• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
http://www.branakdetem.cz/bummis-svrchni-kalhotky.htm
A co tyhle???

Raady, jaké to jsou??? Na bráně jsem je nenašla, až tak se ve zkratkách neorientuji :unamused:
20. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagi, HD sú fakt hodne dobré, sú síce trošku igelitového typu, ale zase sú mäkkučké a ten sucháč nemajú, takže nikde netlačia, mám ich aj vo fleese a tiež som spokojná.
a nechceš skúsiť vlňáčky? ja som si objednala zrovna tieto: http://www.branakdetem.cz/vlnene-kalhotky-swaddlebees.htm a ešte mám lovíky jersey, ale tie už nie sú :frowning2:
20. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi, jsou to haipa-daipa svrchní kalhotky tyhle: http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/svrchni-kalhotky-pul/haipa-daipa
S Bummis nemám zkušenosti, ale holky si je většinou chválí.
20. črc 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poraďte mi prosím kalhotkové plenky, které nemají pevnou gumičku kolem nožiček. :astonished:
Vyhovují nám BE, Ellas House. BL jsou moc pevné. Jo a ještě Lotties, ale tam mi trochu vadí ty nedržící suché zipy.
Co Popolini, nemám vyzkoušeno.
20. črc 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagi, obávám se, že všechny pul jsou pařeniště :frowning2: nám se dost osvědčily IV fox, ale vlna je vlna a to jsem byla zásadně proti
20. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady a čo HD pastelka? je levná, dobre saje a vôbec nie nemá pevné gumičky, také akurát, sama si to nastavíš :slight_smile:
20. črc 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky.
Malá by vlnu neměla skrz atopák..., on je právě trochu problém i s polyester. PULkama :confounded:. Místo PUL gatěk používám i zavazovací pleny, krásně dýchají, ale skoro vždycky jsou vlhké...

raady, Matilka, ty HD mi přijdou takové bombarďáky :sweat_smile:, nebo to klame????
20. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagina: co cuddle wrap: http://www.tuly-tuly.cz/svrchni-kalhotky/cuddle-wrap ? Ty nemaji pul zater, takze urcite prodysne. Nekdo tu o nich psal. Ja nad nima take uvazovala, ale nakonec poridila vlnaky. Zkus se poptat na tuly-tuly jaky je to material.
20. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagi, malej má taky atopák a vlňáky LVB máme a v pohodě. dokonce si myslím, že je to i pro ekzenatiky lepší než ten PUL. Taky jsem byla převážně "PULařka" a od té doby, co máme LVB jsem z nich nadšená. Disany nataovací jsem tedy v oblibě moc neměla.
20. črc 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagi, no střihem jsou trochu bombarďácký, ale na mimču mi to připadá fajn, jsou tenké, přizpůsobivé.

matilko, plenka HD je také fajn. Mám 3 ks a točím je dokola. Myslela jsem spíš plenku třeba k doktorce, abych tam nemusela rozepínat a zapínat snapku. No nemusí být AIO. Po zkušenostech raději plenka + svrchňáčky. Vlňáčky lovíky už nejsou? já než se rozhoupu, tak nebudeme mít nic. :frowning2:
20. črc 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, která jste říkala, že impregnujete zavazovací Popo nebo Disany? Na to jsem úplně zapomněla. Musím to vyzkoušet a na doma jako dělané. :wink:
20. črc 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Popo jsou kolem nožiček jemné, gumičky tam vlastně vůbec nejsou a sedí dobře. Myslim Popo One Size. Panda od Popo taky netlačí.
20. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kubinkov, díky :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, souhlasím s kubinkov ohledně pp onesize
20. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, bohužiaľ už nie sú a nebudú :frowning2: je to škoda, lebo ostávajú už len nejaké vlňáčky z tuly-tuly, pekne drahé a swb, taktiež pekne drahé :frowning2: chjooooo...
a nechceš používať hhs s vo? to je super vec, na leto ideál, ja som s tým moc spokojná, používam hhs aj na noc s vv a ikea žínkou a pohoda
20. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagi, mám PULky Haipa-Daipa a jsou moje nejoblíbenější, pak mám Bambinex, moc nedávám, mají kolem nožiček gumičky a jsou otlačené a pak ještě Baby Lucy fix a ty nedávám skoro vůbec, přijdou mi takové tuhé. Haipa-daipa jsou super, měkoučké, tenoučké a super tvar na každou plenku, výborně překryje novosklad. Máme S, Honzíkovi byly 4 měsíce a má 6,5 kg a máme ještě rezervu :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3047696&vReferer=

raady, co zkusit BL color? Nevšimla jsem se, že by tlačila, jsou moje oblíbené a nestojí moc a navíc vypadají krásně :wink: .

Dík holky za hodnocení vv, zkusím tedy ty tots bots naturfolds a pak ty kikko, doufám, že se dají také koupit jednotlivě, ty TB musím koupit v balíku :unamused: , nikde totiž už nezbyly :frowning2: .
20. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
somik, kikko sa kupujú po kusoch :slight_smile: už ich mám na ceste
20. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, kde jsi prosím koupila?
20. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
somik, na bráne, kde inde? :grinning:
20. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, a máš nějaké info, proč ty lovíky nejsou a nebudou, na jejich origoš stránkách jsem o tom nic nenašla, ale nejsem v aj moc dobrá, tak nevím, jestli jsem to nepřehlédla
20. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, viem len čosi o tom, že s nimi bola zlá komunikácia, tak nejak to písala Lus, ale neviem to stopro, tak aby som nekecala... z ameriky by sa to asi objednať dalo, hm? teda tuším že sú z Am. :grinning:
20. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já se na to ptala Lus - prý s těmi Američany byla špatná domluva a už je dovážet nebudou. Jinak v USA jsou určo k mání.
20. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
přpojuji se k dotazu evicka, proč ty loviky nejsou a nebudou, já bych je taky chtěla. Kruciš, než se rozhoupu, že něco objednám, tak už to prostě není :angry: . Bylo mi doporučeno toto: http://www.naturebaby.cz/produkty/vlnacky-storchenkinder-557/ ale nevím, zda to urdží čč narovno??? Zdá se mi, že asi ne.

matilko, to je fakt, kde jinde :grinning: , to mi nedošlo :grinning:
20. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
somik, tie vlňáčky sú naťahovačky,takže na čč narovno asi naprd, skús tie swb, sú super
20. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky chtěla lovíky..mám jen jedny M..
20. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za tip ohledně Popolin- asi jednu vyzkouším. :wink:

Matilko, taky mám 1 HHS- dávám někdy na denní spaní s vv. VO dáváš úplně na vrch, na HHS? Už blbnu, radši se zeptám. :sweat_smile: Taky už mám místo mozku plenu :grinning:

Somiku, BL color je ta flanelová, viď. Tu jsem měla na mimi. To měla Baru ještě hubené nožičky :slight_smile:

Ještě k těm HD PUL, nám právě také vyhovují, protože se dají nastavit jinak v pase a jinak kolem nožiček. V pase je Bramborka hubeňour a nožičky má faldíkaté :wink:
20. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Somiku, ale ty vlňáčky vypadají dobře :wink: No na čč narovno nepůjdou, ale teď vážu na draka a to by nebylo marné :slight_smile:
20. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, BL je flanelová, já jsem s ní spokojená, mám ještě XS - S a nechci se jí zbavít, ještě nám je :grinning: tedy spíš na boky, tak dávám do kočárku ve vedru bez svrchňáků, aby byla vidět, a pak mám tu větší, ale ta malinká je prostě kouzelná :slight_smile: . Vlňáčky se mi líbí, už pár dní nad nimi přemýšlím, zda do ních jít, no snad nezmizí jako lovíky :sweat_smile: .
20. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ty lovíky nejsou ani na Bráně? V nabídce na netu je maji, akorát jsem nenašla, jestli jsou či nejsou skladem....
21. črc 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím o radu. Pouští bambusky Baby lucy barvu - myslím takové ty pestré barvy tyrkysová, zelená, červená?? Potřebuji obnovit výbavu většíma plínama a asi to budou především BL. Ty pestré barvy se mi líbí, ale mám trochu strach, že budou pouštět....
21. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek