• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
Lusinto, aha. No, tak uvidím, ještě se rozmyslím :slight_smile:
A jak jsou na tom se savostí tady ty vícevstvé pleny http://www.branakdetem.cz/vicevrtsve-pleny-kushies.htm
23. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, jsou jen o trochu tlustší, je to prostě nějak jinak pletený nebo z tlustší vlny, nevím, ty tenší jsou prostě víc hladší, ale oboje ok
23. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je to stejně jedno, když už nejsou
23. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty crepe jeste jo, nebo ne? :confused:
23. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já nevím, já myslela, že už žádný nebudou,a to jsem and nima v Brně stála a říkala si, jestli si mám koupit i větší, no měla jsem, debil :angry: :angry: :angry:
23. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc dekuju za vsechny tipy a rady :slight_smile:
Raady, nejake jine plenky mam krome tech vv taky. 2 pastelky (ale zdaji se mi xxl,jenze na nich neni zadna velikost napsana, tak mozna jsou normalni - proste ale vypadaji velke), 2 Baby lucy takove ty barevne kosteckovane flanelove, 4ellas house konopne (po vyprani vypadaji jak hadra na zem :grinning: ), a dneska jsem si na brane koupila 1 bitti AiO a 1 Sio, vypadaji nadherne, uz se tesim na tu prdelku :wink: :grinning: Ale uz na to kaslu, jeste jsem nic z toho neozkousela, ale nakupovala bych jak vztekla. To je asi z nudy, uz aby to maly bylo, ale jeste mam mesic pred sebou :unamused:
23. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak se snazim vsechny kupovat s patentkama, abych nemusela porad hlidat suche zipy pri prani a taky me to pripadne lepedrzici. Ale teda PUL svrchnaky na ty vv mam se suchacem Imse Vimse a 2 vlnaky disana. Na ty uz se taky moc tesim, jak v nich bude prcek vypadat, je to srandovni :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, chcela by som vás poprosiť o radu.
všetky moje plienky periem v slize, ale stále ich mám tvrdé. skúšala som dať viac sódy na pranie, skúšala som lotties zmakčovač vody (cca 1 dcl namiesto aviváže), keď dám 2 dcl octu tak sú plienky o niečo makšie... máte nejaký ďalší tip, čo by mi pomohlo?
keď si porovnám vkladačky do IB - teraz používam S, sú dosť tvrdé, a 1 krát opraté M-ká su krásne mäkké... :confounded: manžel síce hovorí, že to nevadí, že adam bude drsný chlap, ale mne to trošku vadí..
23. črc 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka, inak suche zipsy tiez niesu nazahodenie, je sice pravda ze v pracke sa ti do nich nazbieraju zmolky, ale lepsie sa reguluje zapinanie. ale patentky zase krajsie vyzeraju a v pracke sa im nic nestane.
23. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka, Pastelka tak vypadá, ale dá se pěkně na mimčo "regulovat" :slight_smile: Flanelové BL jsou na novouška dobré, jemné, ale na větší už toho čůraní moc nepoberou. Měla jsem je také. :slight_smile:

Labutka, neporadím. Máme taky hoodně tvrdou vodu, nepomáhá nic, ani ocet. Ručníky, kde dávám aviváž jsou o malinko měkčí, ale taky nic nadýchaného. :frowning2:
23. črc 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pop-in vyzkoušené nemám,ale na pohled- nic moc design. vzadu ej suchý zip,který je tam úplně nepotřebný a podle mě škrábe miminko! Se savostí nevím..za tu cenu bych si je asi nevzala..nebo ne víc než 1 na zkoušku...
je fajn,že jsou jednovelikostní...
23. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,
prosim o radu ,co pouzivate nejradeji jako vkladacky mezi novosklad pro uplneho prcka?Cetla jsem,ze je mozne skladat dalsi plinku ,ale neni to pak velky objem?Co treba vv a jake konkretne?Nebo nejake tvarovane vkladacky ,treba Baby lucy bambusove??? Prosim poradte ,chtela bych nejake nakoupit trosku dopredu a nerada bych nakoupila neco nepouzitelneho :wink: diky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus dik, tak to dobrovolne zkouset ani nebudu.. :grinning: :grinning: :grinning:

zzan, ja pouzivala cc poskladanou na dvanactiny (prisla mi mensi nez vv) a bambusove baby lucy.
23. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezito dekuji :slight_smile: takze bych mohla koupit ze par techto? http://www.branakdetem.cz/baby-lucy-vkladaci-plenka-bambusova-s.htm a jeste dotaz ,protoze si to nejak nedovedu predstavit .. ty vkladacka se vlozi MEZI plinku,tak ze zadecek s ni neprijde do styku ,nebo NA plinku a je primo ve styku se zadeckem?
23. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
na plínku a je přímo ve styku se zadečkem..
23. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinto diky :slight_smile:
Ja koupila pres bazarek par pouzitych frote vkladacek ,ale zdaji se mi docela hrube ,nemohla bych je tedy pouzivat spis dovnitr toho cc?
23. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, loviky crepe ti prosly rukama na sraziku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to jsi jeste byla proti vlnackum :grinning: Jsou o neco silnejsi, ale skoro to nejde poznat :wink:
23. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, používáte látkovou přebalovací podložku? Např. tohle: http://www.branakdetem.cz/prebalovaci-podlozka-tots-bots.htm
23. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vkládačky klidně dávej i dovnitř plínky. Froté vkládačky jsou super žínky z Ikey složené na třetiny - 10ks za 99Kč. :wink:
23. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, ja mam takovou poobnou a byla soucasti prebalovaci tasky a jsem spokojena. Ja bych ti ji doporucila.
23. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zzan, já jsem dávala do novoskladu také ručníček z Ikey, ten jsem vkládala dovnitřnit, čč byl na zadečku.
Později jsem vkládala nejmenší velikost vv - ta byla na zadečku. :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuz, no nechtej po mne, abych si to pamatovala! :grinning: :grinning: :grinning:
eri, ja mam taky neco podobneho, ale nepouzivam, bo kdyz to em.pokadi, tak to mam na zbytek dne spinavy..
23. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri a co používáš? :slight_smile: obyč plínu?
23. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus, došel mi vo a mokomidi, musí se lanolínovat, nebo už je to naimpregnované? Ještě dotaz k těm ořechům, na látkovém pytlíku je napsaný návod, že se ořechy vloží do přiloženého pytlíku a pere se to s ním, ale uvnitř žádný pytlík nebyl, je to myšleno jako ten pytlík, ve kterém to bylo zabalené, jak je na něm natištěný návod na praní??? Díky
23. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka, ja mám totsbotsky dve :slight_smile: je to fakt kvalitná super podložka, doporučujem!
23. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ještě se zeptám, co se dá prát v těch ořechách? Já je koupila hlavně na šátek, jenže ten šátek je do pračky dost málo, může se k tomu něco přihodit, třeba dětské oblečení a prát to na 40 st.?
23. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
somik, môže ale šátek sa nesmie avivážovať, tak daj čo chceš, čo ti nevadí bez aviváže :wink:
23. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, v ořechách lze prát vše kromě bílého páč to ztrácí jas. Leda za slunce, aby to vybělilo, ale toho se letos v létě asi moc nedočkáme
proti hrubnutí funguje výborně neekologická sušička
23. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, jak tak ještě koukám na ty tenské vlňáčky, co třeba tyto http://www.branakdetem.cz/tenke-vlnene-kalhotky-engel.htm? vypadají fakt jako jen kalhotky a pak už vím jen o těchto http://www.branakdetem.cz/wool-shorties.htm ale zase jsou delší, u chodícího miminka zas v létě fungují jako šortky, není na ně potřeba už nic, takže to větrá víc. Pak už mě nic jiného nenapadá. Holky, máte některá s vlňáčky zkušenosti? Myslím oboje, písněte prosím jejich hodnocení, díky.
23. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wool shorties super, nosíme je místo šortek k triku. Favoriti jsou nejtenší CuddleWool, taky super http://www.tuly-tuly.cz/svrchni-kalhotky/cuddle-wool/
ještě máme Stacinator Mka, drží výborně, jen stále pouští barvu, ale jen do vody, naštěstí ne na jiné pleny
23. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek