• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
@pampeliska1 od ctvrtka zaciname taky chodit na cvico, tak se tesim :slight_smile:
7. led 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a kdo pořádá takový přírodní tábory v týpí (nebo týpý??) :confused: i pro miminka? vyčetla jsem, že YMCA něco takového dělá, ale konkrétního nic.... :unamused:
7. led 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk u nás je to tak, že děti z oddílu mají tábor, ten nechají stát a lidi, co oddílem prošli a mají děti (my tam byli jednou i jako bezdětní, mít dítě není podmínkou :grinning: ), tak tam přijedeme po nich.. už to nemá moc ráz tábora, každá rodina má svý týpko a vaří si sama, program si dělá víceméně sama.. jsme všuichni rádi, že tam jsme dohromady, ale přes den si to organizujeme tak nějak po svým, takže úplně typický tábor to není. :slight_smile:
7. led 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jen se tu chci pochlubit.. dneska na nefrolce.. jelikož mi nikdo neřekl že mám vzít moč, tak jsem jí nevzala, myslela jsem že jen poradna a nazdar.. přišla sestra že malou "nalepí" pro odběr moči.. a já jí řekla že se vyčůrá do nočníčku :D :slight_smile: sestra z nás nemohla :D přinesla nočník a stále nevěřila, malá se vyčůrala a sestra furt nechápala :D :slight_smile: ..
@terezka312 super!!! :slight_smile:)
7. led 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Tak jsem se díky vám začala dívat po šátcích, nedík:grinning:. Už jich pár nutně potřebuju.. Zatím o tom vím úplné kulové, ale dětská doktorka má v čekárně plakát s nabídkou kurzu vázání, tuším. Tak na to mrknu, až tam půjdeme. Zatím mám manducu, ale venku jsem v ní malého měla jen párkrát na kratší dobu, teď v zimě nosit nechci, protože jsem nešikovná a nerada bych se rozplácla přímo na dítě.
7. led 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zlatelevizeedna jooo. Taky kvůli těm můrám tady NUTNĚ potřebuju šátek ještě k manduce :grinning: Ale tak snad za ten zoubek :sunglasses:
7. led 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@terezka312 @mochenkaa vám závidím to "za zoubek".. tatínek se k tomu u nás moc čelem nepostavil a za zoubek mám být ráda, že jí vyrostl :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mahafi asi máme podobné muže, u nás zoubek taky nezabral.....
7. led 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi ja zas nedostala nic za porod. A misto toho, aby mi aspon rekl, ze jsem sikovna, ze jsem to zvladla (dle nekolika PA jsem mela rodit2 dny ze to nepostupovalo a vypisovaly se papiry na cisare) tak mi rekl, ze sat tak to ma byt.. :unamused: Ale kvuli zubu moc nespal taky, tak to vidi jinak :wink:
7. led 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa :grinning:.. no za porod u nás taky nic.. :grinning:
7. led 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi ale ja nechtela sperk, ja chtela marlenku :grinning: Mela jsem tehotenskou cukrovku, tak proto :grinning: a vis kdy jsem ji dostala? Koncem rijna na narozky, maly je v pulce cervna. No jo, porod ho nebolej, ale nevyspani ano :grinning:
7. led 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa :grinning: :grinning: :grinning:. To na mě čekala doma velká milka :grinning:
7. led 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky na mě ani za porod nic, prej už jsem si poklad vytlačila......
@mahafi
@mochenkaa
7. led 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi já tu čokoládu dostala, abych nebyla tak unavená a měla lepší náladu :grinning:
7. led 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mahafi tak nekecej, žes nic nedostala :grinning:
7. led 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mochenkaa jsem přistižena při lži :pensive: :sweat_smile:
7. led 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. led 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prodala jsem přehršel jednorázovek, co se mi tu válely a Davís je nestihne unosit. Chci mu za to koupit AIO swb nebo bb. Která je nejlepší? Swaddlebees Econappi, Blueberry Bamboo deluxe, Swaddlebees Simplex, Blueberry Minky?
7. led 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, strašně se omlouvám, ale 1332 stran se mi pročítat nechce. :confused: Jsem úplný začátečník. Neporadili byste mi, kolik tak čeho do začátku koupit - kolik čtvercovek, kolik svrchňáků, separaček.... Abych měla základní nejnutnější výbavu (až se do toho dostanu víc, začnu si tím dělat víc radost a víc přikupovat).
7. led 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleik ahoj, vůbec se neomlouvej, že se rovnou ptáš, to je normální, že zpátky diskuzi nikdo nečte :slight_smile: V první řadě by sis měla rozmyslet, jaký systém se ti zamlouvá - čtvercovky, kalhotovky, AIO a podle toho se rozhodovat dál. Ve fotoblogu mám článek o sestavování výbavičky, na základní orientaci by ti mohl pomoct. S konkrétními dotazy a dobrými značkami plínek ti tu pak všechny rády pomůžeme.
7. led 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kleik Ahoj a vítej. Není to tak dlouho, co jsem se tu ptala na všechno já. A věř tomu, že já nepobírala ani ty názvy :sweat_smile: :grinning:
7. led 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa @mahafi ja mela nutelu v tasce do porodnice (taktez tehu cukrovka) a dala jsem si hned po porodu :grinning: A bohuzel mi ta nutela zustala do dneska :frowning2:
@mochenkaa za me econappi! ma neuveritelnou vkladacku! A simplex mam taky rada. Mam jen dve, ale jsou super. Ale pokud jen jednu, urcite econappi :sunglasses:
7. led 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mochenkaa ptej se přímo @lenka5731 :slight_smile:
Já mám BB Minky a SWB Econappi - BB Minky je moc široká mezi nožkama, nedávám ji vůbec, navíc má vlládačky mikrovlákna.. SWB Econappi sedí lépe, je užší a má vkládačky z kombinace bambusu a bavlny...ty miluju, perfektně sají, ale Magdi je od té plenky pořád trochu otlačená... :unamused:
Nejradši mám stejne kalhotkovky Anavy a Bamboolik systém....:wink:
7. led 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 @luciesofi díky holky. Já jsem zjistila, že když dám malému velkou anavy vkládačku poskládanou pod pindíka, tak vlastně můžu měnit jen ty vkládačky, bo přebaluju/bezplenkuju tak často :grinning:
Ale tyto AIO pak nutně potřebujeme 3 - hvězdičky, ruce a krávu :grinning: :grinning:
7. led 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi ta vkladacka z econappi je neuveritelna, co? mam ji desne rada!
7. led 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 já taky, cpu jí všude :grinning:
@mochenkaa já myslím, že 3 jsou až moc..:slight_smile: mně Ivánek krávu zakázal..prý naše dcera nebude vypadat jako kráva :grinning:
7. led 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi ja mam kravy 4 :grinning: econappi, simplex, minky, a delux :slight_smile: je to muj nejoblibenejsi vzor a Doty je v nich k sezrani :grinning:
7. led 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Mě se kráva nelíbí,ale M se do ní zamiloval :grinning:
Zas si říkám, že když budu mít 3 AIO celkem tak dobré ne? Vím, že se tu dost nadává na Anavy AIO, tak proto tyto. A klidně kombinace těchto swb
7. led 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jaký čč doporučujete? U prvního jsem moc nelátkovala (začali jsme až v roce a používali jsme převážně kalhotkovky nebo AIO), u druhýho chci látkovat od začátku. Doma mám asi 20 čč ještě po mých sourozencích a pak jsem kupovala dalších 20 čč už nevím jaké značky. Mám dokoupit ještě nějaký a jaký? Bavlna nebo bambus? Už se v tom moc neorientuju :sweat_smile:
7. led 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 to můj muž bohužel nepochopí..asi je budu muset koupit natajňačku :grinning: a nosit je bude jenom, když bude tatínek v práci :grinning:
7. led 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek