• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@lenka5731 taky bych radsi ta male, ale ty asi nejsou :frowning2: tak alespon ty velky a neco s nima provedu :grinning: pí Hanku zkusim oslovit, treba mi je opravdu objedna :grinning:
Muzete mi rict, jaky radar ma to moje dite, ze se pose... vzdycky, kdyz ma Easy a je to pak vsude??? :grinning: Ona si to tam snad schovava, dokud ji nedam do Easy a pak to tam posle...
13. led 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky muzete mi poradit v cem konkretne perete plenky? dik moc
13. led 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, chtela bych si udělat vlastní vkládačky, jaký bambusový látky byste mi doporučili? a jakou velikost, nebo navrhněte variantu na vycpání plenek, protože to co máme jako originál prostě nestačí
13. led 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 Myslím, že by ti je p. Hanka objednala bez problémů. Taky jsem si s ní domlouvala, že by mi objednala Capri na sucháč, ale nějak jsem se nemohla rozhodnout, jestli je opravdu potřebuji nebo ne, a když jsem se rozhoupala, tak mi řekla, že před týdnem objednala velké množství, aby nemusela zvyšovat cenu kvůli DPH a že bude objednávat až za 3 měsíce. Myslím, že mi to psala v polovině prosince. JInak to opravdu nebyl pro ni žádný problém....
13. led 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darrez Batole gel.
13. led 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi Koukni na sijemdetem.cz. Mám našité vkládačky z bambusového českého flísu. Mám obdélníky a na vycpání je skládám do tvaru vkládačky. Lépe schnou, když je to jen jedna vrstva. Jen je lepší je obroubit overlockem, já je jen obentlovala a trochu se kroutí.
13. led 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek je diky taky jsem přemýšlla že bude asi lepčí udělat jen čtverce, a máš je 40 x 40 nebo jiný rozměr?
13. led 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi Mám obdélníky asi 25x45 cm, ale určitě se trochu srazily. Už nevím, jaké rozměry jsem šila:slight_smile: Jedině látku nejdřív vyprat a pak našít podle toho, jaký rozměr budeš potřebovat. Skládám na polovinu a pak ještě třetinu toho pásu přehnu zpátky a dávám podle toho, jestli bude spát, tak pod zadeček, jestli lézt, tak dopředu.
13. led 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darrez V prášku z DM sensitive - úplně bez parfemace.
13. led 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, máte některá zkušenost s PUL Best Bottom? Koukala jsem, že hodně kupujete PUL Capri, ale ty nejsou na sucháče, já je u kalhotek preferuju, tak jsem hledala alternativu a našla toto, mělo by to mít (podle popisu U Hanky) stejný střih, jen snad být trochu užší a na ten SZ. Ale zkušenost je k nezaplacení, tak se ptám...chci je na Anavy jednovelikostní kalhotkovky.

díky.
13. led 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darrez Batole, je to ekologicky šetrný výrobek a není převoněný
14. led 2013 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi jj bambusový český flís, šijeme z něho naše vkládačky a sajou jako divé :slight_smile:
14. led 2013 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 hele, to znám.. Sice synátor to nedával do plenky, ale chodil (a chodí..) na velkou zásadně u jedné naší sousedky. To bylo fakt neskutečné. Jsme dorazili na návštěvu a on do 30min zahlásil že musí :grinning: Ale už se to snad k lepšímu obrací, posledně si vybral zase jinou moji kamarádku a zašel si na záchod i u n :grinning: :grinning:
14. led 2013 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana Podívej sem.http://www.latkovky.cz/nepropustne-PUL/kalhotky-blueberry-os-sz-kolekce-201112/ Blueberry svrchňáky by měli mít stejný střih jako Capri jen nemají tu kapsu vzadu. Mám je, sedí pěkně,ale nemám Capri, tak že nemůžu porovnat. :grinning: Taky mám radši na sucháč. Je ty sucháče jdou špatně rozepínat, někdy mě to štve, ale zase to nerozepne ani dítko. :grinning:
14. led 2013 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betysek můžu se zeptat, jak starý máš dítko a zhruba jakou má postavu? Docela by se mi líbily, ale nevím, jestli volit M nebo L...malýmu je 19m a je dlouhej, ale dost hubenej.

edit: nic, neodpovídej....už jsem si přesedla:grinning:. Já komentuju odkaz co dávala Novi (na vícevelikostní ABC) , myslela jsem, žes ho dala Ty. Díky za tip, BB by mohly být řešením, až malej odpo usne, tak něco vyberu.
14. led 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana mám je doma a na Anavy sedí dobře, na HD a TB už to bylo horší, ale stačili mi taky, Anavy jsou štíhlejší, zkusila jsem k nim koupit i jejich vkládačku, ale žádný zázrak
14. led 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi Mslím, že @helulela je má?
14. led 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novi jo, ty miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zajímá tě něco konkrétního?
14. led 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Best Bottom mám, ale nemám Capri, tak nemůžu porovnat. Řekla bych, že líp sedí na plíny narovno, Anavy kalhotovku pod ně taky dám, jen už to chce trochu pečlivosti, aby nikde nevykukovala. Jsou dvojvrstvé, takže tužší. Nic proti nim nemám, ale k mým nejoblíbenějším nepatří, i když baštím žirafky :wink: V albu je mám na Adíkovi.
14. led 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr to je rychlá reakce, co? Zrovna jsem zapla PC :grinning:
14. led 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela jestli jsi spokojena, jestli sedi na kalhotovky .....
14. led 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opět jeden postřeh starší dcery.. ..Teď se nám po příkrmech docela s Julčou daří chytat do nočníčku stolici. Eliška teď byla po dlouhé době u toho a radostí tleskala - Julčo, ty už už kadíš jako dospělý člověk, už jsi dospělá.... :grinning: Myšleno tím, že už z ní nestříká vaječina....
14. led 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi spokojená jsem moc, jsou to naše nejlepší PULky. Klukům parádně sedí střih, jsou dostatečně vysoké, sednou přes kalhotovky i plíny narovno. Ada teď nosí L, s plínou narovno by se možná vešel ještě do M.
14. led 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, jak jsem slíbila, jsem zpět z hor, plná energie k plánování toho srazu, co jsme ho v prosinci dohodly :grinning: Takže nejprv termín, myslím, že @dandelion psala, že by se jí to hodilo první nebo druhý únorový víkend, co vy na to? Zkuste to zatím orientačně, já pak založím na doodlu událost a můžem o termín hlasovat. Tak dávejte typy, jedná se teda o Prahu, aby bylo jasno :slight_smile: Nevím, kdo všechno se hlásil, tak se kdyžtak dopozvěte @elvis12 @katyxq @dandelion @mahafi @mochenkaa @luciesofi @pampeliska1 @cholitto @filipatereza a už fakt nevim
14. led 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 já zatím nic nemám, takže můžem.. jo a vítej zpět :wink:
14. led 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Já bych jela ráda, ale sama se bojím, takže podle @pampeliska1
14. led 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 za me ok oba terminy
14. led 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek