• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@novi lanolinování není složitý, spíš zabere dost času než vlňáky pořádně uschnou
11. led 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já už to tady fakt nemůžu chodit číst. :frowning2: Pořád jsem odolávala Ecconapi a už o ní zase přemýšlím. :wink: Prodala jsem pár plínek ještě po první dceři, které už jsem u druhé moc nepoužívala, tak zase přemýšlím, že bych mohla vyzkoušet něco nového. Zatím ale odolávám. Je tu někdo, kdo s ní nebyl spokojený?
11. led 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anavy nemám, ale myslím, že budou srovnatelné, takže jde spíš o vzhled, které se více líbí :wink:
11. led 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svha Řekla bych že Capri budou lepší :slight_smile: Každopádně i vzhledově :D
11. led 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
šmarjá :grinning: , vysvětlete mi někdo, co jsou ty capri, o kterých tady několik stránek básníte :grinning:
11. led 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek já jsem byla taky na econappi nalomená, ale nakonec jsem usoudila, že jí zas tak moc nepotřebuju.. ta cena je příšerná :grinning:
11. led 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Právě ta cena je jediné, co mě pořád odrazuje.:slight_smile: :grinning:
11. led 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi řeším to anavama s oběma origo vkládačkama a přebaluju často.. Bude líp, teď třeba někdy čůrá ráno a pak třeba až v 11, do tý doby má sucho :slight_smile:. Snad něco najdeš :slight_smile:. Ty aitu flísáky já nevím, ale podle pobrázku to vypadá, že to má kolem nožiček a pasu bavlněný lem, což je podle mě blbost :confused: (že to tamtudy musí vlhnout), ale osobní zkušenost s tou značkou nemám. Ale spíš bych toviděla, že budou pulky spolehlivěhší. Lanolinování se neboj :slight_smile:, to není žádná věda :slight_smile:
11. led 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek taktak :grinning:
11. led 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion @svha @abigail1 Já už chci PULky jen 2 x Capri a 2x Bamboolika :slight_smile: Mám Capri opice a v košíku Sovy :dizzy_face: Capri perfektně sedí. A kdyby se mi náhodou zdálo, že nutně potřebuju 5té PULky (ale opravdu netuším na co :grinning: ), tak půjdu do Capri víření :sweat_smile:
@mahafi @betysek Já ty econappi chci, takže si je ospravedlňuju tím, že jsem prodala jednorázovky co tu mám ještě stále několik balíků a že mamka neumí s kalhotkovkama a svrchňákama, takže potřebuje na hlídání AIO :sunglasses: :grinning: Už je mám v košíku, teď se ještě s chlapem domluvit jaký vezmeme pytel na pleny (jestli ten velký U Hanky nebo velký Bamboolik) a objednávám :dizzy_face:
11. led 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi díky za fotky :slight_smile:
11. led 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abigail1 swb capri je typ svrchňáčků, ne barva :slight_smile: (ta oranžová je tam nazvaná jako jantar)
11. led 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jojo.. kdybych chtěla ještě nějaký pulky, tak to víření.. pořád nevím, jestli jsem ho neměla vzít místo těch sov :grinning:, ale sovy jsou veselý a líbily se i od začátku :slight_smile:.
11. led 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi aháááá, děkuju za vysvětlení :slight_smile:
11. led 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi :grinning: :grinning: Já jsem ve stejné pasti jako ty s těma sovama/vířením :grinning: :grinning: Ale udělám to tak, že beru sovy a buď časem budu NUTNĚ POTŘEBOVAT ještě jedny PULky, nebo AIO :sunglasses: :grinning:
11. led 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa n já jsem chtěla víření třeba v tý econappi, že bych si tím ospravedlnila jak econappi, tak víření, ale naštěstí jsem ho tam neviděla :grinning: (asi jsem slepoň :grinning:)
11. led 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už se orientuju i v pojmu "econapi" :grinning: teda ta cena je šílená :sweat_smile:
11. led 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda já mám Pulky 2xanavy, capri a bambolík, nejraději dávám bambolík a capri víření(jsou teda užasný) tak nějak byli dány občas a co vás tu čtu tak už jsme je malý musela zas dát :slight_smile:
11. led 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa Když mě Julču nikdo nehlídá, max manžel 2 hod o víkendu, když jedu nakupovat a ten to s kalhotovkou Anavy zvládne. :grinning:
11. led 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik jasně, že pamatuju. No vzhledem k tomu, že u dětí stíháš ještě podnikat, tak to s tebou tak špatné nebude. Já si to se třema radši ani nepředstavuju, protože já doma nemám děti, ale dva divoké satanáše :grinning: , počítám, že ten/ta třetí nebude jiný/jiná
A děkuji za gratulace, i @helulela
U nás je to třetí takové volnoprůběhové :grinning: Hlavně, že jsem poprvé nemohla otěhotnět :slight_smile: Synek se pozvolna odplenkovává, akorát ted na to venku blbé počasí, tak se těším na jaro, to at si čurá do gatí i venku.
11. led 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nějaký další tip na pulky? Nejradši bych koupila něco bazarového, přece jen to budou spíš záložáky.
11. led 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca My máme Anavy, Bamboolik, BB A IV soft a se všemi jsem spokojená. KAždé používám nejraději na určité plenky, ale sedí na všechno...
11. led 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion tak jsem se podívala na svrchňáčky Anavy a Capri, což je docela risk u mě, protože ještě nejsem úplně vyléčená ze závisloti :wink: a Capri jsou pěknější :slight_smile:
11. led 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baca No, nám nejlíp sedí Anavy a Thirsties duowrap. Spíš bych doporučovala nějaké ty zvětšovací, ať nemusíš každou chvíli kupovat větší.

A gratuluji k třetěti :slight_smile:
11. led 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi ten lem = všitý pás podle vysačky = je ze 100% polyesteru laminovaný polyuretanem, jestli to tedy něco někomu říká :wink:
11. led 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baca z vícevelikostních mám nejraději Haipa Daipa a Imse Vimse, mám oboje zde z bazárku, jedny M, jedny L a jsem s nimi spokojená, jen u IV je potřeba mít v pořádku suchý zip, musí suchat, jinak jsou svrchňáky k ničemu, osobní zkušenost, menší zklamání ale byli jen asi za 20 kč
11. led 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek nespokojenost s Econappi jsem nečetla žádnou, teda nemluvím o ceně. :unamused: Vkládačka je geniální (ale u většího víc čůrajícího mimina ozkoušeno nemám, docela by mě zajímal postřeh od někoho se starším dítětem, žádný takový jsem nečetla, když pominu názor prodejkyně p. Hanky :grinning: ), ke střihu bych já osobně měla trochu výhrady, plně mi vyhovuje střih SWB simplex (a ta má zase naprdlačku savost, ale s malou vkládačkou z Econappi už je to fajn). No ale žádná plína nebude vyhovovat na zcela na 100% .... Já zvažuji, zda ještě nedokoupit 1-2 Econappi a po zdražení prodat sovičkové Bamboo deluxe a dvě Minky......, to mikrovlákno se mi přestalo líbit a nevím, jestli i do budoucna bude dost sát.... :confused:
11. led 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Vyhovuje ti BB minky savostí? Jak dlouho Ádovi vydrží? Dovycpáváš něčím?
11. led 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je to samá econapimilka a caprimilka :grinning:
11. led 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek