• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
@terezka312 Mně je to fuk, plány žádné nemám, tak to nějak vymyslím :wink:
14. led 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já bych možná taky dojela, ale nemůžu 9. 2. :slight_smile:
14. led 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela No, to teda byla rychlost :slight_smile:. Já jsem si vzpomněla, že jsem ty ABC viděla u Tebe v albu :slight_smile:.
14. led 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@helulela
@svha holky díky, objednala jsem tedy BestBottom (modré žirafky) a uvidíme, na fotce u Helu se mi líbily (i jak byly rozložené, jakkoli nedám dopustit střihem jinak na GroVia, tak na ty kalhotkovky jsou lepší nepodšitý PUL, mám 2ks Bambooliků a jsou skvělý, ale potřebuju třetí a chtěla jsem zkusit něco jinýho), tak jsem zvědavá.

dík ještě jednou.
14. led 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 já jsem si myslela, že to uděláme ještě víc na jaro..třeba na začátku března..Ale možná je to už moc pozdě, nevím. Ale v tom únoru by to snad šlo taky :wink: který den v týdnu navrhujete?
@mochenkaa já bych sama taky nejela! :slight_smile:
14. led 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 mně je to taky jedno, pokusím se přizpůsobit :wink:
14. led 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no @dandelion se nejvíc hodí víkend první nebo druhý únorový
14. led 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím vás, poraďtě nějakej shop s plenkama, kde by měli i jednorázový eko plenky, vlhčený ubrousky, eko drogerii, apod...
Jsem udělala objednávku na Bráně a jako vždy se mi tam nedaří přihlásit :angry: nechala jsem si poslat heslo na mail a nepřišlo, prostě klasika a už mi dochází trpělivost, jo, potřebuju, aby tam měli produkty HD, díky když tak.
14. led 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já bych také ráda jela , podle možností a hlavně tedy místa
14. led 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Terez nesváděj to na mě :D :slight_smile: březen by taky šel.. :slight_smile: A spíš víkend, protože to budem moct spojit s přenocováním u mých rodičů u prahy ;) @pampeliska1
14. led 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion nene, to já nesvádím ten únor, ale že @pamepeliska1 se ptala, který den v týdnu a ty jsi psala víkend právě :slight_smile:
14. led 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 joo taaak :slight_smile: ;) jinak aktualizuju náš "stav" nemáme nic o víkendech v únoru a ani v březnu ;) takže soboty by šly ;)
14. led 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi já jsem ze Znojma a tak nakupuji zde http://www.veselepleny.cz/ a jsem moc spokojená, je tam HD i ekodrogerie a s paní je super domluva
14. led 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nevíte někdo, kde sehnat kalhotky la ptite prairie??
14. led 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312
@dandelion
@mochenkaa
Teď jsem si uvědomila, že jsem se zařekla, že s naším tankem Maxi Cosi Mura do vlaku nelezu :sweat_smile: že někam pojedu, až bude nový kočárek, který je už vyhlídlý.. I když třeba by mě to zase donutilo ho už koupit, přestože jsem chtěla až na jaro.. Ale stejně jsem spíš pro březen.
14. led 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 vezmi manducu :P :D
14. led 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion to si právě netroufám... Ona je zvyklá spát v kočárku..I když v Manduce mi taky usnula, ale prostě se toho bojím na tak dlouhou cestu..
14. led 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. led 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi mám opakovaně dobrou zkušenost s www.detskeplenky.eu . Paní majitelka je moc příjemná, posílá rychle, reaguje téměř okamžitě i na dotazy, sortiment má široký (právě i ty ekopleny, jednorázová jádra do GroVia, kosmetiku, tašky Envirosax, z plenek HD vede) tak zkus, věřím že budeš taky spokojená.
14. led 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my mame dneska hned dve premiery! Doty pri vecernim kojeni velmi neklidna, pritom hodne unavena, porad se osivala, smudlala, ale nechtela zabrat. Tak jsem ji vzala do naruce a v tom mi to doslo! CHtela kakat! Takze prvni varku jsem nestihla, druha sla snad po sto letech do nocniku! JUPI!!! Ted nastala ta zajimavejsi cast. Pokakala posledni jednorazovku v dome :grinning: Takze mame premieru s latkou na noc. Sice neplanovanou, ale uz spi. Vubec jsem nevedela, co ji mam dat, nebyla jsem pripravena. Nocni plenky jeste neprisly, takze jsem vsadila na moji oblibenou econappi. Vycpala jsem ji obema vkladackama a pojistila to dvema kratkyma anavama :grinning: Jsem zvedava, jak dlouho to vydrzi a co se bude dit! Mam tri, vsechny mam takhle pripraveny a snad prezijem noc bez povlikani cely postele :grinning: drzte mi palce
14. led 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 to určitě zvládnete, nám i na 16 měsících stačí na noc POPOLINY ULTRAFIT s jednou origo vkládačkou a spíme celou noc.......horší to máme přes den
14. led 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novi jupi! dekuji za povzbuzeni :slight_smile:
14. led 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 A máš představu, jak vlezeme do vlaku s 2 kočárama? Já prosím potáhnu kočár, a půjčený šátek od Evči :dizzy_face: (Davís bude sexy růžovej :grinning: )
@elvis12 Gratulace k BKM :dizzy_face: No, a proto mám ještě víc jak balík jednorázovek :grinning: Měly by vydržet až do doby, než mu budou malé
14. led 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Diky holky, ja zatim muzu taky oba terminy, snad to :wink:
14. led 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já bych se s dovolením taky vtírla na srázek, jestli můžu :slight_smile:
14. led 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, jdu nahlásit, že je na světě další látkované miminko :slight_smile: A je to holčička, jupíííí :slight_smile: Je to sranda, zapomněla jsem už, jak je ten balík novoskladu na tom drobečkovi obrovský, na druhou stranu aspoň se člověku líp drží :slight_smile:
14. led 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@madlisek Moc gratuluju! :slight_smile:
14. led 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych jela, ale teď v zimě to asi nedám, počkám na nějaký příští termín třeba na jaře. :wink: Cestování vlakem v zimě moc nemusím, pokud bych byla na přímé trase, tak to neřeším, ale s přestupy v zimě a kvalitou služeb ČD mám své zkušenosti. S mimčem bych to v zimě neriskla.... :slight_smile:
14. led 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Moc moc gratuluju!! :slight_smile:
14. led 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Taky moc gratulujeme! Hlavně ať jste hodně zdravé!
14. led 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek