• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
Holky, máte některá zkušenost s plenka ze Šijemdětem.cz? http://www.sijemdetem.cz/katalog/hotov%C3%A9-v%C3%BDrobky/l%C3%A1tkov%C3%A9-plenky/jednovelikostn%C3%AD-plenky-ot%C3%A1%C4%8Dec%C3%AD-megerky Mají super vzory a líbí se mi ta barevná vnitřní strana :wink: Sice žádné plenky nepotřebuju, ale co třeba kdyby :grinning: Vypadají střihově dost podobné Anavy (nebo Anavy podobné ŠD? :slight_smile: ), jen mají schované švy.
11. led 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Mě lákala vždycky, ale odolávala jsem kvůli ceně, ale jak jsi psala, že se budou zdražovat, tak jsem si říkala, že pokud by nám nesedla, tak bych na ni celkem moc neprodělala, kdybych ji pak případně prodala :grinning:
11. led 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ty plenky jsou moc krásný, ale ozkoušeno nemám.
11. led 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca no jeslti si myslíš, že moje děti sedí na pětníku a já spokojeně pracuju, tak to fakt ne :grinning: Ale starší je ve školce a manžel je úžasný. Přes den jezdím do dílen a do kanclu s malým (1r a 4m) a starší je ve školce a pracuju hlavně po večerech, v noci a o víkendu. Takže žádná super lahoda to není. Ale já jsem trochu víc akční než je zdrávo, když nemám co dělat tak upadám do depresí :grinning:
My bychom taky chtěli třetě a pevně doufám, že i bude, ale až tak za rok, až bude i číslo 2 ve školce. CHci mít na to moje poslední mimi fakt čas a hlavně musím nějak přežít to těhu. Mě těhotnění totiž fakt nedělá dobře...
11. led 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi 16m učůrané určitě nee. Já jsem flísáky milovala v létě. Malý měl 8-12m a měl je jako tréninkovky i jako svrchňáky a super. ALe jak začal více čůrat a někde si i sedl, tak to provlhlo. A přitom jsme dělali BKM, takže jsem přebalovala každé počůrání. Já zas flísáky vytáhnu na léto jako tréninkovky na samostatné nošení. ALe pokud na jistotu, tak PUL.
11. led 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abigail1 já si myslím, že mají s Anavama dost společného, protože mají a prodávají i stejné vzory. Navíc jsou tam Anavy napsané jako "spřátelení domácí výrobci" http://www.sijemdetem.cz/katalog/hotove-vyrobky/latkove-plenky/feed Líbí se mi, že jsou za dobrou cenu a jsou trochu jiné než klasika Anavy :slight_smile:
11. led 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anavy doplnily, mj. tučňáky ve všech 4 barvách :wink:, tak hurá na ně, kdo před Vánoci pomeškal:sweat_smile:
11. led 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 @elvis12 a nevím kdo všechno používá swb. Vzít 2x Econappi a 1x Simplex, nebo obráceně? V košíku mám tento poměr, ale nevím, jestli to nechat nebo prohodit :sweat_smile:
11. led 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Ahoj, tak jak sis ses s nákupem rozhodla?

Já jsem strašná závislačka, já bych pořád něco nakupovala...... to je fakt hrozný, minulý týden jsem objednala 3 pleny, tenhle týden 2 další a klidně bych objednávala dál.....
12. led 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mochenkaa já bych vzala 2 x Econappi a Simplex jednu... Ale u tý Simplex počítej s tím, že pro jistotu budeš muset přidat něco malého bambusového, do půl roku stačila v pohodě sama o sobě, pak už byla tak po cca 3hod? opravdu hodně mokrá a teď už do ní pro jistotu přidávám malou vkládačku z Econappi a zase fajn. Má výborný střih, ale bohužel je bavlněná, kdo tohle vymyslel :unamused:
12. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@abigail1 Já teprve výbavičku pořizuju, takže můžu beztrestně nakupovat :grinning:
@lenka5731 Přebalit až po 3 hod??? :confused: Já přebaluju hned po akci :wink: Nejdýl je v plíně v noci, to je celou noc, ale to má zatím jednorázovky (tam chci na látku přecházet až naposledy). Jinak i na hlídání je přebalován nejpozději po 2 hod :grinning:
Ale vezmu teda ty 2 econappi a jednu Simplex. A kdyby se mi zdálo, že mám aio málo, tak dokoupím simplex víření :sunglasses: (neboť 5té pul mi neprojdou :grinning: )
12. led 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa to přebaluj jak často chceš, jen ti píšu, že kdybys potřebovala přebalit až za dýl nebo to tak prostě náhodou vyšlo, ta ta simplex to nedá :wink: :slight_smile:
12. led 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa no, u některých dětí, kterým vše proteče bokem, jsou 5. PULky nutnost :sunglasses: my taky měli období, kdybychom ty 5. určitě užili.
12. led 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa jinak ty časy ber fakt hoooodně orientačně, tyhle plíny jsem většinou dávala na přebalování babičce a všimla jsem si, že v poslední době mi je vracela mnohem mokřejší než třeba před 2-3 měsíci, takže jsem do toho začala dávat "pojistku". Econappi má zhruba za tu stejnou dobu pořád rezervu. Ale teď momentálně používáme ty kapsovky minimálně, dávám kalhotkovka + vlňáky a začala jsem to dávat už i babičce....

12. led 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abigail1 S bezplenkovkou je neokecám :grinning:
@lenka5731 Já vím jak jsi to myslela :wink: Děkuju za názor, takže to beru takto: econappi ruce, hvězdy, simplex kráva, capri sovy, pytel na pleny velký vesmír, ubrousky Planet Vise limetka/čokoláda. A rychle pryč nebo to ještě dopadne hůř :grinning: :grinning:
12. led 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mochenkaa já bych to brala stejně jak @lenka5731. Simplex má dobrý užší střih, ale zatím lumpovi vždycky někudy protekla, třeba když jsem ho v ní vyvezla na procházku.
12. led 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa ještě ubrousky od swaddlebees jsou moc krásné:grinning:
12. led 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 @zlatelevizeedna Objednáno :slight_smile: Už aby to přišlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mochenkaa abych nezůstala pozadu, taky jsem si něco objednala:grinning:. Náš frajer bude mít prcku v longies a v létě v shorties.
12. led 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak mam namocene vlnaky konecne! Vyprala sjem je snad pred mesicem, ale az dnes dala do lazne.

Akorat teda nevim, zda ty dvoje pletene tchyni ji jeste budou, jsou ze zari.
12. led 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím látkařky, mám dotaz... dočetal jsem se v diskuzích o lanolinovaní a že prý stačí koupit lanolin z lékarny na výrobu mastí, no tak jsem to udělala, čekala na něj, ale když jsem doma pixlu otevřela, tak na mě místo zlatavé hmoty čekal opravdu bělavý tuk... nezkoušela jsem to s horkou vodou... lez to také na lanolinovaní pužít? díky za rady
12. led 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ to je lanolin s vodou, taky jsem si to jednou donesla, používala a efekt to mělo stejný jako ten bezvodý, jen jsem ho dávala o trochu víc :slight_smile:.
12. led 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa souhlas, 2x econappi, 1x simplex :slight_smile: Pokud bys objednavala nejaky ty vkladacky z econappi z USa, tak dej prosim vedet! Svezla bych se s tebou a poridila je. Je to moje nejmilovanejsi vkladacka... :slight_smile:
Ja ted doobjednala 2x capri a Anavy asi prodam. Chybi mi tam ty kridylka a capri sedi perfektne :slight_smile:
@dandelion Opravdu musim rict, ze capri sedi genialne. Ja ti je snad poslu na vyzkouseni :grinning:
13. led 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 já si je koupím, ale nevím jestli se mi bude chtít něco prodat :D :slight_smile: malá začala čůrat větší dávky, tak asi budem potřebovat i další anavy :D :slight_smile:
13. led 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 No, ja mam ty vkladacky ze stare bamboo deluxe a mam je take nejradsi. Akorat v UK je nemaji. Tady maji jen ty combi, ty jsme si ted koupila a nejsou spatne, ale misto te M|F casti byxh to radsi cele bambusove.

Coz mi pripomina, ze jak jsem hlasila, ze manzel pojede do NY, tak to melo byt v unoru a asi to bude az v dubnu, no vrrrr.

Vlnaky uz lanolinuji pres dvacet hodin, to asi staci, ne?
13. led 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12
@mochenkaa já bych vkládačky Econappi taky chtěla, ale jestli jsem to viděla dobře, je v balení 2x dlouhá.. já bych raději ty malé. :confused: Přijde mi škoda to stříhat.
13. led 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek stačí....

já mám jednu starou BB deluxe, má vkládačky bambus-biobavlna a není to materiálově totéž jako má Econappi. Ale nevím, co přesně máš ty, možná jsou různé...
13. led 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Hmm, to bude asi take jina, no, ja tu econappi chci z USA prave, tak si holt pockam. A je fakt, ze na stranakch maji ty econappi vkladacky samostatne a primo psane econappi.

Podle me ty vkladacky z deluxe jsou tyhle http://www.blueberrydiapers.com/Products_3/accessories_2/One-Size-Bamboo-Inserts-3-PACK a econappi tyhle http://www.swaddlebees.com/Products/Accessories/b115_2 Coz je podle poposi konopi a bavlna s trochou polyesteru, t yprvni jsou bavlna bambus.
13. led 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 myslím, že by ti je p. Hanka objednala.... jako věrné zákaznici :grinning:

a nekoukala jsem dobře, v balení jsou tři
13. led 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek můj asi v březnu:grinning:.
13. led 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek