• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@pampeliska1 Jo, to je rozumný čas. A děti se musí začít adaptovat, ne? :grinning:
5. led 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daruji nějaké separačky pro Brno nebo J.H. Koukněte ke mě do inzerátů.
5. led 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa @pampeliska1 Teda to vás obdivuju s tím výletem do Prahy :slight_smile:, to si vůbec neumím předtavit cestovat do Zlína s tou naší dračíicí (myslím, žebych jí asi na takovou dobu nezabavila), asi jsem měkkoň :grinning:.

Myslela jsem si, že už zvládám manželovo pojmenování plenek a jejich částí.. ale neee :grinning: Ráno se mě ptal, kde máme k plence ty "jazyky" :grinning:, chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, co po mně chce :grinning:. A dostala novou sloníkovou anavku a řádně jí pokřtila.. ještě, že mám zacpaný dutiny :grinning:.
5. led 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, neměn´te si ty fotky, já se pak divim, co tu je za nový lidi :grinning:
5. led 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 to věřím, také v tom mám pak nepořádek kdo je kdo :grinning: Ale ta fotka, co jsem tu měla byla už cca 3 roky neaktuální (myslím barvu vlasů :grinning: ), tak to prostě nešlo :grinning:

@mahafi no já jsem na to cestování zvědavá, myslím, že sama nevím, do čeho jdu/jdeme :grinning::grinning:
5. led 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem se zeptat, jestli "jednou za čas" perete plínky (ne čč) na 90 stupňů?
5. led 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 já ne (ale i proto, že kalhotovky, které používám není na 90°C vhodné prát hlavně kvůli gumičkám, co jsem tak slyšela). Spíš teď jednou za čas používám dezinfekci na praní - Sanytol nebo něco podobného z DM)
5. led 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eicul82 to mě ještě nenapadlo :sweat_smile:
5. led 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eicul82 občas na 90 st. vyperu čč, ale jiné pleny ne, neboť u těch, které mám, to výrobce nedoporučuje. A ty je občas pereš na těch 90?
5. led 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eicul82 Ja ne, myslim, ze bys se znicil PUL a nebo gumicky. Peru nekdy na 40, jindy na 60 a obcas s dezinfekci. Tou predpirkou se dostane pryc moc a kakani a kdyz mas pak na plince skvrnu, tak je to jen barva, ne?
5. led 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eicul82 neperu na 90 nic, občas přidávám k plínkám na 60 dezinfekci sanytol
5. led 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abigail1 zatím ne, jen mě to tak napadlo :slight_smile: mám Anavy a Bamboolika, myslím, že u Bamboolika je dovoleno prát na 95 st. vnitřní pleny u Anavy si nejsem jistá...
5. led 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 jj jednou za čas jo, asi tak jednou za půl roku :grinning: :grinning:
Ne vážně, spíš je to opravdu nárazově, když jsme třeba někde na delší dobu a plíny skladuju třeba 3-4dny, tak pak je hodím na 90 se sanytolem a pak když měl malý infekční průjem, ale jinak na 60.
5. led 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A ještě jedna věc u jedné vkládací pleny mám pocit, že při schnutí (měla jsem narvaný sušák a neotevřela jsem okno) chytla trošku plíseň (světle šedé malé flíčky), co s tím? Ten Sanitol + na těch 90st?
5. led 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 jj na 90 a sanytol, ale fleky už asi nezmizí (i když ty spór to podle mě zničí). Mě se to naštěstí stalo snad jen 1-2x a u čč, takže ty letěly do koše.
5. led 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 mě se to stalo také u čč a mám z ní hadru na zem - vyprala jsem ji se sanytolem, takže zůstaly tečky, samotná plíseň je určitě fuč.
5. led 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 Prala jsem jen čč na 90, když jsem je koupila. Ostatní plínky na 60, mam tedˇjen bambusové kalhotovky a na nic je napsáno max na 60. Asi bych prala na 90 jen, když by měla Julča nějaký infekční průjem, jinak ne. Peru pořád na 60 a plínky mi nezasmradávájí.
5. led 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 Asi bych z ní taky udělala hadr...
5. led 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi :grinning: :grinning: tak vaše jazyky u nás byly vložky :grinning: ale teď už ví co vlastně chce :grinning:
A co se týče výletu. Já si to asi představuju jako Hurvínek válku :grinning:
5. led 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Budu teď trochu mimo diskuzi, ale musím se pochlubit :slight_smile:. Objednávka na plenky za cca 4200 hotova. 5x bamboozle od totsbots (přírodní barva), 4x bambusky baby lucy (zelená a smetanová), 1x bamboolik zelená s dinosaury, 1x anavy mňau žlutá, 4x babyidea prefold a 1x babyidea basic.
To je zas peněz :frowning2:, ale už se na plenky těším :slight_smile:)).
5. led 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@terezka312 jojo, gold byl temer u nas doma, jenze pak mi nabidla travu a bylo jasno! Milenka ma dle myho texh satku tolik, ze je ma temer nenoseny. Trava nebyla ani prana! :slight_smile: stejna cena byla i za lila royal... Ja ho vzala a jsem rada.
5. led 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa
@pampeliska1 devcata, pred srazem vam poslu kazdy satek. Ve vlaku si ho navazete jako houpaci sit, at si mate ty deti kam odlozit :wink: videla jsem to na ND a je to bomba! Pry v tom ty mensi deti spali celou cestu :slight_smile: starsi z toho meli prolejzacku :grinning:
5. led 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Holky, co vidite, kdyz kouknete na tu plinku?
5. led 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 jé, to je krásných plínek! Bamboozle od Tots bots jsme měli a spokojenost (teď už nám jsou bohužel malé), 1 bambusku BL mám a je super, noční bamboolik a BI prefold mám též objednaný a tu anavy bych teda chtěla taky! Krásný plínky, tak ať jste s nima spokojený!
5. led 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
na vysku teda
5. led 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musite rozkliknout na nejvetsi velikost
5. led 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek řekla bych, že se ti na jednom konci vypáralo zachycení gumičky...já to tak měla u jedné SWB Econappi a dostala jsem novou... nebo možná jen blbě vidím (zkresluje ten "potisk")
5. led 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abigail1 A jak jste velcí, že je Vám bamboozle malá? Nelekejte mě :slight_smile:.
No strašně se těším až přijdou :slight_smile:. Měli jsme bamboozle vel. 1 a ty jsou pro nás zatím uplně nej plínky (i pro tatínka :slight_smile:) a BL jsou hned na druhém místě. Anavy jsem objednala poprvé, páč se mi zdají dost drahé, ale všichni je tu chválí, tak aspoň jedny jsem chtěla zkusit :slight_smile:.
5. led 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek kdyby to @luciesofi nenapsala, tak to koumám a nic nevykoumám :sweat_smile: Viděla jsem tam jen nějaké malé tečky uprostřed :grinning: Ale jo, je vidět, že ta guma je povolená...

@elvis12 hmm, to je nápad :wink: Do klasického kupéčka ČD by to šlo :wink: Do těch moderních od Student Agency asi už ne :grinning:
5. led 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek Holky, co vidite, kdyz kouknete na tu plinku?
No mě Tvoje otázka připomíná psychotesty: co si představíte, když vidíte černou kaňku? :grinning:
5. led 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek