• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@lemuritto tyhle mi došli minulý týden (http://www.uhanky.cz/plenky/48-svrchni-kalhotky-capri-jednovelikostni.html), zatím nejlepší PUL, co mám doma, jsou jednovelikostní
mám i HD, IV a BB, ale tyto jsou nej :wink:
18. led 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svha BB = Best Bottom?
18. led 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek jj Best bottom
18. led 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
brzy si jdu ještě pro bamboolik, tak jsem zvědavá, ohlasy jsou pozitivní, těším se na zkoušku
18. led 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abigail1 Já peru na 40. Už mi do plíny kadí minimálně a když, tak to není na svrchňácích. Ale asi by mě nenapadlo, že by se nemohly vyprat na 60.:slight_smile:
18. led 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abigail1 Ale schválně jsem hledala papírek s info o praní,který jsem dostala s Bamboolikovými plenkami a tam je napsáno svrchňáky lze max na 60...
18. led 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebovala bych poradit. Přemýšlím, že pořídím nějaké vlňáky, i když původně jsem si myslela, že je vůbec nebudu potřebovat a hlavně chtít :sweat_smile: Jste s nimi spokojené? A jakou značku doporučujete? Díky.
18. led 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes měla do města premiéru Bamboolikova vnitřní batolecí a maximální spokojenost, trochu jsme se zdržely a plena vydržela v pohodě 4 hod a ještě měla rezervu. A to jsem ji prala jen 2x a malá je teď pěkně učůraná. :wink: Nemít tolik kalhotovek, tak jich určitě koupím víc... :grinning:
18. led 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek
jojo taky mám dost kalhotovek a hlavně kdyby byli anavky všechny stejný tak bych jich pár vyměnila za bambolíky, taky nám krásně sedí a ty vnitřní pleny super sajou.
18. led 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abigail1 já peru všechny svrchňáky na 40. Vím, že PUL musí 60 vydržet, ale já kdykoli jsem vyprala pytel na pleny na 60, tak od té doby mi už začal provlhat, takže tomu až tak nevěřím.
18. led 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Prala jsem pro první dceru všechny IV soft na 60 skoro celé plenkové období a drží i teď u druhé....Anavy PUL taky peru běžně na 60 a v pohodě...
18. led 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek jo, určitě...PUL by to měl prostě vydržet, ale já tomu nevěřím, navíc nevidím v podstatě důvod prát PUL (mluvím o kalhotkách, ne o těch pytlech, ty peru s plínama) na víc jak na těch 40.
18. led 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 Naštěstí jsem nepropadla sběratelské manii Anavek :grinning: Mám 2 kalhotkové na SZ a 8 na snappku, spíš z nich používám hlavně vkládačky. A bohatě stačí. Pak 4x noční Bambooliky a další na cestě, nestíhají schnout a už nedávám na noc nic jiného. Julča mi konečně začala spát 8 hod v kuse.
18. led 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek taky mám 4 noční a 4 vnitřky bambolíka, ale 16anavek + plno jiného , spíš uvažuji ještě o svrchnácích bambolík a nebo capri motýlý louka, no ale ne že by byly třeba, no uvidíme jak dlouho se udržím nic nekoupit. :angry:
18. led 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 ty capri jsou super! Mám je doma asi 2 týdny a nemůžu vynachválit a moc se mi líbí tvoje věta, ... jak dlouho se udržím nic nekoupit :grinning:. Přesně mě vystihuje, je to mánie :grinning:
18. led 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svha bambooliky mám dvoje svchnňáky a asi 4 vnitřky a jsem moc spokojená. Noční mám jednu a třeba Ellas House konopné mi přijdou savější.
18. led 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek jé já doufám že 4noční budou stačit, nám minulý týden přišla čtvrtá, tak uvidíme jestli stačí, zatím vypada že jo.
18. led 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abigail1 60 snesou. Občas peru na 40, občas na 60 podle situace.
18. led 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Já mám noční Ella´s House jednu, ale přijde mi, že má děsně úzkou kapsu, že nepůjde moc vycpat. Nacpala jsem dovnitř velkou a malou Anavy vkládačku a byla dost plná a savostí tam moc rezerva nebyla a to má malá 7 měsíců... Za mě vede Bamboolik..
18. led 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 jojo já taky mám jedny capri doma, ale ale motýlý louka by se mi líbila ale u Hanky není a bambolík nevím jakou barvu, a to mám 4x PUL, ale zatím se držím zpátky :grinning:
18. led 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 Mně právě ty 4 nestačí. Občas peru i za 2,5 dne a pak už vůbec nestíhají uschnout...
18. led 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek taky mám problém vycpávat Bum Hugger......blbě se mi tam strká ruka, celkově mi proto kapsovky moc nevyhovujou
18. led 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek taky jsme s nočním bambolíkem spokojená a mám ještě ty 3 dlouhý batolecí vkládačky, který sajou teda suprově. Když jsme neměla 4. noční, tak jsme dala tots bots strech a tu batolecí vkládačku, a plenka byla na povrchu sokro suchá.
18. led 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek já peru po 3 dnech, ale mám sušák hned u topení tak zatím to stíhá uschnout,.
18. led 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana taky peru všechny svrchńáky pro jistotu na 40
18. led 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betysek já ji zatím vůbec nevycpávám a stačí nám to.
@hanule04 já mám teď PULky jen 4. Blbec jsem koupila troje víceveliksotní a Tomík znich vyrostl. Ale za poslední dva měsíce jsem kupovala Bamboolika, další Elas House a Capri a už mi zase oči šmějdí do košíku pro druhé Capri :grinning:
18. led 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 Taky mám 3 batolecí Bambooliky, ale zatím jen 2x vyprané, tak na noc neriskuju a vycpávám Anavy vkládačkami, ale po dnešní zkušenosti, že vydržela batolecí v pohodě 4 hod venku, vyzkouším na noc, ale až uschnou, teď visí. Ale asi budou sát víc než Anavy vkládačky, jelikož i déle schnou... :grinning:
18. led 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 jojo to znám, když si něco vyhlídnu, tak se na to pořád lezu koukat.nO říkám mám štěstí že capri motýlý louku nemají, a kdyby měli bambolíka světlounce zelený PUL jako jsou zelený anavy tak se asi taky neudržím. Jsem blázen, přitom mám dostčující výbavu, ale tak jak to tu občas čtu tak nejsem sama. :grinning:
18. led 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betysek to máš pradu schnou dýl, ale já když vyperu, tak vnitřní pleny bambolíka dám hned na topení a za 2-3hodky jsou suchý, což je zas vyhoda proti anavám.
18. led 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nnell my používáme vlňáčky na noc a jsem moc spokojená, máme Disany, asi koupím ještě jedny, abychom měli na prostřídání
18. led 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek