• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
Takže, kdo se chce účastnit srazu, hlasujte pro termín!!! http://doodle.com/py3gt7ubs4gnnpcr @dandelion se hodí víkendy, takže v návrhu jsou soboty, pokud by to byl zásadní problém, předěláme. Kdo nezná doodle, prostě tam vepište své jméno /v tomhle případě nick/ a zaškrtněte všechna data, která se vám hodí, kde bude nejvíc lidí, to vyhraje :slight_smile:)
14. led 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Taky se pridavam s gratulaci.
14. led 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi babako :wink:
14. led 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 já jsem se k látce v noci ještě nedostala a zatím je to v nedohlednu, protože se mi Dori budí max po 2hod a také logicky dost čůrá, když tak často kojím, takže musím i v noci přebalovat, což ještě tak před cca měsícem a půl nebylo :confounded:

@madlisek velká gratulace i holčičce :dizzy_face:

@mochenkaa to právě také moc netuším, proto chci ten nový kočár, který jde složit jednou rukou a jednou rukou nést třeba do vlaku. S Můrou fakt nejedu, na to nemám nervy :grinning:

@terezka312 jdu kouknout na ten doodle, zatím to neznám :slight_smile:
14. led 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no vidiš, jak se ti to hezky povedlo :grinning:
14. led 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Jejej, koukám, že je tam i březen, to bych jela taky, to už by se dalo.:slight_smile:
15. led 2013 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svha
@elana
@katyxq
děkuju holky, nakonec jsem pak objednala z látkovek.cz a HD svrchnáky vezmu přímo z jejich eshopu
15. led 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek taktéž gratuluju :slight_smile: dvě holky jsou fajn :slight_smile:
15. led 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana nemáš zač, doufám, že budeš spokojená :slight_smile:
15. led 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 když tak nad tím přemýšlím, mám pocit, že když jela petrajavor do Phy, tak měli kočár snad v úložném vagonu? Jestli jo, tak já beru jen manducu, protože svůj kočár bez dozoru ve vlaku nenechám :unamused:

Jo, a už mám na cestě ty plíny :dizzy_face:
15. led 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek gratulujuuu k princezně :dizzy_face:
15. led 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
uáááá, capri jsou zdeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mochenkaa Jezdila jsem hodně vlakem se starší dcerou, když byla ještě v hlubokém kočáru. Problém byl, že jsme s ním neprošli dveřmi do úzké uličky ve vagónu s kupé. Jezdila jsem jen k doktorce do sousedního města jednu zastávku, tak že jsem se vždycky domluvila s průvodčí, že zůstanu stát hned za dveřmi v posledním vagoně, abych nebránila průchodu mezi vagony. Jednou mě naložili kočár do nákladního prostoru,a le to jsem řekla, že tam zůstanu s kočárem těch 8 min, že se mi nevyplatí malou vyndávat. Byl to zážitek na celý život.... Šílený randál a šílený smrad. Jedině kam jsme se vešli do vagonu byla ulička v EC, v nekupe vagonu, tam jsme projeli. Pak jsme jednou jeli v kupe pro vozickare, kupe navazovalo na nakladní prostor, kudy jsme naložili kočár a zaparkovali kočár přímo do kupe. Jel s námi i manžel a prohlásil, že s hlubokým kočárem už nikdy vlakem nejede....
15. led 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 a který nový kočár sis vyhlídla? :slight_smile:
15. led 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk vyhlídla jsem si Britax B-Agile - je to něco mezi golfkama a sporťákem :wink:

@mochenkaa právě proto chci ten nový kočár, protože on jde krásně složit, vzít "pod pažu" a vlézt do kupé se složeným kočárkem.
15. led 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, kdy jste přestaly dávat novorozenecký sklad? Malé budou 3 měsíce a zatím ještě novorozenecký sklad dávám, ale musela jsem ještě přidat vkládačky nebo vícevrstvé pleny, jinak by byla plena hned durch...Jak se potom plena skládá??
15. led 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Já ten svůj tak nesložím, a jiný nechci :slight_smile: takže radši pojedu s manducou
15. led 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara já novosklad zabalila do 9 měsíců, pak jsem přešla na kalhotovky :slight_smile:, takže jiný sklady neporadím :frowning2:.
15. led 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Kdy jsem přestala dávat novorozenecký sklad? Dávám ho pořád :grinning: Synovi je 22 měsíců :grinning: A přidávám vkládačku.
Jinak se dá plína skládat na draka nebo na obdélník třeba na dvanáctiny...
15. led 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi
@abigail1 Paráda, takže máme ještě čas... :slight_smile: Holky, a to dáváte látkovky i na noc? Já najela na režim přes den látkovky a na noc jednorázovku, jelikož mi přijde, že by byla celou noc chudinka v mokru..Kdybych kojila co 3 hod i v noci, tak budu dávat látkovky, jenže ona spí třeba od 20 hod do 6 do rána (samozřejmě jsem moc ráda, krásně se s manželem vyspíme :slight_smile: )...Jak to máte vy?
15. led 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara moře času.. já bych novosklad taky umotala ještě teď, ale musela bych ho hodně dovycpávat (učůraný dítě), takže od těch 9 měsíců máme převážně kalhotovky. A na noc dávám látkovku, Dokud kakala i v noci, tak jsem přebalovala, teď už dlouho nepřebaluju (pokud nemá horečky, to pak čůrá víc a stejně musím dávat čípek..), aby nebyla tak moc v mokru, tak dávám flísovou separačku. Dávám kalhotovku na snapku a do toho vv bambusovou M anavy. Kojím co 2-3 hodiny a vydrží to :slight_smile:. Jo ale já popisuju až to moje starší dítě, v těch 2 měsících jsem dávala jen vycpaný novosklad na noc, protože jsem stejně přebalovala co každý kojení :slight_smile:
15. led 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Blahopreji.

Jinak na Blueberry uz ohlasili zdrazeni :( Od zitrka.
15. led 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Novorozenecký sklad jsem nedávala, dávala jsem od narození čč narovno. Ze začátku i v noci, pak jsem dávala asi od 3 měsíců na noc kalhotovku Anavy. Teď v 7 měsících má noc noční plenku od Bamboolika. Kojím 1-2x za noc.
15. led 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa ja myslím že v takovým tom vagonu pro vozičkaře bys mohla být i s kočárem....a prý ted ty dálkový vlaky jezdí všechny s takovým vagonem
15. led 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuju :slight_smile:

@jara novosklad jsem motala do cca 3m, když přestala kadit tak často, najela jsem na čtvercovku složenou na dvanáctiny :slight_smile:
15. led 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk dopleněná vybava o dva ANAVY, tak ještě pořešit jedny svrchnáky a mužeme zase látkovat i na ven. :slight_smile:
15. led 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novi musím pozjišťovat. Kočár mám úžasný, jen je to tank :grinning:
15. led 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa co máš za kočárek? o tancich něco vím , máme roanka
15. led 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi tak oproti vám mám malinký subtilní kočáreček :grinning: Hartan Racer GT. Ale já mám 150cm, takže u mě je každý kočár tank :grinning: Úžasně se s ním jezdí, jen je prostě těžší, což do vlaku není ideál
15. led 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ten je krásnej. no já právě sháním něco co pujde ovládat jednou rukou, jinak to bude zábava s roankem, třeba v metru :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek