• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
Ahoj holky,
ještě jednou teď už konkrétnější dotazy.
Jaké máte zkušenosti s kalhotovkami Bamboozles? Volily byste patentky nebo suchý zip? Sušíte někdo v sušičce?
Další můj tip je Baby Lucy bambusová, tu jsem si osahala a fakt je jemňoučká. Neproteče? Jak dlouho tyhle bambusky tak vydrží?
22. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
amulet, mám dvě bamboozles na suchý zip, krásně sedí a vypadají hezky, dobře sají, ale jak dlouho nebo-li na kolik počůrů vydrží, to nevím, jelikož já mám citlivku a každou plenku máme na jeden počůr, takže ihned měním za suchou. BL bambus mám také ráda, připadají mi obě nastejno, obě mám pořád jemňoučké. Suším na vzduchu, sušičku nemám. Ani jedna mi zatím neprotekla :wink: asi záleží, jak dlouho chceš své mimi nechat v mokré plíně.

Pastelka - máme měkkou vodu a je hrubá taky, stejně tak jako většina mých ručníků a to na ně používám aviváž. Kvalitní čč nezhrubnou, tedy já mám staré ještě po mě a jsou krásně měkoučké.
22. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj, ja mam vv vel.1. puvodne jsem jich mela 12 a ted jsem dokoupila dalsich 6. davaj je jako vkladacky do novoskladu, mam je radsi nez dalsi cc slozenou na 12tiny. kdyz mela em.mesic, tak jsem je davala uvazane jako kalhotky, ale uz to kolem ni moc neumotam..
z AIO jsem moc spokojena s MMT.
ad baby lucy bambus - dnes ji mela em. na sobe 4 hodiny, bo jsem ji nechtela budit a prebalit. no byla pekne nasosana, ale skrz kalhotky mi to neproteklo. pekne drzela :sweat_smile:
23. črc 2009 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky. Koupily byste tedy třeba tuhle sadu? Není to zbytečné? Nebo byste koupily radši po kusech?
http://www.branakdetem.cz/denni-sada-bamboozle-barevne.htm
A k tomu nějaké ty BL a jaké další na vyzkoušení?
To je jasné, že nechci nechat miminko v mokrém, ale zase nechci, abych ho budila kvůli proteklé plínce. Jestli bude jako náš prvorozený, tak díky za každou chvilku spánku:slight_smile:.
23. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemáte někdo zkušenosti s konopnými vícevelikostními plenkami Ellas house? Díky moc.
23. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
amulet co jsem četla tak si hodně holky stěžovaly na bamboozle, že hodně tvrdnou a jsou pak jak prkno :unamused:

BL bambusové jsou fajn a mám i ty organic a nakonec nejsou taky špatné-teda za ty peníze jsou dobré.

no my museli na denní řádění opět začít dávat látku, protože se tak po jednorázovkách zprudila :cry: a dr. konstatovala,že jednorázovky pro nás fakt nejsou....tak na posílení bříšena jí mám co nejvíce nahatou :dizzy_face:

no a jelikož jsme zase v látce full time tak musíme dokoupit nějaké větší čtvercovky....aby se dal umotat ještě novosklad a zacytili jsme kakouše bo pořád impregnovat vlňáčky se mi fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

porádíte nějaké dobré 80?????
23. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych potřebovala menší....
23. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na Bráně prý jsou jen NB/S nejmenší velikost..
23. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka, velikost se dá vyřešit vypráním na 60, ale zas není záruka,že to trefíš, ale někdo to tak už dělal a klaplo to
23. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky , díky za rady naopruzenou prdku. Občas jsme luftovaly a mazaly bepanthenem a pomohlo to.
Chtěla bych dávat látku i v noci, ale nevím, co. Vydrží spát 3-4 hodiny, dýl ne. Mám jedny BE a natahovací vlňáky, ale zdá se mi to velké.
A taky by mě zajímalo, kolik těch vlňáků na noc potřbeuju, když se mají měnit a já v noci 2x přebaluju. To mi pak logicky jedny nestačí.
23. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca, to budou potřeba dvoje, abys měla na střídačku, já mám na noc troje, 2x home made, co mě stály asi 100 a jedny popošky, takže s klidem můžu sem tam jedny přeprat, přebaluju v noci jednou
23. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca, ja som striedala naťahovačky a fleesové HD a v pohode :slight_smile:
tie lovíky sú veľké a tá povolená gumička by mi asi vadila, no kto je šikovný, ten si opraví :wink:
23. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baco, ja mam na noc dvoje. ale prebaluju jenom jednou, bo em. v noci nekadi.
23. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky po delší době, jak se máte? mám všechny tři děti doma tak moc nestíhám na pokec:slight_smile:
K Ellas house - máme je, jsou tenoučké, máme tak na dvě hodiny, když chci na déle, dovycpu.
Bamboozle mi vždy ztvrdly :frowning2:
23. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty fleesačky stačí velkisot s? je to do 5 kg, Barunka má ted 3 kg. Ale než to objednáam a dojde to...znáte to, aby jí to enbylo malé, když do toho dám novoskald a jednu čč?
23. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohla bych koneckonců dávat v noci vlnáky, co dávam na den a střídat je, mám LVB jersey a crepe ? :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím vás, máte zkušenost s plenkama Kushies http://www.branakdetem.cz/plenka-kushies-2-v-1.htm? Potřebuju doplnit výbavu - hlavně teda asi vkládačkama, protože těch jsem si koupila málo, tak bych přihodila aji nějaké plenky.
23. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baco já dávám LVB jersey taky na noc a v pohodě-dávám čtvercovku na draka+ další na osminu a ty 4-5 hodin to vydrží :slight_smile:
a ještě úžasnější jsou vlňáčky co mi mamča upletla-jako fakt vydrží a pořizovací cena 95kč :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jake jsou ty crepe? ve srovnani s jersey..
23. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez když jsem na ně šahala na bráně tak jsou prostě silnější-nejsou tak tenké jak jersey
23. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
amulet, z Bamboozle nemám zkušenosti. Ale obecně bych do celé sady nešla. Raději bych nejdříve vyzkoušela po kuse. :wink:
BL bamboo, Barunka byla a je učůraná, používáme jako denní plenku. Ale holky ji používají na novouška vycapanou i na noc a jsou spokojené. Jinak máme tvrdou vodu a BL také hrubne, ale na tak, jako klasické froté.

Paja, EH konopné jsou celkem dobré. Nenasají tolik, jako bambus a po vyprání jsou trochu více prkenné. Po promnutí zase dobré. Také více žmolkují. Střihově jsou ale pěkné a jsou štíhlounké. Dovycpat se dá také konopný Bum Hugger od EH, má kapsu a fleece.

Kacka, ještě by si mohla mrkout po nějaké kalhotové plence na noc. Třeba Baboo extra nebo levnější varianta je Baby Lucy bamboo. BE více nasaje, pro baculatější mimi má jemnější lemy kolem nožiček a možná raději patentky, suché zipy tvrdou.

Baca, flízáčky HD? ty ti myslím S stačí. :wink:
23. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako vkládačku doporučuju bambusový CuddleFold, je silnější ale nám saje nejvíc. BE jsme museli se sucháči vyřadit, byly jako prkno, ale patentky jsou dobrý
23. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, ty jedny vlnáky jsou silnější a druhé tenší, jemnější. Jiný rozdíl nevidím :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka - Kushies 2v1 nic moc :frowning2: , mám dvě pro staršího syna na noc jako "pojistku", ale jakmile si trochu víc cvrkne, protečou, zřejmě kolem nožiček. Vevnitř je něco jako flanel, který nám hodně brzo ztvrdnul, moc toho nenasaje - dá se však dovycpat :wink: Celkově mi přijdou takový tuhý, umělý.. Na mimčo bych je já osobně nedávala.
23. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kushies- nyní budou nové,tak do 2týdnů a ty už jsou mnohem příjemnější.jiný materiál (i jiné barvy) a ty doporučju! dostala jsem jednu na zkoušku...
Ty starší nejsou moc dobré...
tak pokud to nespěchá, raději počkat na ty nové:slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dik. a o kolik tlustsi? jestli to tak jde rict.. jednou tolik? treba na natahovacich disanach mi vadi to, ze jsou az moc tluste. na podzim/zimu budu mozna rada, ale ted teda nic moc..
23. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amp děkuji :slight_smile:

Lusinto, a sají dobře ty nové nebo to je jak píše Amp? Mareček je dost učůranej, tak aby to něco vydrželo.
23. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,s tou savostí nic moc. Ve srovnání s IB například:slight_smile: IB vydrží 3-4hodiny, tyto jsou na takové rychlejší přebalení, 2hoďky..

crepe lvb nejosu tak tlusté,jako natahovací vlnáky!!!ani zdaleka!
23. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus dik!
a jak vypadaji ty pop-in? mas je uz ozkousene?
23. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek