka312 ale kvůli stavbě vlastního domku se i plínová úchylačka dokáže překonat a nové vzory nenakupovat :grinning: (ale trpím s každou novou fotkou, kterou ostatní vloží, do toho @elvis12 dráždí šátkama, tam mě hřeje jen ten pocit, že jsem si jeden nadělila pod strom).
21. pro 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katyxq ale je to peklo :slight_smile:
21. pro 2012 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajulka1987 ahoj, ja mam svrchnacky Thirsties a Haipa Daipa a jsem moc spokojena. Na prvnich mi vyhovuje suchy zip a dvoji gumicka na druhych zase fleece kolem dokola, ze nedrou... K Vanocum dostane prdola jeste BAMBOOLIKA :sunglasses:
22. pro 2012 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek