• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
A další důležité info pro všechny látkařky
KONEČNĚ byla spuštěna Plenka roku 2013 :slight_smile:

http://www.plenaroku.cz/plena_roku.htm

Takže hlasujte, propagujte látkovky mezi známymi a celkově se těšte na Týden Opravdových Plen, na kterém bude vyhlášen vítěz této ankety :slight_smile:
24. bře 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No a malý dodatek od Bamboolika - pokud se Bamboolik umístí alespoň v jedné kategorii, tak se můžete těšit na nějakou pěknou akci na jeho plenky :wink: Držte nám palce!
24. bře 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Já tedy nevím, ale odkaz je asi na anketu z loňského roku.....
24. bře 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek taky jsem si chvilku nebyla jista, ale není, protože jsme tam my, což jsme loni nebyli :slight_smile:
Dostaneš se tam přes www.plenaroku.cz - anketa a tam je už povídání 2013

teda snad už jsou odpovědi zpracovávány :confused:
24. bře 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik I tak jsem to zkoušela, já si nemůžu pomoci,ale Bamboolika tam tedy nevidím... :frowning2: Tak nevím....
24. bře 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Ha, uz jo... :wink:
24. bře 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek tak teď jsi zase zmátla mě :grinning: si říkám, jeslti mám nějakou vlčí mlhu :slight_smile: Takže to už asi fičí :sunglasses:
24. bře 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik No, spíš mi přišlo, že to tam právě dali. :wink: Zkoušela jsem to pořád dokola a pořád se objevovala stará a najednou aktuální.... :grinning:
24. bře 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek tak asi mám rychlejší počítač, ale mě se to tváří aktuálně už asi 2h :confused: :grinning:
24. bře 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik asi jo :grinning: já viděla aktuální povídání, ale když jsem klikla na odkaz, kde měla být anketa, tak se objevila stará :grinning:
24. bře 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek asi ti cestou počítač někde zabloudil :slight_smile:
24. bře 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik uf ..
odhlasováno, ale že bylo z čeho vybírat, tak přeji, ať to dáte :grinning:
24. bře 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svha díky,taky si to přejeme :slight_smile: Sázím u nás na AIO a na svrchňáky, cokoliv navíc je bonus :grinning:
24. bře 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik máte tam i jeden ode mě :slight_smile:
24. bře 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Tak ja uz jsem s epomazlila s novymi plenkami a uz schnou. Jsou nadherne a tutu. Diky.

Jinak teda cesta autem s latkou ok, jeli jsme 15 hodin, Bohuzel mi neuschnuly vcas Disany, takze jela v TB bamboozles s batolecim bamboolikem, BB bambusovou, BB kapsovka s bmb vkladackami (jeji zirafkova kakaci - zafungovala vyborne, snad v tom dlouho nesedela) a Bb na patentlky svrchnaky. Nic nam neproteklo. Takze na cestu zpet je bereme take. Je to teda narocnejsi na prebalovani a tahani veci do kabinek.
24. bře 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jen jsem tam viděla Sketch, naskočila mi husí kůže, do ted jsem tak naštvaná, že jsem je kdy koupila :frowning2: ještě , že jenom 2. s bamboolikem se to absolutně nedá srovnat, až ted, když je mám doma oboje vidím ten velikánský rozdíl!
24. bře 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě se vás ženy zeptám na jednu věc, asi jsem tele a někde jsem něco nepostřehla- ale když dáváte klasické ČČ, tak na to jen třeba PUL? a jinak nic? dneska jsem to tak udělala a sice nikde nic neprovlho (pul anavy) ani po 3 hodkách, což je pro mě průměrná doba, po které přebaluju, tak malej stále brečel a já nevěděla proč, pak jsem sundala plínu a za ty 3 hodky zadek jak pavián....
24. bře 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp já dávám ještě mezi čč a zadek kousek ustřižené flísové deky z Ikea. Ale když honedám, tak se taky nic nestane.
24. bře 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik tak odhlasovano :slight_smile:
24. bře 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Díky :slight_smile: JInak to co popisuješ je reakce na mokro. Tj byla moc mokrá plenka, což pokud jsi dala jen čtvercovku 9m dítěti, tak se docela divím, že nebyl mokrý durch. Ale když dáš více látky, tak nebude v tak šíleném mokru a nemusí tak reagovat. A hlavně teda separační plenka, právě ty flísové jsou fajn, dělají fakt such zadeček.
24. bře 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp ja to mam jako
@leeena_4 , ale popravde - 3 hodiny v 1 plence mi prijde jako dlouha doba...
24. bře 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek tak to je super :slight_smile: Ale teda vaše kakací žirafková plíánka mě bere :grinning:
24. bře 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa u všech ostatních plen mi vydrží 3 hodky uplně v pohodičce a nikdy nebyl problém s obruzeninami nebo protečením.

@bamboolik jojo, plína byla durch, svrchnáky to pobrali. ale nevim, jestli měl zrovna čůrací období, nebo to u ostatních není tak znát...až se mu to zklidní, tak to vyzkoušim ještě s nějakou vkládačkou..
24. bře 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp určitě. Ber to tak, že pokud máš savější plenku, tak se ta moč více nasaje do vnitřních vrstvev a i když je to mokré u zadečku, tak se v tom vyloženě nekoupe. Což u durch čtvercovky bylo, jako kdyby seděl v tom čůrání ty 3h. Určitě savější plenku.
24. bře 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přes den přebaluju co dvě hodiny, protože co dvě hodiny jí. Ale jnak mi vydrží celou noc a to v Bambooliku (už tam máte hlas @bamboolik), nebo v konopné EllasHouse - obě mají flísový vnitřek, takže fakt doporučuju tu flísovou vkládačku. Ta flís deka, ze které to mám nastříhané je v Ikea za 29,- Kč :wink:
24. bře 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Cc moc nenasaje, ja ho davam max hodku, kdyz to ma dele, je to se spanim, kdyz necura. A to davam jednu bmb vkladacku vzdy.

@bamboolik NO, ale ta nocni je tak mekkoucka, to ta pouzivana uz je zase tvrda, fakt mame hroznou tu vodu. A ty ZABICKY! Vysly na me spis zelvicky, ale to nevadi, tesim se na tu bmb AIO, zabickovou musim mit.
24. bře 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek jsi měla říct, že se mám koukat po žabičkové části žabiček :grinning: V londýně je příšerně tvrdá voda, vždycky jsem měla pocit, že mám kůži na těle o číslo menší. V brně je to oproti tomu luxus...
@leeena_4 díky :slight_smile:
24. bře 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Dávám doma taky čč, ale vycpávám vkládačkou - buď krátkou z Anavy kalhotovek, nebo frote IV. Vydrží 2-3 hod a není durch.....Separačku nedávám a zadeček v pohodě... :wink: Samotná čč je málo, tu dám, když vím, že budu přebalovat do 1 hod....
24. bře 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Tak jsem taky koukala na tu anketu a zarazilo mě, jak málo tam těch plen je, na našem trhu je přece mnohem víc značek, z AIO postrádám třeba zde populární SWB, Blueberry... Podle jakých kritérií ty plenky do ankety vybírají? A jsou tam třeba ty, co se umístily v předchozích ročnících? Nebo to jsou hlavně novinky? Jsem šťoura, ale takhle mi to nepřijde úplně objektivní.
24. bře 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek