• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
Ahojky, když už mALÁ NEMÁ VAJEČINU, jaké separačky koupit? Díky
17. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přes noc jsem lanolínovala v impregnaci imse vimse, ale ty vlňáky nelepí, vadí to? Musí lepit?
17. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám IB SIO, neprotečou prckovi - máme cca 1měsíc. Někde jsem četla, že u těchto mimísků ta řidčí stolička může protíkat, a to bych nerada. Máme jet na návštěvu, tak bych nerada nehodu :unamused:
17. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helu, mě teda protekly 2 x během jednoho dne. - V sobotu jsme byli na svatbě.
17. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak raději otestuju v klídku doma a pak uvidím. Takže dnes premiéra nebude :confounded:

Díky evinko :wink:
17. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mám vel. M a Ondra má 4,5 kg, tak jestli to nebylo tím.
17. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky M, Štěpánek má asi těch 5kg. Jsem srab, nechám to na jindy :confused:
17. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jannca, můžeš koupit viskózové separačky nebo pokud malé nevadí, tak fleesové.

baca, když jsem impregnovala v hotové impregnaci, tak mi také nelepily a neprotékaly.
17. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za bupozornění na chyby na info stránkách,opravím to,.na bráně jsou sklady taky v sekci fotogaleire,tam je to v pořádku. na to info mi to přehrával neznalý kámoš,tak to popletl:slight_smile::slight_smile:

Elna- ne, sleva je pro holky,který znám..a nemusí psát o bráně jejda!!ale přispívat do diskuzí..nicméně platí to momentálěn pro slepičárnu(fórum o AP rodičovství),.tady na mk už moc nechodím a tady nechávám slevy jen holkám,který už ji mají delší dobu...

IB-nám neprotekla nikdy...

separačky-pro starší viskozovy,nejlépe popo v krabičce (jsou lepší než IV)
17. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matilko,
ještě jsem se tě chtěla zeptat, jaké kalhotky dáváš na ty čč. Jen vlňáčky nebo jsi vyzkoušela i PULky?
17. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
separačky - používam nastrihanú Irmu z Ikey a pohoda :slight_smile: prdelka je v suchúčku

lanolín - ja mám Disana a tiež nelepí
17. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás IB neprotekla, ale bylo to jen tak tak- už už se ta kašička sunula ven...No ale papírovky jsou mnohem horší, synek měl záda špinavá aspoň 2x týdně. Pamatuju jak jsem musela mít několik spacáků na spaní aby mi stihly uschnout než zase počůrá další. S malou v látce se mi to nestalo zatím ani jednou.
Dnes jsme byly s malou na kontrole kyčlí, všechno prima, už tam nemusíme. Kontrola v 6 měsících už je prý zbytečná :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
moc prosim, v jakem kyblicku skladujete plinky (staci jakejkoliv kybl s deklem treba z domacich potreb?) a mate v nem nejakou tu sitku na pradlo? Kde se da sehnat?
17. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tu sitku uz vidim ze je k mani v Brane...

A jeste dotaz - v cem vlastne skladujete ciste plinecky? Sufle v prebalovaku nemam. V nejake krabici, kosiku...?
Hlavne nevim jak a kde mam ukladat vyzehleny cc...
Vim ze se ptam jako wul :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdul, na špinavý plíny mám "popelnici" z hypernovy (v obi taktéž mají), je to kyblík s víkem. Čistý plíny mám ve skříňce přímo pod přebalovákem.
17. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Síťku nemám, asi je vhodná pro pračku s bočním plněním, já mám s horním, takže plíny do ní rovnou z kýble vysypu :wink:
17. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdulo já skladuji plíny v kontejnerech z Ikei. Síťku mám jen malou a sbírám do ní separačky a ubrousky perlička - bez síťky se mi dostávaly v pračce za gumu bubnu :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdu, já mám kyblíky od persilu, arielu nebo něčeho takovýho, dva, stojí na sobě, čistý plínuše mám u Val ve skříni, naše děti mají každé svoji komodu, ale malá má jen tu pod přebalovák s dvěma šuplíky a velký děti mají šest šuplíku, tak každej musel obětovat jeden šuplík sestře, no, co, jsou tu 4 dny v měsíci a 1 měsíc o prázdninách, tak tu tolik věcí nemají
17. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tady ve středovýchodních čechách zuří docela drsná bouřka, nevlastního syna mám s kamarádem na černém mostě, když jsem se dovolala kamarádovi, tak mi chlapci sdělili, že prostě jeli na "meka" a že jsou v pohodě, mě tu terorizuje smskama jak matka přítele, tak bývalá manželka a já se možná zblázním, no ale chlapci jsou na pohodu a nemusím je prej řešit, mě asi fakt trefí...
17. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad uskladnění-taky problém, malá má nějak moc hadrů, vyklidila jsem pro ni komodu na ručníky, ale s plínami nestačí.
Ad síťka-asi bych do ní ty separajdy měla dávat,co ?! :confounded: Jsem kůže líná a sypu to tam jak to přijde pod ruku.
17. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad uskladneni - mam tov kosi s vikem z Ikei a do pracky davam rukou. Puvodne jsem chtela sitku, ale je to zbytecne. Da se to i takhle a nemam s tim problem. Skladuju na sucho, teda kdyz je nehoda, navlhcim a pretru zlucakem...
18. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi puberťáci, co bys chtěla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, separačky mám IV. Chtěla jsem se vás zeptat, jestli mi vaječinu neudrží? Dík
18. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikitko, neco na nich zustane. To nejhrsi, ale stejne se to prosakne na plinu. Ja davam Irmu a i skrz ni to jde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nad vajecinou nejde zvitezit :grinning:

Evi, pubertakum dest neuskodi, ne? Kdyby byli v bource v lese, to by byla jina, ale u Mekace jim hrozi akorat tak prezrani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Majdo, jak se daří? já mám dva kýble, jeden na počůrané a druhý na pokakané plíny, síťku nepoužívám, protože plíny stejně dávám do pračky v rukavicích. když peru co dva dny, tak fakt nic nesmrdí, i když nemám víka. dávám do kýble tea tree oil a ještě nějaký citrusový olej.

Mám dotázek: do kolika kg je velikost S? Mám plíny BL a Tots bots a nejsem si jistá, jestli je náš 3měs. mrňous nemá už malé..

Zmuzle, souhlasím, náš má stále velice řídkou stolici a ta proteče i pamperskou :angry:
18. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko já dávám BL a TB vel. 1 malému v 9. měsících - má 9 kg - má je už na knap, ale ještě se dá. Takže ve 3měsících je myslím nemůžete mít malé!
19. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, mně se právě zdá, že ho tlačí na nožičkách. a když bych utáhla míň, tak nezapnu suché zipy... my máme použité plíny, tak že by se časem srazily????
19. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
já skladuju na sucho v kulaté popelnici. Peru každý druhý den, většinou večer. Popelnice je plná a pračka také. Mám s horním plněním a síťku na fleesové separačky nemám. Naštěstí je nikde nelovím.

Lucie - TB nemám, ale BL bamboo patentky vel. XS/S jsou Barunce ještě teď v 7 kg - jako boková plenka, ale ty má baculatá stehýnka, takže ty gumičky jsou těsnější. Teď už dávám M/L, protože mám raději vyšší plenky a zamenšuju patentkama na M.
19. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, máš pravdu, ty naše vypadají jak bokovky a i proto vypadají menší. taky mám radši vyšší plenky. akorát ty BL nemáme na patentky, takže je to fakt podle délky suchého zipu. naše mimi má teprve 6 kg, ale zdá se mi že ho dost tlačí..Vaše Barunka má v 11 měs. 7 kg?
19. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad BL bambusky-mají být do 7kg, naše čtyřměsíční má přesně 7kg a je to už fakt bokovka, zapínám na poslední patentky a kolem nožek je to dost zařízlý, malá má strašně faldíkatý nožky. Taky se jich teď zbavujem.

Celkem jsem přišla na chuť těm vv, koupila jsem je kvůli dovolené a zalíbilo se mi dávat je na rovno, takže větší BL zatím kupovat nebudu.
19. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek