• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
@luciesofi a co??? :slight_smile:)
2. led 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion jako co potřebuju? :grinning:
Mno...nepotřebuju nic...:grinning: Ale chci Bamboolik noční plenky a chtěla jsem vzít jednu noční Anavy, 1 Anavy easy a náhradní jádra do ní....
2. led 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciesofi ach táááák :slight_smile:)) Taky uvažuju o další Easy.. že by jsme je měli místo tréninkáčů.. s malou vkládačkou na doma..
2. led 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já mám jednu a vyhovuje mi na doma, že je taková štíhlá a Magdi je v ní dobře pohyblivá....a chtěla jsem nějaká náhradní jádra, abych ji využila na víckrát...:slight_smile:
2. led 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi jojo :slight_smile:) přesně tak :D :slight_smile:
2. led 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky, Easy jsem prodala a zrovna dnes jsem ji poslala :grinning:
Na doma dávám anavy s malou vkládačkou a na to longies. Taky je to štíhlé a neomezující. PUL už vůbec nedávám... jen vyjímečně k Dr kapsovku.
2. led 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi stejně jako easy, resp. ještě víc, je ještě štíhlá Itti Bitti, kdybys chtěla, jednu vel. L ti můžu prodat :grinning: Ještě asi před dvěma měsíci jsem ji dávala společně s Easy na doma, nacvakávala jsem do obou dlouhé vkládačky z kalhotkovek Anavy. Docela dobrý řešení, ale přešla jsem na prodyšnější verzi. Miluju vlňáky, disany taky stačí, ale longies a shorties... to je paráda ! :slight_smile: Už se těším na léto, shorties bude mít jako kraťasy.
2. led 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 i ty jedna obchodnice! :grinning:
itti bitti jsem mela v Mku, moc mi nesedla..prijde mi celkem tuha.. Anavy Easy je oproti ni perfektne pruzna..:slight_smile:
2. led 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi tužší než easy asi je, ale ta štíhlost to vynahradí
(to nepíšu proto, aby sis ji ode mě vzala) :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem ji dávala ještě raději než Easy.
A ty už jsi ji prodala? Za 200?
2. led 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi jo, už vidím, že ji v bazaru ještě máš...
k sakru, proč už to není žádaná plenka, co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Už se taky těším na vlňáky. Už začínám mít odvahu je dát. Konečně už má Julča tuhou stolici, tak už to půjde.
2. led 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lenka5731 já prodala itti bitti za 250 :grinning: a jsem dost ráda, když jsem viděla, kolik jich v bazaru je, naštěstí jsem měla barvu, co tam nebyla, tak to možná hrálo roli, kdo ví. každopádně za mě to byl propadák a dost jsem na ní prodělala, ale to je život no
2. led 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já nutně potřebuju ještě capri, ale první musím prodat ty anavy PUL :unamused:

Jinak, prý M doufá, že budu kupovat jen to, co potřebujeme a ne, to co by se mi jen líbilo. Tak jsem ho uklidnila, že na holčičky je víc a hezčích vzorů. Tak prý "dobře, pokud bude příště holka, tak ti v pc zablokuju vybrané adresy" já "neva, mám net v mobilu" :grinning: :grinning:
2. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@terezka312 taky počítám, že na ní hodně prodělám, no ale co se dá dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: některé plínky jsem zas naopak prodala hooodně dobře, není každý den posvícení :slight_smile: přitom ona není špatná, já jsem pro ni využití po nějakou dobu našla a kdybych se nerozhodla omezit pul a používat prodyšné vlňáky, používáme ji ke spokojenosti dál (na doma). Teď už mi stejně přijde, že se T hodně rozhýbala a na velikosti plenky až tak nezáleží.
2. led 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 to je stará pravda, že na velikosti nezáleží :grinning: Nebo teda říká se to no :slight_smile:
2. led 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abigail1 BI prefold je slušně savý pokud vím, takže v kombinaci s naší noční plenkou (předpokládám, že myslíš tuhle) by to mohlo fungovat hezky
2. led 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím prosím o radu - jak velké shorties mám pořídit? Magdi má něco přes 7,5 kila...tipuju...:slight_smile: Vím, že už se to tu řešilo, ale nepamatuju si to...:slight_smile:
@lenka5731@janistr
2. led 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi T má asi 7,4 kg a shorties máme oboje M, longies oboje L... eMko sedí fakt hezky a vůle tam ještě je, ale nedokážu odhadnout, jak dlouho to vydrží, ale do léta snad jo, chci je dávat jako kraťasy k triku. eLko je o trochu volnější, a nohavice dlouhé, ale u longies to nevadí. Tak si vyber :slight_smile: :slight_smile: Já bych teda shorties asi vzala spíš menší, předpokládám, že je budeš používat i přes den, tak ať jí to nedělá balík pod oblečením...
2. led 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 Tak ti pěkně děkuju :slight_smile: :grinning: Objednány shorties v Mku, k tomu 2 Anavy kalhotkovky a pro mě 2 Anavy vložky na zkoušku a menstruační kalíšek :unamused:
2. led 2013 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
no, @luciesofi, to ses pěkně rozšoupla! :wink: :grinning:
3. led 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Naše dítě má taky tak 7,5 kg a já mám teda longies i shorties v L a je to v pohodě, jsem ráda, že jsem to vzala rovnou takhle, ale to už ti asi ted´ nepomůže co :grinning:
3. led 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jí ne, ale mě třeba jo :grinning:
Jinak mamka mu chce plést vlňáčky, tak jsem si vysomrovala z merino vlny :grinning:
3. led 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abigail1 ahoj, zahlédla jsem tvůj dotaz, myslíš kalhotovku bamboolik? používáme ji na noc s origoš vkládačkou, BI prefoldem a většinou dlouhou vkládačkou z Anav, vydrží to v pohodě, takže myslím, že s prefoldem na den to bude naprosto bez problémů, u nás by to bylo i naddimenzovaný a to malá hodně pije a tím pádem i čůrá dost velký dávky, jen mě trochu rozhodilo to, že tu plenku na patentky zapínám na úplně poslední možnost :unamused:
3. led 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi ahoj, jo myslím tu kalhotovku Bamboolik. Tak už jsem ji objednala, tak uvidíme. Syn není učůránek, tak doufám, že to s prefoldem a když tak ještě nějakou vkládačkou, co už doma mám, bude stačit i na noc. Říkáš, že zapínáte na poslední patentky? Tak to jsem zvědavá na nás, syn je hubeňour, já se naopak bojím, že mu budou v pase volný, i když budou nejvíc utažený. :grinning: Ale tak snad ne.
3. led 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, potrebu radu - mala zacala strasne moc čurat, kalhotovka bambinex bamboo s origo vkladackou nam nevydrzi ani hodinu, taktez baby lucy a vicevrstve na rovno. nevim jestli vymenit vybavu nebo zacit vice vycpavat.....protoze takhle je durch i pres svrchnaky. ona ted strasne pije tak tomu odpovida i vydej.... dela mi to vrasky ....do ted jsem byla tak spokojena
3. led 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi, dobré reference, co se týče savosti, má Babyidea bamboo extra a Bum hugger od Ella´s house. Vyzkoušené je ještě nemám, ale Bum hugger jsem objednala, tak pak můžu napsat, jak se osvědčily.
3. led 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abigail1 Co vím, tak Bum Hugger nikdo moc nedoporučuje. Mám ty denní od Ella´s House ještě po první dceři a savost nic moc. Podle mých zkušeností asi tak jako jen skořápka od Anavek - bez malé a velké vkládačky...Mám i jednu Bum Hugger, ale ještě jsem nezkoušela, je od 7 kg a to ještě nemáme, ale přijde mi, že je stejná jak ta denní, jen ta bum hugger má navíc flísovou vrstu...
3. led 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abigail1 Bum Hugger sama o sobě nic moc. Dávám ji na noc, protože je pěkně velká, a do ní BI prefold.
@novi nemilá situace, chápu, kompletně obměnit výbavu se už člověku nechce a nočník většinou ještě není aktuální. Zkusila bych vv použít jako vkládačku do kalhotovek. Oni si plínu narovno po prvním počůrání seždrchlají mezi nožičkama do proužku a další dávka už jde často mimo. Kalhotovka to podrží. Máš bavlněné nebo bambusové?
3. led 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem vám ještě doporučit vkládačku od Aitu, kterou jsem dostala a jsem s ní moc spokojená. Teď jsem na ni koukla na netu, chvíli jsem pátrala, jestli to je cena za víc kusů a asi není, ani jsem netušila, co mám doma za poklad. Asi to zvýšení DPH :confused:
3. led 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela vicevrstve mam bavlnene, kalhotovky bambus, frote, a dve anavy-ty jsou super stejne tak popoliny na noc ty taky, ale ty jsou tak objemne ze je nechci davat na den. ted jsem koukala na babidea airhour , prijde mi ze pujde dost dovycpat.
3. led 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek