• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Ahoj, poradíte mi prosím? moje dcerka má 4 týdny (asi 3,7kg), přes den dávám čč a vkládací plenku, ale na noc to nestačí. Dávala jsem na noc Pampers newborn (2-5kg) i Tesco 2 (4-9kg), ale teď jí protékají a musím ji v noci celou převlékat a někdy i prostěradlo a zavinovačku:frowning2: Vzbudí se a řve, pak ji těžko uspávám. Chci koupit pár malých bmb kalhotkových plenek a vv-snad to pomůže, ale přece jenom to není levná záležitost a potřebovala bych jich mnohem větší množství,když je v noci několikrát kojená.Jsou nějaké kvalitní jednorázovky na noc?
16. led 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych raději na noc látkové, ale musí dobře sát a rychle schnout. A to asi chci moc?
16. led 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek o kolik? nějak jsem na jejich stránkách nepostřehla změny..
16. led 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@didi32 Já takhle dávala dcerce Anavy kalhotkové - je v nich v cene i dlouhá a krátká vkládačka, event.se dá dovycpat další vkládačkou...nám nikdy neprotekly...
16. led 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Holkyy, připomínám VŠEM sraz látkařek/šátkařek v Praze :wink: Tak se přidejte, kdo by chtěl. Tady si klikněte termín, který by se vám hodil a pak se nějak domluvíme. http://doodle.com/py3gt7ubs4gnnpcr
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. led 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 super, díky, zrovna jsem to šla udělat :grinning: @elvis12 @cholitto @filipatereza @mahafi nevim kdo dál ještě mi tam chybí a hlásil se?
16. led 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 to je telepatie :grinning:

Ještě @leeena_4
16. led 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jo ještě @luciesofi
16. led 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já jsem se nehlásila... :slight_smile: v zimě určitě ne, až bude teplo, tak bych o tom taky uvažovala.
16. led 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 už jsem tam..
16. led 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 ok :slight_smile: já právě už nevim, kdo se hlásil a kdo ne, každopádně zatím to vypadá na 9.3., tak třeba už bude teplo :grinning:
16. led 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát přemýšlím, kam pustí cca 15 matek s dětma :grinning:
16. led 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@terezka312 to mě taky už napadlo :D :D :D
16. led 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion vid´, to abysme si pro sebe zabraly nějaký mateřský centrum, sál nebo dětský koutek nebo nevim, pak už jedině zoo, ale tam toho moc neuvážem a neproberem :grinning:
16. led 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 A co nějaké mamakavárny?
16. led 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza já znám jenom mrn´avý, ale sem s nápady :slight_smile:
16. led 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
neznáte někdo tuhle kavárnu? http://divokaprodukce.wix.com/kavarna#!kavarna/c10fk - nebyla jsem tam, jen jsem na to narazila na netu...
16. led 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem to tu tak narychlo projela a narazila na @sarkachmelova , @helulela a ještě mě napadla @aknapets :wink:

http://doodle.com/py3gt7ubs4gnnpcr
16. led 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa našla jsem víkendovou jízdenku do Prahy za 600 pro nás všechny tam i zpět, příp. za 700 a je v tom i MHD v Pze :wink:
16. led 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pampeliska1 No tak to je milé, že sis na mě vzpomněla! Přečtu si to tu za chvilku...teď mám času málo. :slight_smile:
16. led 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@didi32 s takovouhle váhou bych asi už zvažovala investici do jednovelikostních kalhotovek Anav, dobře sají a schnutí na to, že jsou to bambusky taky není tak hrozný, naše malá myslím kolem jednoho měsíce přestala v noci kadit, takže pak jsem nepřebalovala, Anavy nám v noci opravdu nikdy neprotekly, narozdíl od různých jednorázovek.
16. led 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@filipatereza o tom jsem četla nějaký článek a nějak jsem nabyla dojmu, že asi nejsem až tak divoká matka :grinning:, ale třeba se budu divit :grinning:
16. led 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@filipatereza já tu kavárnu znám, je super, jen jedna nevýhod tam byla: nevařili a neměli mikrovlnku na ohřátí lahve/příkrmu.
16. led 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted´ jdem pryč, ale až se vrátíme, tak by možná stálo za to založit skupinu čistě pro domluvení srazu ne? aby se tu to nepletlo ostatním. co myslíte?
16. led 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Tak jsem se taky přidala do srazu, ale možná jsem moc optimistická :grinning:
16. led 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@didi32 A teď dáváš jakou vkládačku do čč? Máš bambusovou? Že by třeba stačilo dát savější vkládačku. Já dávala čč s krátkou vkládačkou z Anavy kalhotovek skoro do 3 měsíců...PAk buď investovat do kalkotovek, ale v jednovelikostních bude mít velký zadeček. To že na noc čč s vkládačkou nestačí, to myslíš, že nestačí ani mezi kojením v noci?
16. led 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betysek vkladačku na noc dávám bambusovou. Malá v noci spí 3-4h, plínka bývá úplně mokrá a pokakaná, někdy proteče:frowning2: a zadeček je červený.jednovelikostní anavy na ni jsou velké. Má velkou spotřebu plínek-látkuju i na přebalováku, několikrát za den se mi tam při přebalování vyprázdní (i dvakrát za sebou), takže vždy pod zadeček dávám čč.Uvažuju o BKM.
16. led 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi anavy jednovelikostní je na ni ještě veliká, má hubený nožičky a navíc v noci hodně čurá a kaká.
16. led 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Asi se budu ptát jako idiot, ale nevím si rady a teprv jsem s látkováním začla, tak jsem trochu na rozpacích.
Chtěla jsem se zeptat, malá má tři měsíce a já pořád používám vycpaný novosklad (bambusovou vkládačkou). Jednak se mi to zdá na zadku nejmenší, jednak cvičím Vojtovku a kojím přes den max. co dvě hodiny, takže stejně pořád svlíkám a oblíkám a zas tak mi nevadí menší savost. Ale. Zdá se mi, že to mívá hodně nacucané a mokré, nikdy sice nic neproteklo (kakanec v plíně ještě vůbec nebyl, kadí mi jednou denně a většinou to poznám. takže stíhám nad nočník :wink: ). Dá se s tím něco dělat, nebo je to normální? Mám i nějaké jednovelikostní kalhotovky - TB, Popolini, ale zdají se mi na zadku pořád moc velké a děsně dlouho schnou, navíc teď v zimě je to vyloženě libový. Takže jak dlouho jste používali novosklad(aspoň na doma) ???
V noci a na ven zatím používám papírovku, spí mi celkem dost hodin v kuse a v takovém tom polospánku čůrá (si myslím teda :slight_smile: ) a já ve své lenosti ji nechci budit přebalováním a ještě jsem se nerozhoupala koupit noční plínu, takže zatím tak....
16. led 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek