• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. října 2017 
@briuska flísáčky jsou svrchňáčky na noc a nebo na den, pokud dítě nesedí :wink:. Drží dobře vlhko. Svrchňáky se dělí na: flísové / PUL / vlňáky
25. led 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leeena_4 teď jsem se koukla k tobě na plenky, obě alba nááádhera :slight_smile: . Rodit 4 kg dítko musela být pěkná fuška :confused:, já měla žížalku . Mám ale pocit že po těch 14 letech budu jako bych rodila poprvé.
25. led 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska no ty 4,5 kila by nebyly tak hrozný, jako ta hlavička 38,5cm :grinning: Byl to masakr velkou hlavou, ale šla bych do toho znova. Za 14 let asi člověk zapomene :slight_smile:, ale ono je to lepší :grinning:. Musím do alba doplnit další plenky, co jsem teď za poslední dobu pořídila :slight_smile:.
25. led 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 to jsou míry...ještě že už jsem to opravdu skoro zapomněla :grinning:. Jak doplníš, pokochám se :grinning: :slight_smile: :slight_smile: . A jdou tedy ty Bamboo použít i jako PUL s čč?

neznáte někdo obchod Brouczech?
25. led 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@briuska jojo, jdou i načč na novosklad i na rovno :slight_smile:. Z obchodu Brouzcech jsem objednávala několikrát, rychlé dodání a vše bez problémů. Platila jsem i předem na účet.
25. led 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak je to ted s ekopleny? Fakt nedodavaji?
25. led 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek mají na hlavní stránce že ne, takže jsem to nezkoušela :grinning:
25. led 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 na tom brouczkovi mají že když uděláš platbu předem a vyzvedneš si obj. uloženku, tak doprava je jen 29 Kč :sweat_smile: ...a mají tam výběr :sweat_smile:
25. led 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já nevím kterouuuu :dizzy_face: .A jsou jak patentky tak sucháč....co je lepší?
25. led 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska jojo, já jsem s nima spokojená. Mě přijde sucháč pohodlnější, ale myslím, že patentky vydrží dýl.
25. led 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Mne totiz prislo, ze nedavno si tam nekdo neco objednaval a nevim, jak dlouho tam ten napis maji.
25. led 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek hm, tak to nevím, jedině zkusit jim napsta. Já mám teď útrum - včera jsem byla v Bráně pro extendor a zase jsem neodolala :grinning:
25. led 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska JSem se v tom ztratila uz, co za plinu ted vybiras?
25. led 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Cos koupila? Moje mamka take vcera byla v brane, skoda, z emi to nerekla, chtela jsem nejakou plinu, sla pro Sapito hracky.
25. led 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek koupila jsem ještě jednu noční Bamboolik. Trochu mě naštvali, na netu mají, že je za 319,- na cenovce taky a chtěla po mě o 30 Kč víc, že prý přeceňovali. Tak jsem řekla, že ne, že na cenovce je tahle cena, na netu taky a já to za ní chci. Prý na netu už je vyšší - koukala jsem večer doma a nebyla. No, neva, dostala jsem jí za původní cenu. pak další kalhotovku Anavy, flísovou čepku Haipa Daipa a dvě vkládačky do Ellas'House.
25. led 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Tos krasne nakoupila. Ja tu ted o nocnim bamboolikovi chtela psat. Dneska ji mela 11 hodin, vycpano BB bambusovou vlekou vkladackou a jednou LL. A mokre byly jen ty vkladacky a plina skoro ne, mela pres to Disany. A minulou noc mela TB bamboozle dvojku s BB mensi vkladackou a take vydrzely.

A dobre, zes vydyndala tu cenu, to je jejich problem, ze to nemaji precenene.
25. led 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek tyjo, super výdrž :slight_smile:. Taky měl dnes 8 hodin nočí Bamboolik, nevycpáno a v pohodě :slight_smile:.
25. led 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Ale ty mas asi v te nocni tu jejich vlozku, vid? Ja mam jen tu kapsu.

Ja jsem ted uplne unesena z tech vlnaku, ze je mala takova desne mekka. Akorat pres den m ivadi, ze se do nich neda snadno kouknout.
25. led 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cajomilka já si vzala TB AIO jen na zkoušku, když jsem kupovala první várku plen a nakonec jsou jediný, který momentálně používáme.

@briuska anavy jednovelikostní dělají miminku opravdu obří zadek, zatím je vůbec nepoužíváme. je to asi o pocitu, ale hodně mi to vadí. z těch, co jsem měla původně v albu, jsou pro nás teď ty TB aio opravdu pomalu hitovka :grinning:. celkově jsem do téhle značky zamilovaná. teenyfit (novorozenecký) jsou krásný, ale už bych je nevzala. neb ty jednovelikostní sedí opravdu dobře (aspoň teda našemu prckovi) od 3,5 kilo, jsou měkkoučký, u pasu se mi líbí dokonce víc než ty teenyfitky - neb mi ten lem příde měkčí a že jsou na miminu o něco větší než novorozenecký už je detail. každopádně je to nejštíhlejší a nejpříjemnější jednovelikostní plena, kterou máme a navíc i super rychle schne :slight_smile:
pak mám ještě plenky na noc, který jsem tedy zatím nevyužila, ale matroš hodně příjemnej. mám bamboozle stretch a flexitot a ta flexitotka o dost rychleji schne, takže pokud nemáte sušičku a budete mít zálusk na tyhle plenky, tak bych vzala tu flexitotku - na ty tedy patří ještě svrchňáky :slight_smile:

anavy easy taky zatím nesedí, jak tu někdo psal - zatím protéká. uvidíme časem. líbil se mi hodně ten systém, že se dají v případě počůrání měnit jen ty vkládačky.

@leeena_4 u těch nových TB vkládačka není, teda aspoň mě to přišlo jen s fleesovou separačkou. přápadná vkládačky se pak dokupuje. ale koupila jsem si na pozdější zkoušku Ella's house vkládačku, ta asi pojme víc než vkládačka, co se dá přikoupit k TB.
25. led 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska já objednávám jen u Brouszech . ) paní mi ušetřila při první objednávce opravdu hodně peněz, bo jako neznalá, jsem chtěla hodně novorozeneckých. to mi rozmluvila a postupně se mnou celou objednávku předělala. volala mi kvůli tomu několikrát. i teď mi vždy volá, co mají skladem, kdy vyšle balík, bez potíží udělá jednu fakturu se zbožím, které může odeslat hned a pak vyšle zbytek. velmi příjemnej přístup. dneska mi volala, že objednala špatně ubrousky Jackson reece, ale že mi pošle ty dražší s nižší cenou (ty jsem si objenala), že je to její chyba. paní právě sama látkuje, má dvě malý děti a třeba sadu Bamboolik nejdřív testovala a pka ji teprve zařadila do eshopu.
takže já nakupuju momentálně jen tam :slight_smile: a můžu opravdu vřele doporučit. :wink:
25. led 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hehena Ty jo, tak to ti ty easyfitky jsou brzy. Nasi byly dobre az od dvou mesicu nejak. To mela nad pet kilo. Jinak vkladacku nemaji ani stare, ani nove. Ale stare jsou bambusove, takze nasajou vic, ale nove lepe sedi a maji lepsi PUL, pro me teda. Ja mela v tom TB baliku vkladacky mikrovlaknove, i kdyz TB dela i bambusove. Ja tam davam little lamb bambusove vkladacky. Miva je tak 2-3 hodiny.

A ty TB MF vkladacky davam k cc na rovno, kdyz to ma mit jen na chvili.
25. led 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek No je tam kapsa a k jejímu vchodu je přišitá ta jejich vkládačka.
@hehena Já tu vkládačku dostala normálně k tomu, kupovala jsem ji tak před půl rokem.

Mě to s tím zadečkem v Anavkách nepřijde tak hrozné, ale já mám cvaldu, co má ve 3 měsících 7 kilo, takže asi jiné posouzení.
25. led 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Tak ja to mam bez te prisite prave. Takze si ji vycpavam.
25. led 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek ahá, to jsem nevěděla, že se prodává bez ní
25. led 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 no já tu anavku myslím na moje mimčo... zkoušela jsem mu dávat tu jednovelikostní před 14 dny a to nejde prostě :slight_smile:)) ale samozřejmě každej se na to dívá jinak. ve skoro 4m už předpokládám, že to bude lepší a taky budu dávat :slight_smile:
já první TB aio koupila v říjnu a přišlo mi to bez ní, ta vkládačka stojí samotná snad 80 kaček.

@janinek vycpáváš TB aio vždycky? od doby, kdy je dáváš?
25. led 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 dobře jsi si to vybojovala, paltí ceny co mají na netu, zákazník nemůže doplácet za jejich blbost :wink:
@janinek řešily jsme na Anavy a Bamboolik. Nakonec jsem si vybrala že koupím 1xAnavy jednovel. na patentky a 1x Bamboolik základní plenu. Ted už jen vybrat design :grinning: .

Ještě ale musím koupit čč, zjistila jsme že mám jen 20 ks starších, ty už nebudou sát žádná sláva. Dle zkušeností mamin asi Kikko eco lux nebo Libštát...u Libštátu nevím zda stačí obyč? nebo taky extra? ty už jsou docela dražsí. celkem potřebuji koupit asi 30 čč.
25. led 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hehena tak teď už mám zase dilema :grinning: . Ten e-schop se mi teda moc líbí, co píšeš o jednání atd. Já tu holkám psala, že mám hrozně málo peněz, ale chtěla bych si udělat radost s nějakou plenkou a všichni chválí Anavy.....a bamboolik taky chvála. tak ted nevím, když jsou ty TB tak super, zda radši nezkusit ty. I když každý miminko je individuál, a bez zkoušky to stejně nezjistím. Já měla první dítě malé (2,9 kg), druhé počítám taky kolem 3 kg, ale můžu se plést. Ale tu jednovel. Anavy asi stejně zkusím, jen vybrat teda TB nebo Bamboolik :confused:
25. led 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hehena se mnou by paní z Brouczka moc velký job neměla :grinning: , dvě plenky+možná ty čč. Myslela jsi tady v tvém albu, že tu zelenou nebrat, raději tu modrou v pozadí? http://www.modrykonik.cz/fotoblog/hehena/album/plenkovana-podivana-aneb-latkova-uchylarna/#_nstep=1&/fotoblog/hehena/album/plenkovana-podivana-aneb-latkova-uchylarna/11193952/
25. led 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 no to by mně hodně naštvali, na cenovce mají napsanou nižší cenu a po Tobě chtěj vyšší? No kde to sme? :angry:
25. led 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abigail1 jo, chtěli, že prý jen zapomněli změnit cenovku. Ale s tím u mě neuspěli :wink:
25. led 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek