• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
Holky, jak často perete při plenkování dvou dětí?
17. bře 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa to jsem ráda :slight_smile: Každopádně tě potěším, nebyla jsi sama, další den si tam mimčo vybíralo svrchňáky do standardní sady :grinning:
17. bře 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynkat zatím nee, přibudou akorát tyrkysy s bílou. S dinama už máme spoustu jiných barev a k příšerkám se moc nehodí, není tam ta správn tyrkysová. Ale zvažujeme trochu obměnu vzorů, uvidíme :slight_smile:
17. bře 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aemmi jééé, taky gratuluju :slight_smile:
17. bře 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik A kdypak by mohli být nový vzory? :grinning:
17. bře 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 tak rychle zase ne :grinning: A spíš než nové vzory asi uděláme třeba výměny vzor x barva. Ono sehnat nový PUl, který je navíc certifikovaný a nemá ho úplně každý není tak úplně jednoduché :wink:
17. bře 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik to je škoda :frowning2:
17. bře 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik děkuji :slight_smile:
17. bře 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné téma.. zatím jsem začátečnice a holčinu (skoro 3měsíce) dávám do novoskladu a svrchňáků.. chci zkusit koupit jednovelikostní Pulky,tak jsem zvědavá jestli nám budou.. Jinak jak mám zabránit,aby čč neprotékaly? ikdyž to dost utáhnu, tak stejně hovínka protečou až na oblečení :unamused:
17. bře 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 A co mas za svrchnaky? Ja na malou cc nedavala, ale ted davam na rovno a neprotekly mi snad nikdy. A to stale kaka tekute nekdy.

Jinak my z tech mini na univerzalni presli kolem dvou mesicu. Ale to ma kazdy jinak, ted jsem cetla diskusi, jak dlouho komu vydrzela velikost 1 a u nas dva mesice a tam padala cisla jako 4 mesice ci 10 mesicu.
17. bře 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 pokud to neudrží novosklad, tak PULky by fakt měly. Jinak když ten novosklad uděláš a zapneš, je dobré tu přebytečnou plenku kolem nožiček jakoby zarolovat dovnitř, to docela omezí protékání. Ale pokud ti malá kaká málo často a dávky, tak jsou chvíle, kdy ti to neudrží vůbec nic :wink:
17. bře 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek tak zatím mám svrchňáky ty nejlevnější. Dneska jsem si koupila Bambino Mio dvoje. Taky jednu AIO plenku jednovelikostní.

@bamboolik to mě nenapadlo rolovat dovnitř :slight_smile: děkuju za radu.
17. bře 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, můžete mi prosím doporučit dobré PULky na sucháč? Mohou být vícevelikostní i jednovelikostní Mladší holčička vyrůstá z Imse newborn a starší se ještě neodplenkovala, tak budu muset něco dokoupit, aby se mi o svrchňáky nepopraly :grinning: Uvažuju o Anavy a líbí se mi vzhledově Tots Bots, zkušenost ale nemám ani s jedněmi.
17. bře 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Mám ráda Baby Lucy a Bamboolik (ale nevím, jestli by nebyly ještě moc velké).
17. bře 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aemmi peru každý druhý den a někdy denně. Teď zrovna to bylo takové, že jsem ráno plíny vyprala a večer byl koš zase plný :unamused: Do toho samozřejmě pračky s oblečením, takže mám problém do pracího (nebo spíš sušícího) koloběhu vetknout praní povlečení a ručníků a dalších věcí. Už aby bylo teplo a dalo se sušit venku!
17. bře 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek já mám ráda Bamboolik a Best Bottom.
17. bře 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@herminka Děkuju, mohla by je nosit A. a mladší by nosila ty vícevelikostní, třeba Imse S :slight_smile:
17. bře 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Počkej, to mi chceš říct, že A. nosí Imse S? :astonished:
17. bře 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herminka ehm...jo :sweat_smile:
17. bře 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@madlisek Ja jako vzdy Blueberry, maji ty dvojtie lemy u nozicek a prijdou mi neprustrelne BB coverall jsme zacli pouzivat po druhem mesici nejak. Tots Bots mam take, ted bys chtela velikost jedna, novorozenecka je nulka. TB nemaji dvojite ty lemy a prijde mi tezsi trefit nasazeni, ale jsou jemnounke a mekke, mekci nez BB. Ale priznam se, ze je treba ted vlastne nedavam, jak mam vlnaky a BB. BB davam pres cc na rovno a vlnaky pres kalhotkovky. TB se mi na cc na rovno nepozdavaji, ale nekdo tu psal, ze je dava. Holky si tu hodne chvali bamboolika, take se tesim, a zkonecne vyzkousim.
17. bře 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek starší určitě naše svrchňáky sednou a kolik kg má mladší?
17. bře 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Děkuju, na BB jsem samozřejmě koukala, ty potisky mi leží v hlavě už dlouho :dizzy_face: Ale našla jsem jen na patentky a chtěla bych sucháč :frowning2:
17. bře 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Tak mozna vic kontrolvoat nasazeni, ale jestli mas nejake horsi PULky, tak treba blbe sedi nebo proste fakt protecou :( Ale jak to popisujes, to se normalne nestava. Snad ty bambino mio budou lepsi, s temi zkusensot nemam. Mam jen tu AIO MioSolo, ta je ok, neni to ma nejoblibenejsi plina, ale rychle schne, da se dovycpat, coz ted nebudes potrebovat. Akorat mozna bude moc velka, zalezi, jak je tvoje Maruska stavena.
17. bře 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Na suchac ted naskladnuje Hanka. Maji byt brzy na prodej, koukni na stranky jeji.Ja mam troje na suchac a jedny na patentky, ty patentkove jsou mekci kolem briska. Suchace lip trefim.
17. bře 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Děkuju :slight_smile: Mladší byla naposeld vážená v 6ti týdnech, to měla 4,3kg. Je drobnější, řekla bych :slight_smile:
17. bře 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek ty Mio All in one mám taky. A na nenižši velikost nám je :slight_smile: myslím,že Mio je střední třída. S těma dražšíma nemám zkušenost zase já. Třeba budou lepší a budou skvěle sedět,ale zatím mi stačí co mám.přeci jen je to finančně náročné... Chci si pořídit ještě Anavy a vlňáčky :slight_smile:
17. bře 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Tak super, nase byla nejaka divna, hrozne dlouho ji ty uni velikosti nebyly. Cetla jsem, jak easyfitky pozuivali skoro od narozeni, no to u nas ne. Mela hodne hubene nohy dlouho a mela to kolem nich moc volne, ale v pase uz to vis utahnout neslo. Koupilas ted ty bambino mio v akci v tescu?
17. bře 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pethula Měly jsme dlouho stejný problém, z AIO plen, co jsem vyzkoušela, spolehlivě kolem nožiček neprotékají Imse 2in1, jsou vícevelikostní, velikosti odpovídají PULkám IV, a Charlie Banana, ty se zase dají kolem nožiček skvěle utáhnout, ale v ČR je teď myslím nikdo neprodává :frowning2: Mám jednu, ale zatím neprodám :wink: A zkusila bych nějakou NB - TB Easyfit, Grovia nebo tu od Bamboolika.
17. bře 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek