• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
tak sem pak hoďte link :grinning:
8. led 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1
@dandelion
@elvis12 šátkových diskuzí je už celkem dost, jen jsou dávno zapomenuté, nová nám asi neprojde, taks e vsuneme do nějaké už existující, ne?
např. http://www.modrykonik.cz/diskuse/na-noseni/satek-na-noseni-mimca-jaky-mate/

nebo http://www.modrykonik.cz/diskuse/na-noseni/satky-na-noseni-deti-s-jakymi-mate-zkusenost/
8. led 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk já jsem pro tu druhou.. :slight_smile:
8. led 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady máte ještě jednu, ta je aktivní, ale je spíš slovenská :wink: http://www.modrykonik.cz/diskuse/na-nosenie/babysatka/?page=74&post=last @janakkk @dandelion
8. led 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkachmelova mám doma 3ks anavy na snapku a rááááááda se jich zbavím :slight_smile:
8. led 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik díky za nabídku,na snapku nechci :grinning: jsem trošku nááročná :grinning:
8. led 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 my už jsme začali v té druhé :slight_smile:
8. led 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarkachmelova kruci a já si říkala, že se jich konečně zbavím :angry: :grinning:
8. led 2013 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, která máte Little Lamb plenky, používaly jste ty flísový separačky, co v tom byly? Mě přijdou takový hrozně chlupatý, tak nevím.
9. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz nepoužívala jsem je.
9. led 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz ja je pouzivam do vsech plin. Nejak jsem neprisla na chut tem jednorazovym. A tots bots fleece jsou jak Irma. I kdyz funguji teda.
9. led 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek takže fungujou dobře? A používalas je už od začátku?
@lenka5731 díky
9. led 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz Ja jsem spokojena. Ted je nejak mezi velikosti jedna a dve, do esyfitek davam jednicku, ale treba do BB deluxe dvojku, ze to lepe pokryje. Hned uschnou. A davam je od zacatku. Pokud neni cerstve pocurana, tak mi prijde, ze fakt zadecek mokry nema. U tech jednorazovych mi porad prisla mokra a prosaklo pres ne kazde kakani i prdik. To ll fleecove to udrzi lepe. Takze kdyz uz mi ji pokaka, tak na plinu to vetsinou nedojde. Ale my se snazime BKM, tak vylozene pokakanych plin moc nema.
9. led 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek super, díky. Tak to pak vyzkouším a uvidím. Jen že mi přišly takový "dlouhosrstý" a proti klasickýmu fleesu jakoby řídký, tak jsem si nebyla jistá, jestli fungujou.
9. led 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím, jaký máte zkušenosti s plenami Tots bots FlexiTot a Tots Bots stretch? Máte někdo oboje, které vám vyhovují víc a proč? Díky.
9. led 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, existuje něco místo dezinfekčního prášku Miofresh? Nemají něco třeba v DM? Na podobný způsob. Předpokládám, že podobný efekt má i ocet.
10. led 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca já jednou měsíčně používám Sanytol ;) koupen v DMku
10. led 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca v Dm mají něco podobné Sanytolu, ale je to ta jejich značka DenkMit nebo jak se to jmenuje. Mám Sanytol i to z DM a líp asi vyjde ten Sanytol. To z DM je sice levnější, ale musí se toho dávat víc. Já to střídám a používám to sem tam v poslední době i na normální prádlo
10. led 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 tak já prodala fuchsiovou IB za 280. :grinning: A ještě lepší je, že jsem současně s ní udala tři pleny, dvoje svrchňáky a ŠÁTEK !!! :grinning: Paní prý už peníze odeslala, tak to snad probůh nezakřiknu :sunglasses:

Jo a holky, co plánujete BB a SWB, tak výrobce bude zdražovat + ještě zvýšení DPH, takže cca během měsíce bude výraznější zdražení... Jestli teda někdo rozmýšlíte, tak rozmýšlejte rychle :slight_smile:
@saarlota
10. led 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
holky, prosím,jak sají vložky do plínek ze 100% polyesteru? díky moc
10. led 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abigail1 Ja mam TB bamboozle stretch jen. Porovnat muzu s Little Lamb Bambo a Blueberry Bamboo Fitted. Akorat ze ted velikost dve nemela nikdy pres noc a jednicky take ne, protoze to jsem proad prebalovala.

TB pekne sedi a maji stelovatelnou vysku, coz treba LL nemaji. TB jsou stihlejsi nez LL, save mi prijdou podobne a schnuti take, ale nekdo rika, ze jim TB schnou rychleji. Ja je nechavam na snure dva dny. suche jsou ais driv, ale ja nidky nevim, zd ajsou mokre ci studene, tak v zime visi dva dny vsechno, i nocni bamboolik. TB ma na rozdil od LL odepinaci tu vnitrni vkladacku, coz bych ocenila. Jinak teda vsechny v kombinaci s Blueberry svrchnaky jsou drzaci a neprotecou, kdyz se dobre nasadi.

Ty flexitot konci vyrobu ted, ale nevim, jak se to odrazi na ceskem trhu, jestli zlevni nebo naopak.
10. led 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzau2 Malo. Nejlepe saje bambus a konopi, pak bavlna, pak umelotiny.
10. led 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju :slight_smile:
10. led 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsou skapi srovnatelné s Anavy? jsou měkké? díky :slight_smile:
10. led 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Gratulace k prodeji, ja musim take nasazet inzeraty na zbytek mych novorozeneckych plenek a dalsiho, ale neni cas a kdyz je cas, neni chut :slight_smile:

To s blueberry jsi cetla kde?
10. led 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek psala mi to paní, co to tu prodává... (ptala jsem se jí, jestli bude zdražovat kvůli DPH), prý jí to výrobce oznámil jako výhradnímu dovozci minulý týden, takže další dovážka do ČR už asi bude dražší..
10. led 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek díky za porovnání.
10. led 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 a jejda.. tak se jdu knečně rozhoupat k těm opičkám.. :grinning:
10. led 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi paní se mi už nesvěřila :slight_smile: , jestli se má zdražit všechno a nebo jen něco konkrétního, napsala doslova "nejprodávanější pleny", ale tuším, že se to bude týkat minimálně Econappi....?
10. led 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek