• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@janinek jj v tescu za 140 jsem je nemohla nechat ;) mám bílé a s planetkama :slight_smile: měla jsem ty pro novorozence,ale už nám jsou malé.píšou do 5kg, malá má necelé 4kg a nejsou nám....
17. bře 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cajomilka Mam pocit, ze charlie banana konci i v UK.
17. bře 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 No ja si rpave rikala, ze ty moje MioSolo prodam, ze mam radsi jine pliny a dokoupial sjem si Blueberry, ale ted teda nevim, kolik bych za ne dostala, kdyz jsou v tescu tak levne.
17. bře 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Mám jedny BB na sucháč v bazárku, jestli by jsi měla zájem. Julča je měla jen párkrát. Pěkně sedí, ale vadí mi, že zipy jdou težko rozepínat, ale zase je výhoda, že je nerozepne ani dítko.:slight_smile: Mám dvoje BB a jedny mi stačí, mám i nějaké svrchňáky po první dceři, tak chci, aby unosila ty po starší, nové dávám jen ven a na spaní.... Ty Imse Vimse po první už budou na vyhození, až z nich Julča vyroste....Tak mi tu ty jedny BB leží....
18. bře 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cajomilka grovia novorozeneckou mam a je super jen se mi zda taková kratočka ..když ji zapnu tak ji má jakoby těsně nad zadek a mam strach že když bude kadit že to nepobere :slight_smile: i když se nám uspěšně daří nekadit do plínek a kadí tak 2x do týdne :slight_smile:
18. bře 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Chci se zeptat, jak ti fungují gumičky u kalhotovek LL, které jsou vzadu (ne kolem nožiček)? Já ty LL moc nepoužívám, dostane je tak jednou za týden max, ale gumička vzadu jako na zádičkách je už úplně nefunkčí, vůbec nepruží...Ty kolem nožiček vypadají v pohodě, ale ta vzadu je v takovém stavu, jako by tam ani gumička nebyla....
18. bře 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek Ted zrovna nemam zadnou suchou, abych na ni dala, ale prijde mi, ze ok, vzadu to ma pevne, a zkousela jsem ted mokre a peruji mi. S cim mam 'problem' je, ze jsou mensi nez bamboozles. LL totiz maji size 1-3, TB 1-2. A ty LL jsou nizsi, takze na noc je nemuzu vycpat tolik, jak bych chtela, davam je teda pres den. mensi jsem mela radsi LL, vetsi TB.
18. bře 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek já jsem gumičky včetně té na zádech měla hodně pevné. Asi máš vadnou gumičku...?
18. bře 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně tedy v zadu neperují už vůbec, ale mám jen 2 bavlněné. Měla jsem i bambusové a ty jsem prodala, u těch to bylo ok...Ale ty máš asi jen bambusové, že?.
18. bře 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 No, mám 2 ks a u obou je to stejné...Tak mám asi smůlu.... :frowning2:
18. bře 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek to máš u dvou...? :frowning2: já LL už nemám, ale točila jsem je asi 3 měsíce každé praní, takže cca 2x týdně a nevytahaly se za tu dobu.
18. bře 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Joo, nechala jsem si právě jen ty 2 bavlněné, bambusové jsem prodala. Tyto jsem si nechala, prtože v době kdy jsem prodávala bambusové mi už připadalo, že jsou ty gumičky nějaké horší....Ale jsou to ty kupované v akci kolem 100 Kč....Byl to myslím nějaký starší typ (je na nich to starší logo černý beránek)...
18. bře 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek tak to u nás bude podobný s tím praním, někdy denně, někdy obden, hlavně to schnutí je problém, já jsem ted začala oblečení věšet v sušárně, protože na sušáku jsou neustále plíny, sice máme sušáky dva, ale nemám je tu kde mít, až bude hezky, tak dám jeden na balkon, ručníky teda peru s plenama, ale ložní prádlo by chtělo taky vyměnit :sweat_smile: ta spotřeba plenek je šílená, ale když si vezmu, kolik bych ted dávala za jednorázovky :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betysek Mam bambusove, mela jsme i ty umele jednicky a u vsech gumicky ok, pritom ty jednicky bmb mam take starsi typ, dvojky mam novy. I kdyz teda zalezi, ktere mas, protoze oni menili logo a byly hodne vyprodeje, takze ty pliny maji byt stejne, minimalne moje. Bavlnene jsem vubec nemela. A ty umele jsme poslala dal a pry slouzi.
18. bře 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi to je jasný, jednorázovky by to nevyřešily :slight_smile: Ve slabé chvilce jsem si říkala, jestli to mám zapotřebí (menší vadí i sebemenší učurnutí, takže ji přebaluju pořád), ale to bych místo na praní nadávala na to, že musím každé dvě hodiny s odpadkama :slight_smile: A ložní prádlo jsem vyprala až asi měsíc po porodu, do té doby prostě nebylo kdy :sweat_smile: Ale ono bude líp :slight_smile: Začne být teplo, vychytá se bezplenkovka a bude to fajn. A jak to jinak zvládáte? Máte ještě menší rozdíl, než my :slight_smile:
18. bře 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek ja mam jednicky bambusove, bavlnene I umele; prvni 2 mesice jsem je pouzivala porad a gumicky jsou I ted krasne pruzne... Mam ale jen ty nove....
18. bře 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Hele, ja jak mela Leus v papiru pri tom opruzeni, to byla hruza s odpadky, take proad prebaluji, mam to denne minimalne deset plin.
18. bře 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek děkuju, podívám se na ně :slight_smile:

@janinek u tebe to aspon částečně usnadní sušička, viď? :slight_smile:
18. bře 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Hele, ja v ni nesusim vetsinou. jen obcas, mame tu 2v1 a jsou v ni pak cucky, tak pak musim jet svetle ne moc dulezite pradlo.Ale mit ji zvlast, asi susim vic, takhle susim jestli 2-3x mesicne?
18. bře 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme konečně AIO v uni velikosti ve všech našich potiscích :slight_smile: A myslím, že cena obzvláště potěší :wink:
18. bře 2013 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@bamboolik No, TED tam jsou.
19. bře 2013 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
19. bře 2013 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek my jsme teprve druhý den samy, předtím měl manžel dovolenou, no zatím zvládám tak nějak, ale je to kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer odpadám tak okolo 20h :sweat_smile:
19. bře 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Ty jsou krásné. Já snad přehodnotím svůj názor na AIO a koupím jednu Julče narozeninám :wink: ...Stejně nevím, co bych jí koupila. Všude mraky hraček po první dceři..... :unamused:
19. bře 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betysek Vid, ze jsou krasne?
19. bře 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Hlavně ty opičkové mě lákají. No, nevím, jestli odolám. :unamused:
19. bře 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@betysek opicky a zabicky chci.
19. bře 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek No, uvidím. Ještě chvíli počkám....Dodělávají nám svrchňáky, které mám po Eli a jelikož Julča moc nepřibírá (má teď v 9 měsících jen 7,5kg), tak možná budu kupovat ještě jedny svrchňáky. Tak abych to vzala zároveň.... Koukala jsem, že už jsou Imse Vimse Smart na sucháč http://www.plenkarna.cz/plenkarna/eshop/0/3/5/1068-Imse-Vimse-Smart-zoo-ZIP
IV soft jsou moje nejoblíbenější, tak přemýšlím, jestli je nevezmu. Měla jsem patentkové, ale ty mě moc nenadchly...
19. bře 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek No ja bych take mela pockat. Hlavne 15/4 zacina real nappy week, to se urcitee neovladnu. A to jsem ted odolala novym vzorum bum genius, nad kterymi porad dumam, protoze je chci vyzkouset a tohle byla limitka, ale nesmim.

A nejhoris je, ze u nasich uz je bamboolik a nejde jim skype a nemuzu to videt aspon na dalku a jsem nestastna.
19. bře 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Jo, jo. Ta akce je i u nás. Vloni jsem tak koupila na Braně k dětem Anavy za super cenu...
19. bře 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek