• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
poup: díky, takže máme pořídit ten Bepanthen? :slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule, jeden bych pořídila, je dobrej i na okousaný bradavky a další bebíčka :wink:
21. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to abych po měsíci rozdělala Medvídka (přeci jen to dá práci že :grinning: :grinning: ), mi docela vadí, že po Rybilce zůstávají na plenách mastný a asi nepratelný fleky...

evule - pohoda, překonaly jsme statečně šestinedělí, zítra jdem na kontrolu k dr., tak snad budeme mít aspoň 3,3 kg :slight_smile: (tedy po 6 týdnech dosáhnem průměrných porodních hodnot :slight_smile: )

Jo a tuhle se tu řešily vv - dorazily Kikko velikost M a jsou na takovýho prcka hodně velký, na druhou stranu se v nich Kačí krásně nosí, mám ji za co pořádně chytnout :grinning: Což je taky jedna z mnoha výhod látkovek :wink:
21. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bepanthen jsme dostávaly v porodnici, sice jen malý balení, ale za to hned 4x :grinning:
21. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, jj - zkušenost s naší starší - ta by už někdy kolem půl roku v hacce nezalomila. leda tak pohoupat, a hned zas ven. zato malinkej v ní chrupe celou noc :dizzy_face: a jako bonus - většinou se ráno budí suchej takže megavárka hovňousů a čůránek jde do číňáku :wink:

andy, jj, na vesnici je děsnej tlak na konformitu. pokud to není vesnice, kde se sestěhují alter lidi z měst :wink:
takže kdokoli chce dělat jakýkoli věci jinak, tak je vnímán jako obecný ohrožení :grinning:
já teda ten svůj předchozí příspěvek napsala trochu drsně, v reálu to tak nevypadá, že bych ty lidi fakovala. spíš zůstávám u sebe a prezentuju věci jako svůj pocit, svůj pohled a svý přání. který nikomu nenutim, ale zase se nenechám nutit do toho, abych tyhle svý přání zrazovala :wink: (a lidi venku jsou teda fakt ok - nezažila jsem vlastně nikoho, kdo by se navážel do látkovek, krom naší babi :grinning:) a nejlepší je, že příbuzný, co maj děcka zhruba tak starý, jako jenáš elík a bydlej o pár ulic dál, taky látkujou, takže se to v rodinš stala celkem norma :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hankko a gedren, chci vám moc poděkovat, mešavice jsou boží a obří

naše okolí: mudra = nereaguje, matky = tě obdivuju, na to bych neměla, otec dítěte = rozáro moje, ty jsi tak šikovná, jak zvládáš ty plíny, to je super, jak jsme ekologický, jeho spolupracovnice (báby na pásu) = že se vám chce..., rodina = pravidelně a s nadšením nakupují hnusky, moje látkovací kamarádka jak už jsem psala, se vrátila k hnuskám, má pocit, že brání Klárce v pohybu, já to s nikým moc neřeším, jen vždycky řeknu, že svý plínuše zbožňuju a dál mluvím, jen když se protistrana chytí

mamlas - my jsme typ prudicí se (a poslední dobou i prudící mě), takže sem tam mázneme rybilkou, ale max tak 2x za den
21. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja mam pripraveny Bepanthen a pak Sudocream, pry je dobry. Na nej mam dobre reference. Rybilku jsem radsi nekupovala, abych si neznicila plinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja se o latce moc nesirim. Kamaradkam co jsem to rekla, tak se divi. Ze je s tim prace atd, co budu delat s pokadenym plinama apod. Dobre kamaradky to nekomentuji, ze je to moje vec a at si to delam po svem:slight_smile: A mame ci tchyni jsem to rekla nedavno, kdyz na to prisla rec. Jen se mirne podivily a tchyne konstatovala, ze jestli bude dite ucuranek jako m., tak si maknu :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek: děkuju, určitě pořídíme.

mamlas: určitě Kačence chutná a hezky přibrala. Jste šikulky, že jste zmákly šestinedělí.
21. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Markétka se po Bepanthenu prudila....takže jsme skončili na Rybilce a občas dám i Ondřejovku (když je malá zhnuskovaná)...ale Evule pořiď si ho do začátku...na bradavky je fajn :wink:
21. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se na brane pokochala, jak jsou ty pliny paradni :dizzy_face: No uz to vidim, ze nebudu vedet, co koupit:grinning: Jsem si delal poznamky, kdyz se o par stranek dal ptala Evca, ale stejne...je toho mraky:grinning: A myslim, ze brzo spadnu mezi zavislaky:grinning:

Jaksi se mi nedari vygooglit zde tolik zminovane Pull iv organic...
mamlas, fakt? já našla jeden pečlivě ukrytej v nočním stolku, jinak o něčem daným (čemkoli) nepadlo ani slovo... njn, kdo má na nadstandart, tomu se reklamní klumpy asi nepodstrkávají :grinning:
erinko:
mešavice č.1 - Itti Bitti AIO nebo SIO (snap-in-one) http://www.branakdetem.cz/_1105.htm
mešavice č.2 - Baby BeeHinds Minkee http://www.babybeehinds.com.au/products/cloth-nappies/nappies/minkee-pocketaio - u nás se zatím neprodává, nedávno tady proběhla hromadná objednávka z Austrálie - už dorazila, takže nastal VMD = Velký Mešavý Den :grinning: :grinning: :grinning:
erinko, inspirovat se můžeš v konkrétní látkový výbavě :wink:
21. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nekúpite niekto rybilku? alebo krém od isipharma na prdelku? bepanthenu sa pre istotu nevzdám a ešte mám krém od nivea, ten je tiež fajn
21. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, svrchní kalhotky s PUL zátěrem Imse Vimse Organic, třeba tady: http://branakdetem.cz/_1005.htm , http://branakdetem.cz/_1006.htm :slight_smile:
schnek, jo, Evca se vlastne ptala tam v ty vybave, ty poznamky mam z tama:grinning: no mi se to jaksi plete :pensive:
Erinko, IV najdes mezi svrchnima kalhotkama, znacka Imse Vimse :slight_smile:
Jo a ja ditko jeste nemam, ale arzenalu na deti 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
potvrzuji, že rybilka je opravdu nepratelná, po zničení několika plen řeším separačkou
21. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo máte už mešavky, je to M nainstalovatelný už na 4kg dítko?
21. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reakce okolí byla zpočátku taky negativní. A nejvíc mě dostal strejda - jak to budeme stíhat, co je s tím práce že si to ještě pamatuje... Tak jsme dali takovou hlubokou debatu, jaký měli možnosti oni (hlavně co se týká praní) a jaký možnosti máme my. Až nám (s manželem jsme se na látce shodli hned na začátku těhu) dal zapravdu. Když to zvládli oni s vyvářením, tak proč bysme to nezvládli my s automatkou :slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
poup: jojo určitě pořídím a Ondřejovka je co? To se taky dá pořídit v lékárně?
No ty mesavice me teda dostaly :dizzy_face: Konecne vim co znamena VMD:grinning: Sem na to nemohla prijit :sweat_smile:

Jé, díky za odkazy :slight_smile:

Jdu spat, at jsem do prace fit a este musim namocit cizrnu :grinning: Holky, jste zlate, se mi dnes o plinkach bude asi zdat:grinning:
mne teda bepanthen na bradavky vôbec nepomohol!!! zachránila ma mastička z lanolínu od isispharma - mother care, úžasná, fakt!!! som mala ragády jak pr.se, trvalo to 3týždne, začala som mazať tým lanolínom a za 2 dni som mala bradavky zahojené :wink:
erinka, neboj, zdať sa ti nebude len raz :wink:
21. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka: neboj budem si v tom dělat pořádek spolu :slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky do hajan, mějte se tu fajnově a zase nakouknu.
21. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
JEste jedna otazka: ty mesavice z australie jsou lepsi nebo vysli levnejc? :slight_smile: Uz valim, doctu zitra:slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek - fakt :slight_smile: Jeden malý Bepanthen byl od sestřiček, pak jsme dostávali 2 reklamní kufčíky, v každým byl jeden a ten čtvrtej byl vlastně v balíčku, kterej mi přinesla kámoška :grinning: No ale mám ještě všechny téměř netknutý, na zadek používám (ale asi přestanu) rybilku a na mlíkárny MotherCare (ten byl zas ještě v jiným balíčku...) - a potvrzuju že je naprosto skvělej
21. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule: Ondřejovka - Ondřejova mast, seženeš jí v poho v lékárně...někde jí mají v tubě někde jí přímo dělají.... :wink: ...a hezky se vyspěte holky..já tady taky končím, ale postel vidím až tak za hodinu....ještě musím pořešit restíky...mějte se
21. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamlas, ty jo, i 2 kufry... já jenom jeden. ale klidně bych se ho byla vzdala,´byly v tom samý blbiny, ale sestra se tvářila, že je to ten největší dar, jakej mi mohli dát :grinning:
21. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek