• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
Máte někdo zkušenosti s Kissaluvs tvarovaná plena?
29. bře 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka No, já mám žížalku. V 9 měsících 7,5 kg..... :grinning: Jak konstatoval dnes tatínek, nožičky jako špejličky....
29. bře 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jj_jj neznam

@betysek nase ma pres devet kilo a pod devet mesicu :slight_smile: pracovni nazev koule.
29. bře 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše měla v 10m necelých 7,5kg. Zmenšuji je na sed o jeden patentek, sedí výborně. Ale jste mě ted nějak odradili, jestli jsou jiný. :unamused:
29. bře 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 jsou prostě míň pružný a mají kratší ty zipy, no...jinak napohled jsou střihem pořád stejný.
29. bře 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana a co dělá tu menší pružnost?
29. bře 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 to jsme se tu právě včera snažily rozklíčovat s Andělkou, ale na nic jsme nepřišly...já měla tenhle problém u tyrkysu, ona u zelených...původní moje fialové a její hnědé jsou ok. Asi to teda bude ten střih, i když vidět není, možná pevnější gumičky a hodně teda podle mě udělají ty sucháče, že jsou kratší. Sice prý jen o kousek, ale jak jsem psala, půl cm sem, půl cm tam a je to cm v pase a to už na mimino není tak málo.
29. bře 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Jo, jo, takhle podobně vážila Eli v 10m - 10kg. Julča je suveréně nejmenší mimčo v rodině (děti setřenky obě 11 kg v 8 m:slight_smile:)
Myslím, že to dělá to, že je čato nemocná, starší chodí do školky a tak každou chvílí něco donese, ona i obyčejná rýma udělá dost...Eli měla první rýmu asi 2 dny kolem roku....Ale hlavně je strašně živá a pohyblivá...
30. bře 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, můj měl v 6m 9kg :sweat_smile: a nožičky má buřtíkové pořád, i když už má jen nějakých 10,5.
dneska jsem mu je zas dala, není to tak zlé, no člověk si zvykne, uvidím. Musím si zvyknout je jinak štelovat a doufám že se mu trochu změní proporce. Ale tak perfektní jako ty první už holt nejsou..Nesmí přibrat, jinak by ho to tlačilo.
Ten sucháč fakt by bylo dobré zas prodloužit, blbě se s tím manipuluje, ve srovnání s původní verzí.
30. bře 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dnes teda studovala svrchnáčky bambolík co mám doma a ty tyrkysový mají už zkrácený ty suchý zipy a mají jiný gumičky kolem nožiče(NEBO MOŽNÁ JEN OBRACENĚ NAŠITÁ), ale střihově mi přijdou stejný, asi kdyby jste to neřekli tak jsm to ani nezaznamenala, ale je pradva že malá nemá zas nějaký stehýnka, má 8kg v 11měsících. Jen ty gumičky kolem nžiček vypadají na těch prvních líp(bílá lesklá), než na těch novějších(matná a taková zašedlá.)
30. bře 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 já mám u prvních normálně gumičky lesklé a u těch nových jsou jakoby (asi jo) flísové. Střihově kromě sucháčů jsou stejné fakt, ale když se vyzkouší v ruce, tak je to poznat.

Holky, a jak vypadá u vás ten flís okolo? Já už tam mám dost žmolky. Asi je budu muset oholit nebo odstříhat.. :sweat_smile:
30. bře 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak flís má taky žmolečky, tak furt oďobávám.
Ale stejně na ně nedám dopustit, mám dvoje a ještě jedny určitě chci koupit. asi koupím tu batolecí sadu(snad se mi srazí ty vkládačky aby tam pěkně pasovali). Auž jste někdo zkoušel tu novou bambolík AIO, myslím, že by mohla být dobrá, a na přebalení pak venku(i pro přítele) to bude jak jednorázovka. No musím to nějak zvážit, co koupit.
30. bře 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanule04 tak budu oďobávat :slight_smile:
Na přebalení venku beru většinou kapsovky..ale teď stejně venku nepřebaluju, chodíme jen tak abych přebalovala doma, co venku v kosně a břečce :rolling_eyes:
30. bře 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zjistila jsme že na žlutách svrchnákách máme jednu gumičku okolo nožiček lesklou a druhou jako na těch tyrkysových(matnou zašedlou, jsou podle mě našitý obráceně, ze spoda je vidět že je lesklá :grinning: , ale ničemu to nava..
30. bře 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka JO TED TAKY VENKU NEPŘEBALUJI. Ale ta nová AIO bambolík je kapsovka s všitou vkládačkou, jetsli je to ta všitá jako do noční plíny tak myslí, že to bude super.
30. bře 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. dubna v 11 hodin proběhne v mnoha zemích opět pokus o světový rekord v přebalování látkovkami (greatclothdiaperchange.com). Nevíte, prosím, jestli se letos zapojí i ČR? Např. @branakdetem2 nechystáte se zorganizovat hromadné přebalování :slight_smile: ?
30. bře 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanule04 TAky se chystám na AIO Bamboolika. Zuzka tu psala,že by měla být ještě jedna verze, kde nebude flísová vrstva k zadečku, ale bambus. Tak čekám....Ale líbí se mi opičky...Slibuju jí Julče k narozeninám :grinning:
30. bře 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 @andelka TAk jsem šla tady pořádně okouknout gumičky na Bamboolíkových svrchňácích a máte pravdu. Na těch novějších s protiskusy je opravdu jiná gumička kolem nožiček, taková jakoby flísová...Ale u obou pruží stejně....
30. bře 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všechny, obdivuju vaše výrobky, jsou nádherné :slight_smile: Měla bych jednu prosbu, nevíte kde by šel sehnat návod na výrobu overalu nebo kombinézy pro mimčo? Nemůžu nic kloudného sehnat... Děkuji předem a úspěšné tvoření :slight_smile:
31. bře 2013 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, spletla jsem si fórum... Husa.
31. bře 2013 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ad gumička u nožiečk - lesklá a matná. Je to ta samá, ale zpočátku jsme ji našívali lesklým nahoru, aby méně táhla vlhkost, ale pak si některé maminky stěžovaly, že jim gumička jakoby chlupatí a žmolkuje. Takže jsme zvolili ten flísový povrch, který zůstane déle jemný. Suchý zip se trošku zmenšoval, ale přijde mi to v pohodě, sama s tím problém nemám, nikdo se mi ani neozval, ale to by se dalo samože zařídit, ať je zpátky prodloužený, pokud to vidíte jako zásadní problém.
A díky moc za zpětnou vazbu :slight_smile:
31. bře 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
HODY HODY DOPROVODY, DEJTE TRIČKA BAMBUSOVÝ!!!
Bamboolik má pro velikonoční koledníky místo barevných vajíček neméně barevná trička.
Pošlete na info@bamboolik.cz nebo dejte na bamboolikův facebook jakoukoli fotografii svých dětí s velikonoční tematikou nebo velikonoční obrázek, který vaše děti nakreslily, a získejte 20% slevu na objednávku našich triček. Akce platí jen do konce Velikonoc!
31. bře 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@madlisek v čem to spočívá? :grinning:
31. bře 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakou značku svrchních kalhotek můžete doporučit? Bambino? Imse Vimse?
Určitě si chci koupit z vícevelikostních nějaké S na malé mimi a také jednovelikostní.
31. bře 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulica jednovelikostní mám nejlepší zkušenost s Bamboolik (ale když počteš posledních pár stránek, tak spíš se starším typem, co měl delší sucháče) a dál s Best Bottom (mají dvojitý PUL a jsou tudíž sice tužší, ale zas o to víc spolehlivé) a teď nově s Blueberry Coveralls...ty jsou teda spíš až fakt na větší dítě, jsou úplně maxi (mám skoro dvouleťáka, hubenýho sice, ale delšího než jeho vrstevníci a zmenšuju mu je), ale zas na noc na kalhotkovou Anavy-k nezaplacení, nic nekouká a neunikne ani myš. Dál jsou prima GroVia, hlavně na čtvercový plenky, mají takový příjemný úzký střih a hezký dezény a dělají minizadeček (asi nejmenší co znám), tudíž naprosto neomezují v pohybu, ty bych určitě v nákupu nevynechala, nejsou ideální na kalhotkovky, ale tak předpokádám, že JEN s kalhotkovkama nepočítáš. Takže tak. S vícevelikostníma zkušenost nemám.
31. bře 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulica Imse nejsou na malé miminko špatné, ale potom, jak se syn začal víc pohybovat, sucháče se kroutily a škrábaly na bříšku. Velmi dobrou zkušenost mám s Baby Lucy - příjemný měkký PUL a dobrý poměr cena/výkon.
31. bře 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp viz odkaz :slight_smile: Prostě na různých místech Země se sejdou předem přihlášené skupiny matek s dětma a v určenou hodinu přebalí každá své dítko do látkovky. Pak se sečte, kolik přebalení kde proběhlo a je to :slight_smile: Probíhá to v rámci celosvětové kampaně za látkovky, jako je u nás týden opravdových plen.
31. bře 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka @elana Holky, nepotěšily jste mě. Potřebuju ještě nějaké svrchňáky a byla jsem rozhodnutá, že to bude Bamboolik, protože vidím, že jsou z nich všichni nadšení. A teď nevím, jestli to risknout a jít do nich (když nemám zkušenost s předchozí várkou, tak nebudu zklamaná ) a nebo raději zkusit jiné (Anavy nebo Blueberry).
31. bře 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulica jako vícevelikostní jsem moc spokojená s ImseVimse soft ZOO http://www.veselepleny.cz/veselepleny/eshop/14-1-SVRCHNI-KALHOTKY-A-VLNACKY/28-2-PUL/5/157-Imse-Vimse-Soft-ZOO, teď chci zkusit IV Smart na patentky http://www.veselepleny.cz/veselepleny/eshop/14-1-SVRCHNI-KALHOTKY-A-VLNACKY/28-2-PUL/5/695-Svrchni-kalhotky-Imse-Vimse-SMART-Bila-na-patentky, potřebujeme větší velikost a super jsou HaipaDaipaa mají i pěkné vzory http://www.veselepleny.cz/veselepleny/eshop/14-1-SVRCHNI-KALHOTKY-A-VLNACKY/28-2-PUL/5/1116-Haipa-Daipa-svrchni-kalhotky-PUL-Bublinky, bubliny se mi moc líbí, možná taky jedny vezmu :wink:, jinak ty vyjmenované jednovelikostní Bamboolik a BestBottom má doma taky, měla jsem i Govia a spokojenost
31. bře 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek já jsem si ted kupovala před 14 dny jak anavy, tak 2 bamboolik a ještě jedny babylucy svrchňáky a jsem spokojená tak nějak se všema stejně. sedí všechny krásně a neprovlhnou
31. bře 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek