• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@leeena_4 A má tu Ella´s House celou noc? Nebo v noci přebaluješ? Koukám, že má malý 7 kg. My máme v 7 měsících taky 7 kg. :grinning:
18. led 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 Jo,jo, taky těžko odolávám. Naštěstí odolávám novým vzorům :wink: Ale láká mě vždycky vyzkoušet novou značku. Mám po starší dceři (4,5 roku) IV froté a Ella ´s House (ty denní), IV mi leží ve skříni :grinning: Ella ´s House občas dám, mám je ráda, i když savost nic moc, ale když vycpu Anavy vkládačkou, tak se to dá. :wink: Ale teď už jsem si dala opravdu stop stav, jenže pak něco prodám a říkám si, že bych zase mohla zkusit něco nového. Právě přemýšlím, že bych užila ještě nějaké vnitřní Bambooliky....
18. led 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 já mám taky naprosto dostačující výbavu, ale vysvětli to mému podvědomí :grinning:
@ptjj hmm, takže asi začnu potřebovat vlňáčky :grinning:

když já vždycky něco koupím a řeknu si: Ták a už máš všeho dost, konči! :grinning:
18. led 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek do teď jsem ho po 6 hodinách budila na přebalení a to stačilo. Teď přemýšlím, že ho už budit nebudu, tak uvidíme, zkusím ji kdyžtak dovycpat Anavy vkládačkou.
18. led 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nnell já jsem moc spokojená s jednovelikostními Anavy vlňáčky, překryjí mi i noční Anavy XL, nejsou moc silné a dobře sedí, pak máme vlňáčky na zakázku dělané (3-6 kg, dvojitě pletené na zimu) a ty jsou taky super
18. led 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Jo, jo podvědomí.... :grinning:
18. led 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na vlňáčky pořád ještě sbírám odvahu.... :unamused:
18. led 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek nojo, my máme cvaldu doma :slight_smile:
18. led 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 První dcera byla taky cvalík. :grinning: Ve 4 měsících 7,5 kg. Julča je pozadu váhově, ale zase ji předčí pohybově....Ale už to začíná dohánět, jak jsme začaly s příkrmy, tak nabírá...
18. led 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek tak to je moc fajn :slight_smile:. On si člověk nevybere - má co mu bylo naděleno :slight_smile:. Taky mi jednu chvíli bylo líto, že nemám takové to malinké miminko, ale pak jsem někde viděla fotku nedonošeňátka, co bojovalo o život a pěkně jsem se zastyděla.
18. led 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Jo, jo. Mám kolem sebe pár mamin s nedonošeňátky a jsem moc vděčná, že se holky narodily v termínu a pěkně rostou. Taky jsem si u první říkala, že jsem si to malé mimčo moc neužila....
18. led 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když se teď koukám na ty plínky, které jsem koupila pro Julču, tak zjišťuju, že jsem pořídila vlastně úplně novou plenkovou výbavičku :grinning: , když nepočítám čč po první. Vůbec si nedokážu představit, že bych dávala Julče stejně jako Eli do 1,5 roku na noc vycpanou denní Ella ´s House, to měla v 1,5 roce 15 kg a pak už jí byly malé, tak jsem dávala až do odplenkování IV froté vycpané (i na noc), a to jsem vycpávala jen bavlněnými vkládačkami. :grinning: A to furt manželovi vykládám, jak ušetříme.... :grinning: Abych nakonec přeci jen kývla manželovi na třetí mimčo:slight_smile:
18. led 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@betysek :grinning: :grinning: :grinning: No, tou úsporou si nejsem taky už jistá a vůbec mi neříkej, že u druhého to bude to samé :grinning:
18. led 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
teď jsem přidala do barázku nějaké látkovky, kdybyste měly zájem, koukněte :wink:
18. led 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj teď jsem koukala na tu Ellas house a máš pravdu, že má úzký vlez pro ruku, ale jen ta malá. Elková už ji má mnohem větší :wink:
18. led 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 já mám L :slight_smile:
18. led 2013 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj a to ti přijde malé? ahá, tak mě ne. U mě to je prostě láska na první pohled ty EH :slight_smile: .
18. led 2013 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 no, přijde, asi mám velkou ruku :slight_smile: jednou mi řekl jeden kluk na rande, že mám ruce jako zedník :grinning:
19. led 2013 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ptjj :grinning: to asi nedopadlo nejlíp to rande, co? :grinning:
19. led 2013 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leeena_4 Mně taky přijde kapsa u Ellas house úzká, taky mám L. Ale asi to bude tím, že ji porovnávám s kapsou u Bamboolika. :grinning: Dneska madam spinkala poprvé na bříšku a Bamboolik už nevydržel, budeme muset dovycpat...
19. led 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek já přidávám jen krátkou anavy vkládačku a v pohodě ještě má rezervu, to je na bambolíkovi super že si to můžeš dovycpávat podle potřeby.Ale je pravda, že bych ráda vyzkoušlea i noční anavu abych měla srovnání, ale asi odolám.
19. led 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 Noční Anavce taky odolávám kvůli té ceně, stejně jako jsem odolala Econappi :grinning:
19. led 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betysek no taky odolávám, ale já si nechala ušít Kapsovky od Paloška s opičkama a se sovama, abych odolala, ale když jí tu pořád tak vychvalujou :angry: Ale Kapsovky od Paloška jsou taky super.
Mě by lákala právě ta noční anava s tím novým materialem.(bambusovým froté)
19. led 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj @svha díky, tak já se asi odhodlám, seberu odvahu a nějaké pořídím :wink:
19. led 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek gratulace :slight_smile:
20. led 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek Bamboolik svrchňáky určitě na 60. Já je peru normálně s plínkama na tu 60. Obcas mi skončily i v sušičce a přežily, ale to prosím nedoporučuji :grinning: :wink:
20. led 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konecne se mi podarilo vas zase docist, ufff 30str je za mnou.. tedy vy jste pokusitelky, co se tyce novych plen i satku... To mam hned pocit, ze toho mame malo :grinning:
Psaly jste tu o bambuckem masle. Jake pouzivate a na co presne? Smi se i na mimi?
Jinak od Jeziska Kubik dostal Bamboolik denni a velka spokojenost, vydrzi pekne i pulku noci, pulky jsou super, ty gumicky nedrou, vrele doporucuji .jeste dostal 2 gagaplenky a taky jsem s nimi moc spokojena. Co se tyce EH mame bum hugger na noc a jsem s nimi spokojena, vydrzi dost, ale mam zatim mimi, tak nevim, jak bude hodne curat v budoucnu.
20. led 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bum hugger s vkládačkou Baby idea prefold dávám na noc a spokojenost :sunglasses:
21. led 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k těm Bum hugger, na babako.cz píšou, že : potřebujete-li přidat další sací vrstvu, vkládejte ji mezi plenku a svrchní kalhotky (aby nedošlo k narušení vlastnosti fleesové vnitřní vrstvy) takže se to nemá cpát do té kapsy :wink:
21. led 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abigail1 Ale pak ta kapsa postrádá smysl. Muselo by se to tak dělat i nočního Bamboolika.
21. led 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek