• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@suvelka Ty druky tady http://www.anavy.cz/anavy/eshop/1-1-Latkove-pleny/14-2-Doplnky-k-plenkam/5/1121-Krytky-na-patentky-na-kalhotkove-plenky-2-ks
Jinak my máme Imse Vimse Soft - o něco větší a nikdy problém s provlháním nebyl.
PULky od Anavy mám a jsem spokojená. Jen bych asi brala se sucháčem, protože těch patentek je hodně a dlouho trvá, než se zapne což zvláště na zdrhajícím dítěti člověka nepotěší...:slight_smile:
29. pro 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suvelka Cetla jsem, ze se PULky muzou dat do susicky na 20 minut, ze to ma 'zpevnit' ten PUl znovu, aby neprotekaly.Ale nemam vyzkosueno.
29. pro 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa pytel doporučuju, mám kytičky v šedém, jen ne ten uplně velký, ale je moc hezký :slight_smile:
29. pro 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek No, my máme v koupelně na zemi cca metr na metr volný prostor :unamused: Jinak je to zaskládané, takže další krám už by nám tu koupelnu ucpal úplně
@terezka312 Takže je kvalitní? Asi ho po výplatě koupím a zrovna ještě capri, a když prodám ty anavy pul, tak dvoje :grinning:

Jo, byli jsme u M rodičů a když jsem minule řekla, že začínáme látkovat, tak Davís dostal 10čč Hybner. Snaha se cení, akorát mám už čč moc, navíc M je nechce dávat vůbec, takže je budu prodávat :grinning:
29. pro 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suvelka Já mám IV soft už po první dceři a jsou pořád v pohodě - neprotékají, jen gumičky už tolik nepruží, ale ještě neprotekly. Spíš budeš mít moc těsné kalhotky, nebo málo vycpanou kalhotovku. Jinak jednovelikostní máme Anavy na SZ a Bamboolik a spokojenost maximální... :wink:
29. pro 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa je super, akorát já mám ten střední a ten nemá to poutko, což mě štve. ale je dobrej, ale třeba anavy pytel je kvalitně stejnej a levnější :grinning: jen nemá tak hezký vzory
29. pro 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Mě jde o velikost. A ten velký je největší, co jsem našla. jinak mám 1x anavy S a 1x popoliny asi S :slight_smile:
29. pro 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa mám ten největší pytel Planet Wise a přijde mi lepší než anavy s bavlnou, trochu pevnější, bytelnější. Má poutko, dávali jsme ho za něj na kočár :slight_smile:) Použili jsme ho párkrát jako tašku na věci a čisté plíny, jako PUL pytel na počurané jsme ho ještě nepoužili :slight_smile:) Velikostní srovnání nemám, ale je fakt velký, a plíny za cca 2 dny se tam s přehledem vejdou, když je srovnáš.
29. pro 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
co říkáte na tots bots easy fit ?? mně protečou i za hodinu, a ani ne tak protečou,jako úplně celé provlhnou.. taky vám to dělají ? nebo dělám špatně něco já ? :sweat_smile:
29. pro 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa tak to jo, to jsem neporovnávala, já mám největší pytel Anavy L a ten mi přijde fakt velkej, používáme ho stejně, jako @lenka5731, tj. jako taška na věci a čisté plíny, nebo když jedem pryč na víkend, tak jako pytel na špinavý plíny a to jsme ho ani nedokázali naplnit :slight_smile:
29. pro 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa ty jo, to si nedovedu představit mít místo koše na plenky pytel...bála bych se, že mi za ty dva dny provlhne (zvlášť když třeba zapereš plenku a nedokonale vyždímeš).... Ale s tím Planet Wise nemám zkušenosti... např. Anavy provlhne...
29. pro 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi já dávám do pytle anavy plíny třeba za víkend někde pryč a ještě neprovlhnul :confused:
29. pro 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Luci, ale mě Davís do plíny kaká tak 1x týdně :wink: Jinak to vychytáme, takže zapírám vyjímečně.
@lenka5731 @terezka312 A nechcete to pro mě některá zkusit? :grinning: Do dalšího praní přechovávat plínky v pytlu? Prosím prosím, smutně koukám :slight_smile: :grinning:
29. pro 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa a o co ti jde, o velikost nebo jestli provlhne?
29. pro 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Oboje :grinning: Ale velikost si myslím, že bude OK, fakt je největší na trhu, ale spíš, jestli mi v tom počůrané plínky neprovlhnou ven, @luciesofi m totiž vyděsila :grinning:
29. pro 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova ja mam podobny problem s pop-inama, taky nevim co s tím....
29. pro 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi já má pop in new gen bamboo a ty mi přijdou naprosto super,až na to,že si myslím,že ho škrtí ale co se týče protékání tak snad nikdy neprotekly,dávám je i na noc jen s vv a separačkou a i to vydrží..
29. pro 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no já mám ten anavy vyzkoušený, že od pátku odpoledne do neděle odpoledne neproteče, vozím ho takhle na víkendy už nějakou dobu a neprovlhnul nikdy. planet wise ti takhle dlouho asi otestovat nemůžu, protože mám tu střední velikost, tam by se mi toho tolik nevešlo
29. pro 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 To by mělo stačit ty 2 dny :slight_smile:
29. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s Anavy pytlem byla i na 4 dny a niky neprotekl...Jako ty Planet Wise jsou moc pěkné, ale taky pěkně drahé..:(
29. pro 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza Drahé jsou hrozně, ale největší :unamused:
29. pro 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa Já v době kdy malá měla spotřebu asi 10 plínek denně naplnila Anavy L za 2 dny, ted klidně i 4- 5... Já se přiznám, že na mokré plínky bych asi ani větši pytel nevyužila...
29. pro 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa NO ale tak jestli ti stačí 2 dny, tak to ti stačí i ten anavy
29. pro 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@filipatereza @terezka312 I s mojí úchylkou přebalovat po každém učůrnutí? :grinning:
29. pro 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Záleží kolik plínek počůrá a kolik vychytáte do nočníku..:slight_smile: Jak říkám, my měli spotřebu 10 plínek (2 čtverce) denně a stačil na 2 dny...
29. pro 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza No, třeba včera se nedařilo skoro vůbec a dnes dopoledne měl cca 15čč, do toho dnes odpoledne byl jen v kalhotkovkách (všechny 4 mokré, na návštěvě čůrat nechtěl), pročůrané flísáky. To mám jen za 2 dny, když bych pytel naplnila za 3 budu moc ráda
29. pro 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa hele ty pytle maj trochu jinej tvar, proto maj i jiný rozměry, ale anavy má 35x55 a ten planet wise zas 46x53, to podle mě tak zásadní rozdíl neni, ani s tvojí úchylkou :grinning: mně by pro anavy hrála cena a že je český, ale planet má ty krásný vzory :dizzy_face:
29. pro 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, mám v bazárku 10 nerozbalených čč Hybler a PUL anavy myšky použité jen párkrát. Tak kdyby jste některá chtěla :wink:
29. pro 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
OT: Holky vazačky, hlavně @katyxq - navedte mě na nějaký návod na úvaz na bok pro blbý. Já to asi neumim správně uvázat, nebo utáhnout nebo nevim, ale dítě se mi v tom klátí ze strany na stranu :angry:
30. pro 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Tak já ti nafotím koníka s posuvným uzlem :wink: (jinej úvaz na bok jsme nezkoušela :grinning:, tenhle mi vyhovuje, že jde dobŕe dotahovat, ale nečekej, že to dítě je v tom kdovíjak stabilní, pokud máš delší šátek, tak se přes to dá udělat lexi twist - hledej na youtube)
30. pro 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek