• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Luci, má jen 7 kg a 70 cm. Je to drobek :dizzy_face: Ale stehýnka má faldíkatá a už se jí rýsuje i pupík :grinning:

joohano- já mám zase nejraději čč- sklad na draka :wink: Vv mám jen ty malé, tak je dávám jako vkládačky.
19. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začínající látkařky, kdyby jste některá chtěla vyzkoušet látkové pleny, odprodávám nějaké kikka kalhotové froté plenečky. Jsou do max. 12kg.
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=331896&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D109
19. črc 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady, no já mám ty vv vel.2, ale složím ji na šestiny :grinning: , je fakt obří, na kalhotkový sklad dobrý, narovno velikáááá, takže asi dokoupím ještě vel. 1 :dizzy_face:
19. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. črc 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
joohana, jaké zn. máš ty vv? Uvažuju o koupi, chci je dávat jako kalhotkový sklad. Máš stejně staré mimi jak já, my máme 6,5 kg, tak nechci kupovat nic malého, díky
19. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemáte niektorá swb vlnáčky? pomôžte mi prosím s veľkosťou, akú máte farbu? neviem sa rozhodnúť medzi mentolom a prírodnou
19. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jdu na pravidelnou prosbu o radu :slight_smile: nějak se mi bohužel začíná rozpadat plenková výbava (představa, že vydrží i na druhé dítě byla zřejmě trochu naivní), tak bych potřebovala pár věcí dokoupit a budou to asi AIO - zatím jsem měla jen mommy´s touch, se kterýma jsem byla moc spokojená, ale ráda bych zkusila i něco dalšího - můžete mi prosím poradit, které AIO vám přijdou nejlepší ?
díky moc.
19. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik, podľa mňa IB :slight_smile:
19. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Somik, mám Naturfolds (Tots Bots), už je většinou nemají, doprodávají je. osobně se mi zdály měkčí než vv Popolini, ale třeba ti některá zkušená látkařka řekne že je to jen můj dojem a že je to prašť jako uhoď.
Na kalhotky jsem je taky chtěla, v domnění že nepustí vaječinku, ale pustí. Možná je to jen má nezkušenost a když se to líp utáhne tak to bude ok, nevím. Malá se mi prokajdila na vlňáčky hned napoprvé :confounded: . No musím to trochu vychytat :sunglasses:

Matilko, nemám SWB vlňáčky, ale ta zelinkavá se mi líbí víc :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzala som mentol a veľkosť L :grinning:
19. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, maminy, máte některá PUL gatky Swaddlebees?? Jaképak jsou, a odpovídá udávaná velikost dle kil???
19. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak další produkt, který opět nidke nemají... chjo... takhle už jsem propásla lovíky jersey. Nechcete je někdo prodat? Mám zájem o vel. M.

Máte někdo zkušenost s vv Kikko?
19. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
somiku vv popoliny jsou o něco měkčí než vv kikko. mám oboje a ty popoliny jsou fakt jemnější. možná ty kikko víc nasajou, ale ne o moc.
19. črc 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko: také mám už objednané sw vlnáky, modré. Dej prosím tě pak fotku do albíčka, at vidíme jak vypadá v reálu :grinning: :dizzy_face: .
20. črc 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Somik, já mám vv Kikko. Jsem s nimi spokojená, ale nemám s čím srovnat. Skládám je na kalhotky a vaječinu mi udrží. Taky chci nějaké vv ještě dokoupit. Mám jich jenom 6.
20. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: z AIO mám nejradši Bum genius a Cuddle buns - oboje jsou krásně tenké a dělají malou prdelku:slight_smile: IB super, ale nesmíme kadit, to bohužel skoro vždycky proteče kolem nožiček:frowning2:
20. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagi, ktosi tu tuším na pulky swb nadával,ale ja si nie som vážne istá, hodne sú doporučované IV a Thirsties... ale každopádne ich môžeš skúsiť. Mne super službu urobili aj HD, na nich je bomba, že sa zvlášt zapnú u nožičiek a zvlášt u pasu.

vv popo mám, sú OK a videla som aj vv kikko a prišlo mi to úplne stejné, tak som si teraz objednala kikko

plienočky nafotím a hodím sem na kobylu do albumu :wink:
20. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
misabenny, sice to není na mě, ale tady jsou ty modré v Mku na 9 kg miminu

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2796069&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
20. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
kupovala nektera z vas cc POPOLINY barevne?Chtela bych vedet jestli vam nahodou nazapousti pri prani s ostatnima plenkama a jestli se musi prat zvlast???
20. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kahlan, teraz ich mám v objednávke...
20. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kahlan, nepouští, než jsem je prala poprvé, tak jsem je namočila do horké vody, abych viděla, jestli pustí a nepustily, mám ty větší, s těma výživnějšíma barvama, žlutá je furt krásně žlutá, ale červená a modrá už jsou oprané
20. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem rada ,diky :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka7: díky, už jsem je také splašila :grinning: , jen ty zelené mi utekly :sweat_smile: :wink:
20. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdo dáváte vv do vlnáčků. Mám kluka, stačí tedy složit vepředu na "kluka" a nato vlnáčky? Nebo je potřeba ještě vložka. díky. Máme většinou samé AIO a kapsovky. A jakou velikost, prosím. Máme 12 kg. Díky moc. všem
20. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik03: ja mam hodne AIO, mnou oblibene momentalni poradi - Cuddlebuns, Bum Genius vicevelikostni, IB, MMT

Dagina: PUL Swaddlebees mam ruzove M. Jsou mnohem tuzsi treba nez Thirties, ale takove jakoby jemnejsi na povrchu a hezky foremne. Jenze maji docela tvrde gumicky kolem nozicek, nam otlacuji, na noc nepouzitelne. A SWB obecne jsou uzke, takze vel.M je dobra na uzsi pleny. Jestli do toho chces davat nejake vetsi, tak urcite L. Ja mam rada co nejmensi baleni, takze na 8kg dceru mam vel.M, treba cuddle plena se mi do toho vejde tak akorat, stihla swaddlebees vel.M krasne. Nejaka viceobjemna by se do toho ai moc nevesla.
20. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso, mam sice holku, ale skládám na kluka, protože jak leze a chodí, tak čůrá dopředu a vv mi stačí tak na hodinu, respektive možná by dala 2 hodiny, ale nemám to srdce ji v tom nechat
20. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka7: :sweat_smile: , já bych potřebovala tak 2 - 3 hodiny :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matilka, Osma, díky za informaci. Takže do nich nepujdu. Thirties jsem měla úplně mrňavé, malá v nich byla jak v pařeništi :unamused: . A nějaké dobré PUL gaťky by jste mi mohly doporučit??? Jen né IV Organic, ani s těma nejsem moc spokojená :confounded: . Nejvíce se mi osvětčili obyčejné KIkko, mají ve vnitř bavlnu a to si nemůžu vynachválit, jemné gumičky koelm nožiček, celkově jsou takové měkké, vím, že pro zkušené látkařky jsou out :wink: . Potřebuji teď nové, a ráda bych zkusila i jiné než Kikko, poradíte??? Díky
20. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc všem, mrknu na to :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagino, byla jsem spokojená s HD PUL,kolem nožiček mají fleece.Ale myslím, že je to podobný materiál jako Thirsties :confused:
20. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek