• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
No já tu měla tuhle "předváděčku", kamarádka co má za týden TP se koukala na látkovky a chce jít do toho, jen je (jako asi většina) zmatená spoustou typů atd. Hned jsem jí poslala leták co jste tu vytvořily, aby se zorientovala
a už prý něco nakoupila, tak jsem zvědavá.
15. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezito, však Em je ještě prtě, ne ? Na otáčení má času...
15. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to ma :slight_smile: jen ta jeji dr.by snad chtela, aby umela vsechno hnedka.. a kdyz ji to nejde tak, jak si ona predstavuje, tak to svadi na plinuse.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemam rada doktory.. :grinning:
15. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je na ten letak nejaky link? Prosiiiim. A muzu jako separacku pouzivat nastrihanej perlan?
15. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeez, zatím nevím o nikom, kdo by to zkoušel, ale až to vyzkoušíš, tak nám dej vědět :wink:
15. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten perlan se ale nacucne a zustane mokry, takze mimco nebude mit moc prdku v suchu..
15. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj,
právě jsem ve fázi budování zahradního jezírka, takže shánění kamenů má prioritu před plenkama :slight_smile:. Jen chci reagovat na nesmysl o opožděnosti dětí v látkovkách. Moje druhá byla v papíru a chodila skoro v roce a půl, první v čč a chodila v roce. Třetí v látce a nechodí, ale je jí rok a má necelých 8 kilo, včera byla vážit :slight_smile:.
jo a sehnala jsem někde plenu YuYun, AIO a paní co mi jí posílala psala že jsou na nic :slight_smile: a chci potvrdit, že jsou úplně na nic.
16. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, tak to byl vyhodnej kseft, co? :wink:
16. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opožďování v látkovkách - na tom zadečku toho je o něco víc, takže dítě musí vynaložit o něco větší úsilí a tak potřebuje o něco silnější svaly... Ale vývoj zdravého dítěte je nazbrzditelný, kor pár dekama plínek :slight_smile: Opoždění by měl MUDr. poznat z testů, kterýma si dítě vyšetří, a z toho, jak se zvedá na ručičkách, jak leží, chytá po hračkách apod. Ne z toho, jestli se v tolika a tolika měsících otáčí nebo ne... To je jen velmi hrubý ukazatel :wink:
16. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak co, už přišly ty plínečky Pop-in? Hořím zvědavostí, co na ně napíšeš :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, druhý den se snažím dávat malou do látky. Dala jsem párkrát novosklad dovycpaný bud další čč nebo vkladkou od BI, teď má vv na kalhotky. Do hodiny je durch , spát ale vydrží delší dobu, když ji chci ale přebalit po hodině, tak se mi zbudí. Jak se to časté přebalování řeší se spánkem? :slight_smile:
16. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca: Mimi se nechá spát a zásadně se nebudí. Když jí to bude vadit, neboj, bude se hlásit. :sweat_smile:
16. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jí to právě vůbec nevadí :grinning: :grinning: spíš, aby nevadilo, že je v mokru. Opruzená ale zatím není.
16. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, opravdu jí neublíží, že je chvilku mokrá. Spíš by jí mohlo vadit, že ji budíš a mohla by mít problémy se spaním. Určitě kojíš často, takže opravdu dlouho mokrá nikdy nebude. :slight_smile:
16. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli se neprudí, tak to fakt neřeš
16. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, před chvílí si azse natroubila od plenek, ale je tuhá tak ji nechám, bylo to jen na jeden prd :grinning:
16. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky, já se tak těším, až jednoho krásného dne zase budeme mít novouška, ale mezi tím musím vyhledat psychiatra, abych přežila pubertu našich velkejch dětí :grinning:
16. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám prosbu:slight_smile:
můžete nám zasílat konrkétní zkušenosti??? výbavičku,rpoč a jak a kdy jste zalči látkovat apod...
klidně kratší články,kteýr by mohly pomoct dalším maminkám s rozhodnutím..díky moc!
http://www.latkovepleny.info/index.php?option=com_content&view=article&id=20&Itemid=19
16. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus: Na infostránkách ve skladech máte na obrázcích místo HHS zase obyč zavazovačku :pensive: :fearful:
16. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v kalhotkovém skladu vv je ta HHS :fearful: :fearful:
16. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus, jaký rozsah si představuješ?
16. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak malá pokřtila vlňáčky, dala jsem jí vv na snapku v domnění že to fakt tekutější hovínko chytne. Houby houby zlatá rybko, a pralo se a lanolínovalo se znova. :angry:
16. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Lusinta: co to je prosim tě za slevu co dáváš holkám? Když budu psát do diskuzí o Bráně tak dostanu slevu na nákup? Dík, Elina
17. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem nešťastná.
Barča mi "bojkotuje" kalhotové plenky. Pořád má opruzeniny /asi / kolem nožiček, v místě kde končí gumičky od plenek, případně svrchňáčků. Jak je má jen trochu mokré, tak se jí tam udělá obrovský červený flek, pruh a hoodně špatně mizí. Nejhorší jsou mé nejoblíbenější kapsovky Bum Genius :pensive: , plenky BL.
Nejlíp HD a plenky Elas House. Ty mají gumičky, které nepřiléhají a mají jakoby "křidélka" ven od nožiček.
Na noc dávám BE+vlňáčky a je v pohodě. Je zajímavé, že nemá třeba takové fleky na bříšku pod plenkou. A fakt ji přebaluju často.BKM neděláme.
Nejlepší jsou čč + vlňáčky nebo VO. Mám vlňáčky jen doma pletené, tam zase nedám čč narovno.
Vlastně nám to dělalo i u IB kolem nožiček.
Mluvily jsme o tom už s Matilkou. Má podobné problémy. Máte ještě někdo takovou zkušenost? Poradíte? :frowning2:
Přeci nepřejdu na papír :angry:
17. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co provizorně kolem těch lemů našít třeba kousek bavlny? pokud to tedy našít půjde?
17. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nevím. Možná bych to mohla zkusit alespoň u těch Bum Genius. Těch se mi nechce vzdávat.
Už jsem na hranici, že prodám všechny kalhotovky, nechám si jen BE na noc a dokoupím savější čč a nějaké pěkné vlňáčky :frowning2:
17. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady ahojik :slight_smile: tak u nás to zmizlo a predstav si, minule sa jej urobil ten mega pruh na stehienku po noci v BE :angry: inak cez deň je najviac v čč a z toho to nemá, chjo, podľa mňa je to akoby modrina, ktorá za pár dní zmizne...
my máme ale furt ekzémik na podbrušku, ktorý nechce zmiznúť, začalo to papierovkami Hellen Harper (nikdy viac), dnes som skúsila Alanu a teda dosť smrdela, aj manželovi :confounded:
17. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Matilko, Alany občas dávám. Smrdí úplně nejmíň ze všech papírovek. Tedy kromě Moltexek. Včera jsem udělala chybu. Když jsem vedla malého do školky, vzala jsem Barču do Manducy. Dala jsem ji Alanu, byla v ní hodinu. Přišlo mi, že to nebude tak hrozné, ráno nebylo ještě tak horko. Hrůza :frowning2: Nožičky to odnesly. Tak teď se chystám na cyklovlňáčky a budou pěkně do nosítka.
17. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek