• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
@sarkachmelova třeba na mimibazar.cz
5. led 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi viděla jsem maminku s 2 dětma, jedno v šátku, druhé starší capalo vedle ní a maminka místo batohu měla věci v takové té důchodcovské nákupní tašce na kolečkách :slight_smile:
5. led 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi :slight_smile: naše byla taky minimimi (1,99) a v 7M má 7,5 kg
vtipný je, že první vážila při narození 4,05 kg a v 7M měly stejně :grinning:
5. led 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 zdá se mi to, nebo na tom videu má to miminko nějak divně nožičku? :fearful: Uplně jí má takovou zvrácenou mi přijde
5. led 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 A jsem v háji!!!! LILA ROYAL 2 v 6tce k prodeji!!!
5. led 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dandelion :D Mno, já teď přemýšlím nad více šátkama, co se vyrojily k prodeji :slight_smile:. A nechtěla jsi náhodou kraťas na bok? :D
5. led 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion hm, tak jsem taky "omylem" koukla na ND, mně se líbí indio gold rubín, ty dva Nati a jeden Pancy :sweat_smile:
5. led 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Taky chci Gold, ale ten z roku 2010... ta 11 je moc do červena..
@janistr Lila je nádherná nádherná!!! :slight_smile:)) Ale doma zamítnuto.. :/ když by byl krátkej tak jo, ale druhou 6tku zatím neuhraju.. až v létě...
5. led 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk jejda, tak to bych asi nedala :grinning:, na to jsem asi moooc konvenční :grinning:
5. led 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 já jsem taky čekala, jak to dožene (porodní byla 2660) a ono prd.. :grinning: ale tatínek byl taky vyžle a teď má ke stovce (což doufám jí nepotká :grinning:)
5. led 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion mně se právě tenhle líbí, že je do červena
5. led 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele šátky se lnem jsou dobrý na léto, že jo? a jak je to s nosností?
5. led 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
M vyzvida co chci za saty za Davcuv zub, stale tvrdim satek (dle hesla stokrat nic umorilo osla :grinning: ). Jak je to s tim srazem??? Ja se chci naucit vazat satek :slight_smile: Mimochodem @pampeliska1 jela bys tim vkakem? Ve sluneti stoji vazaci kurz 400,- a kolem 500,- by nas kazdou vysel vlak, coz kdyz vezmu, ze by jsme videly holky je super, ne? :slight_smile:
Jo, a podle ceho se urcuje delka satku?
5. led 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr jj to byl přesně náš malý, moc dobře to uměl, ale proč by se obtěžoval :grinning: To je u něho se vším, on když chce, tak už umí spoustu věcí, včetně toho, že si zavolá na záchod, ale většinou na dlabe a jde cestou nejmenšího odporu. No co, asi to bude taková povaha :slight_smile:
A stím, jeslti dítěti pomáhat, toto beru spíš jako stimulaci ke správnému pohybu než že bych něco dělala za něho (jako např posazování)
@luciesofi 4kg nebrání přirozenému porodu, spíš byc řekla že naopak, větší dítě podle více v pohodě porodíš právě když budeš rodit přirozeně, bez podpůrných prostředků a většinou ne v leže. Větší mimčo si prostě musí najít své místo, jak se dostat ven :wink:
5. led 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mochenkaa délka šátku je podle velikosti postavy, čím prostorově výraznější, tím delší šátek :wink:
5. led 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jojo, já bych jela :wink: Jen teda teď nevím, jestli do Brna nebo do Prahy? Protože do Phy mi to přijde na otočku docela nářez..Ale nevím, třeba mi to na jaře už nepřijde :grinning:
5. led 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prosím, bazarové indio, vel. 6, jakou by tak mělo mít cenu? nebo za kolik byste byly ochotné ho koupit? @dandelion @elvis12 a ostatní
5. led 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se musím pochválit, že jsem dneska úspěšná obchodnice a podařilo se mi prodat PULky Anavy a 6ks Popilini organic :wink: Ale asi to budu muset dát do obálky na kočárek i když nějaká plenka by se hodila :grinning:
5. led 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pampeliska1 PULky Anavy závist, a za kolik se prodaly?
tady ty plenky jdou docela slušně, já už jsem jich tu prodala snad třicet :grinning: :grinning:
5. led 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 mám tu lněnou mandarinku a je úžasná! Na léto bude bájová :slight_smile:) Asi budu chtít další lněný :slight_smile:)
5. led 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 dala jsem je za 280,- a za tolik se prodaly :wink:
Jj, máš pravdu, docela tu ty plenky jedou, Anavy na SZ jsem měla prodané asi za půl hodiny :grinning:
5. led 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dandelion a za kolik jakou velikost máš?
5. led 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731
@pampeliska1 to jo, já tu prodala zatim všechny, i dle mě neprodejný plíny, jediný, co se neprodalo jsou HD sloni v S, to mě docela překvapilo
5. led 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 to byl kauf :slight_smile: za 1300,- je to šestka.. právě že Evča mi poslala tu svou Lilu Royal 2 na zkoušku 6tky, protože mám šanami 7čku, tak jestli by mi 6tka byla :slight_smile: .. ale mandarinku jsem za tu cenu nemohla nechat bez povšimnutí :D
5. led 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to tak čtu, tak jsem ráda, že mě šátková mánie nepostihla :grinning:
5. led 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 taky si to často říkám :grinning: :grinning: na mimino jsem měla šátek MOBY, ale stejně jako u první, nás nošení nijak nechytlo. Občas využijeme manducu, ale to je vše.

@terezka312 těch slonů u tebe v bazaru jsem si všimla už dávno a taky jsem se divila. ..

Celkově mi přijde, že se tu na bazaru prodává líp než na MMB. Tam jsem si zbytečně zaplatila členství a přitom 80% věcí prodám tady a zadarmo. Dokonce se mi stalo, že jsem prodávala zavinovačku tady a tam, prodala se tady asi za 900 a přitom tam jsem ji prodávala o 50 levněji. :sweat_smile: :confused:
5. led 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 já chci taky prodat svoje anavy Pul :frowning2: :grinning:
Já jezdila do Phy na otočku, když jsem byla v práci. Neboj, dá se to :wink: A děcka se aspoň podívají po čr :grinning: :grinning:
@bamboolik Děkuju za radu, ale moc jsi mi nepomohla :grinning: Kalhoty mám z New yorkeru vel 40, sukni FF vel 36, úzké ramena a podprdu G... Takže jsem stejně zoufalá jako předtím :grinning: :grinning:
5. led 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion já psala tý pani, co prodává to indio gold rubín, je to vel. 6 a prodává ji za 2600, to mi přijde hrozně moc,sleva jen 290
5. led 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Od ní kupovala většinu Eva.. paní je má téměř nenošený..
5. led 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 přesně ten jsem měla půjčený od švagrové :wink: Zkoušela jsem to asi 2x, i jsem to uvázala docela dobře, řekla bych, ale nějak mě to nechytlo, jak říkáš. Manducu taky semtam využiju :wink:

@mochenkaa My jsme taky jezdívali na otočku, třeba do muzea a projít se Prahou - ale bez dětí :sweat_smile: dívala jsem se na vlaky a 7,15 ze Zlína by asi šlo :wink: Jsme tam cca v 11 :wink:
Tak holkyyy, chystejte ten sraz, ať si to my Moraváci a jiní můžem naplánovat :wink:
5. led 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek