• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
@jper je, tak to mám radost myslela jsem si, že toho mám málo....:D tak to jsem ráda..:D jsem na sebe zvědavá nebo ono je na mě zvědavé spousta lidi...chci to zkusit pokud mi to bude vyhovovat tak chci převážně látkovat..:D
13. bře 2013 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajulka1987 Ze začátku budeš mít plenek habakuk - mimi je malé a novosklad sám o sobě stačí. Jen doporučuju koupit aspoň dvě snappi sponky, já mám jednu a věčně ji hledám :grinning: :grinning: No a jak povyroste, tak jsem vkládala pak ty ikea ručníky nebo složené čtvercovky jako vkládačky. Kalhotky musíš sama odzkoušet - každá si na něco zvykne v tom pak jede. Já nesnesu třeba suché zipy, někdo na to nedá dopustit. Mám i vlňáky, ale na to lanolinování jsem prostě děsně zdechlá :confused: Tak hlavně ať je vše v pohodě :wink:
13. bře 2013 v 16:47  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@merja Jejku, to už nevím. Mezitím jsem toho prošla tolik...
13. bře 2013 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik Zuzi, jak si malý na veletrhu vybral tu noční plínku, tak super :slight_smile: Krásně sedí a vydržela celou noc, dala jsem do ní vašu dlouhou vkládačku a pohoda.
Jinak, když řekneme, že si ji vybral malý sám, tak se nám každý směje :grinning: :grinning:
13. bře 2013 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mochenkaa jak si ji vybral?
13. bře 2013 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Mate nekdo tohle? Myslite, ze by to bylo sikovne pod vlnaky na cc na rovno?

http://www.vbavlnce.cz/latkove-plenky/zavazovaci-plena-disana-z-biobavlny.html
13. bře 2013 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek Měla jsem přímo tyto zavazovací pro první dceru, ale nepřišla jsem jim na chuť. Myslela jsem si taky, že bych do nich dávala čč a přes ně natahovací vlňáčky...Dokonce s tím i výrobce i počítá, že se to bude tak používat. Měla jsem celkem problém do toho Eli zamotat a to se moc nemrskala oproti Julče....A když jsem ji zamotala, tak mi to připadalo takové neforemné a šílený balík. Nakonec jsem je prodala a celkem rychle, paní psala, že je má doma a jede jen v nich. Tak že klidně vyzkoušej, třeba ti budou vyhovovat, ale určitě bych vzala jen 1ks na zkoušku. Měla jsem i jednu zavazovací BabyIdea, ale taky mě nenadchla....
Viděla jsem to tehdy tady...
http://www.babysatky.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=16&Itemid=55
Před 5 roky takový výběr plen nebyl a mně to připadalo úžasně jednoduché a levné.....
14. bře 2013 v 06:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek Já ze 6 nočních plen vybrala 4 obrázky, M z nich vybral 2 a ty poslední 2 jsme dali před Davíska ať si vybere :grinning: vybral si tuto http://www.bamboolik.cz/bambulik/eshop/1-1-Latkove-pleny/8-2-Nocni-plenky/5/198-Nocni-kalhotkova-plena-pilot-patentky :grinning:
14. bře 2013 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dají se bambus.plenové ubrousky kikko použít jako vkládačky? A perete bambusový čtvercovky na 40 nebo na 60? Neztratěj časem tvar?
14. bře 2013 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajalka z bambusových čtvercovek mám po praní na 60 něco jako karton, takže asi tak :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@aemmi Jé, koukám, že už jsi dvojmatka, veliká gratulace. Všechno ok?
SWB vyzkoušeny ? :slight_smile:
14. bře 2013 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@betysek To namotani je dobra pripominka. Tak na ne asi kaslu. Je fakt, ze stejne chci koupit jeste tak dvoje anavy a kdyz vytahnu ty 3-4 Little Lamb, co jsem jeste nehodial do provozu, tak by to melo stacit schnout. Stridma pres den vlnaky a AIO.

@kajalka Nevim, co myslis bambus plenovymi ubrousky, ale jako vkladacku muzes pouzit cokoli. Akorat kdyz to je latkovy ubrousek, bude to male a mene save oproti vkladacce, co ma vice vrstev.

@aemmi Blahopreji! Uz je cislo dve v latce? :slight_smile:

Jinak mam dotaz, zkouseli jste nekdo vlnaky v aute ve vajicku na delsi cestu? Prosakly?
14. bře 2013 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka5731 díky :slight_smile: jj, vše OK :slight_smile: tak kapsovka swb nám poprvé protekla, ale opičí svrchnáčky jsou super :slight_smile:
@janinek též dík, jo, zatím dávám jen nevycpaný novosklad, vše ostatní mi přijde jako obr balík, navíc zbytečnej, na noc teda papírovku, to nikdy nevím, jak dlouho bude spát...
14. bře 2013 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aemmi Gratuluju k holčičce. :wink:
14. bře 2013 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj můžu se zeptat jaký máte názor na plenky Haipa daipa, konkrétně Easy Fix Super nebo Miosolo Bambino Mio??? A do jaké kategorie to vlastně zapadají? Děkuji
14. bře 2013 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik Ahoj! Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte v plánu udělat tyrkysové svrchňáčky ještě s jinými vzory na bocích než jsou kačenky? Třeba s dinosaury nebo příšerkami? Líbí se mi ta tyrkys barvička, ale kačenky nee.. :slight_smile:
14. bře 2013 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajalka Měla jsem jen velkou bambusovou plenu - osušku od Kikko a po vyprání na 60 z ní byla hadra, po pár týdnech používání coby osušky skončila jako hadr na podlahu - skvěle savý, ale pěkně drahý hm :unamused: Tím jsem s bambusovýma čtvercovkama skončila, plíny, co nejdou prát na 60, u mě nemají šanci.
15. bře 2013 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cajomilka já mám 2 takové, používala jsem je zatím jen, když byl syn malej, tak jako podložku pod něj, takže nebyli používané tolik , ale prala jsem i navíc, zatím vypadají neporušeně :grinning:
16. bře 2013 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Ta moje plena se srazila, zkrabatěla a zežmolkovatěla. Sice jsem po zkušenostech s bambusovýma ponožkama změnu materiálu čekala, ale tohle mě zaskočilo :confounded: Taky hrozně dlouho schla. Po týhle zkušenosti jsem se dlouho vyhýbala bambusovým kalhotkovkám, než jsem zjistila, že u nich tyhle negativní vlastnosti bambusu tolik nevadí.
16. bře 2013 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dneska jsem zkousela vlnaky ve vajicku a dobry, akorat jsme mco rychle nakoupili, tak v tom byla jen dve hodiny. Ale myslim, ze ty tri to da take. Mela by dele spat, ted nam usnula v samosce a vzbudial se pri prendavnai do auta, na dalnici by se mela vzbudit az pri zastaveni. A mela teda blueberry kalhotkovku s jejich vkladackou a Disany.
16. bře 2013 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co na noc ,pro 8. m dítě?ev.neprodává někdo ty noční pleny?díky
16. bře 2013 ve 14:43  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckybara Ja davam bud tots bots bamboozles size 2 s bamboolik dlouhou batoleci vkladackou a Little Lam Size 2 bambusovou vkladackou nebo nocniho bamboolika vycpaneho vsim moznym. Nocniho bamboolika moc doporucuji.
16. bře 2013 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janinek děkuji.....
16. bře 2013 ve 14:55  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckybara Vseobecne na noc mi prijde nej system bambusova kalhotkovka, bambusove vkladacky a svrchnaky ( nas ted frci vlnaky, jinak mame blueberry coverall a ty nic nepropusti).Nasi je take osm mesicu, je dost ucurana, ted dostane plinu pred kojenim, pak uspavani, posledni dobou s emi budi na kojeni v noci, dnes treba byla vzhuru skoro dve hodiny, plinu jsem nemenila. A rano ok, to mela teda ty TB, bamboolik a LL vkladacky.

Nejradsi asi davam bamboolika, ale mam jen jednoho, druhy na ceste.
16. bře 2013 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Chtěla jsem se zeptat, vím že se to tady už řešilo, pravidelně si Vás pročítám, začal mi provlhat jeden lem u PUL Imse Vimse soft. Jestli si dobře pamatuji tak nalanolinovat? A nějaký postup prosím?
16. bře 2013 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@aemmi gratuluju k holčičce :slight_smile:
16. bře 2013 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckybara já dávám (ten systém mám cca od těch 8,9 měsíců.. bambusovou kalhotovku (bez origo vkládaček) a do toho vv anavy vel. m, ona hrozně čůrá i v noci :frowning2:. a na to disana vlňáky.
16. bře 2013 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckybara Mám 9 měsíční holčičku. Na noc máme nočního Bamboolika, máme tedy verzi bez všité vkládačky. Vycpávám 2 dlouhými Anavy vkládačkami a ještě máme rezervu a to v noci 1-2x kojím. Navrch máme IV vlňáčky..
16. bře 2013 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahafi díky :slight_smile:
17. bře 2013 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky potřebovala bych poradit:slight_smile: opět otravuji :slight_smile: malá ma strašně hubené nožičky a má 10 týdnu a má nějaké 4 kg a novorozenecký plenky se mi zdají děsně krátké ale stále je používáme a nejlepší jsou pro nás pop-in plenky protože mají dvojité gumičky kolem nožiček a jak je má hubené tak rásně sedí ..ostatní pleny vše v jednom co mam nam odstávají kolem nožiček a protékají :( nevíte zda existují i jiné značky tkeré dělají dvojité kolem nožek ?:slight_smile: s kalhotovkama a se svrchnákama problém nemáme ale u těch AIO jo :( a nechce se mi kupovat od každé značky plenu abych je vyzkoušela :( a jinak se malou snažim pořádně vykrmit ale do nožiček to nějak furt nejde :slight_smile: (hold to jsou ty noci kdy spinká a baští jen jednou )
17. bře 2013 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek