• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@pampeliska1 do latkovani me vůbec přemluvil on:slight_smile: je to takovy setrilek:slight_smile: tak si přepočetl náklady a hrrr do toho:slight_smile: a u prvního to bylo i pro mimčo - mel alergie na některý jednorázový....
10. dub 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napmarti látkuju ve dne i v noci. tak do devíti měsíců jsem vystačila s novoskladem vycpaným vkládačkama, ale m. je žížala, myslím, že bych na ní novosklad umotala i teď :grinning: (ale už by to nestačilo savostí). Od těch 9 měsíců na ní dávám hlavně kalhotovky. Novosklad jsem měla předskládaný, daný do něj vkládačky a separačku, pak stačilo vzít ze šuplíku. Koš na plenky mám vedle přebalováku (mám malm z ikea a na něj nám tchán udělal desku). Na ven s sebou beru kalhotovky a svrchňáky (dřív jsem brávala i kapsovky nebo aio, teď mi víc vyhovujou ty kalhootovky), ubrousky a dřív i medvídka, použitý plenky dávám do pul pytle. na chatu a tábor jsme taky jeli s látkovkama, ale ten tábor šel jen, protože pražilo sluníčko a stihlo dosychat. Nejdřív jsem na noc dávala jednorázovku, protože jsem novosklad ještě neměla plně v ruce a chtěla jsem co nejdřív zase do pelechu :slight_smile:, pak mi cca ve 4 týdnech protekla, já musela převlíkat komplet kolíbku, tak jsem si říkala, že horší to už jaksi nebude a začala látkovat i v noci. Nevím, jestli jsem vystihla všechno, kdyžtak se ptej, kdyby tě něco zajímalo :slight_smile:.
10. dub 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@napmarti Novosklad jsem nedávala, od narození jsem dávala čč narovno, podle potřeby s vkládačkou.Teď v 10 měsících máme doma čč a ven a na spaní kalhotovku. Venku na procházce nepřebaluju. Na delší návštěvě přebaluju. Na dovolenou nejezdíme, tak že ti neporadím. Když jedeme na 2 dny k našim nebo manželovým rodičům, tak beru látkovky na celou dobu...Kbelík s plenami mám v chodbě, je tam nejchladněji. Čč má složené na rovno, před přebalením jen přidám vkládačku.
10. dub 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@littlemousecz Ahoj, pošli mi je prosím, vyměním ti je (vyber si prosím barvu dle momentálních skladových zásob), paragon nepotřebuju :slight_smile: Adresu najdeš na webu v obch. podmínkách. Díky!
10. dub 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betysek
@mahafi holky moc vám děkuju za informace!! Myslím, ze je to o tom to vyzkoušet:slight_smile: takze se do toho vrhnu po hlave a je to:slight_smile:
10. dub 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@napmarti Já látkuju ve dne i v noci. Syn se vzbudí v noci jen maximálně jednou, takže to není problém a dnes už jsou i plenky, které to pochytají. Navíc, když pije max. jednou v noci, tak i míň čůrá. Kyblík s plenami mám v koupelně pod umyvadlem a je s víkem (to je praktické). Vždy, když dám prát plenky (obden), tak vypláchnu i kyblík. Na procházku chodíme s kalhotkovou plenou. Když jdu na celý den pryč, používám AIO a mám sebou pytlík na použité plenky. Taky radši navíc jedno oblečení, ale ještě jsem ho nepoužila. Na začátku jsem používala novosklad a ten jsem si při žehlení předskládala, ale syn je valík, takže jsem brzy přešla na čč na rovno. Mám nakombinovanou výbavu ze všeho možného: čč, vícevrstvé, kalhotkové, AIO. Dost sem i osvědčili kousky flísové deky jako separačka - hodně to udrží zadek v suchu od počůrané plenky.
10. dub 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivuska.h ahoj, na jedné kalhotovce se mi otáčí gumička u nožičky dovnitř a nedrží mi patentky, dá se s ním něco dělat? Děkuju.
10. dub 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Taky prosím pošli plenku, u té gumičky uvidím, čím to je a patentky jsou každopádně na výměnu, občas se stane, že se něco povolí v lisu a pak to špatně lisuje... Stačí poslat bez vkládaček a prosím k tomu nějaký stručný dopis s popisem vady a hlavně s adresou, kam to potom poslat :slight_smile: Nebo toto info stačí i do mailu. Díky!
10. dub 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h I já děkuju :slight_smile:. Stalo se mi to u jediné a mám jich víc :wink:
10. dub 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 uz to tady tlumočim manželovi, tak se s tím popereme:slight_smile: na miminko chci čč a prave se bojím sestinedeli....pamatuju si noční kojení, kdy mliko malýmu teklo z pusy rovnou zadkem do pliny:slight_smile: ale kdyz uz je člověk vzhůru, tak holt přebalime víckrát a bude:slight_smile: ono se to po par dnech vychyta:slight_smile:
10. dub 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napmarti jojo, ze začátku to je holt každá plína "poklad", ale nepřišlo mi to nějak náročné :wink:. Budeš mít letní miminko, tak jestli máš balkon, tak čč jsou za chviku suché :wink:
10. dub 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 to se těším!!! Jinak jak je to se sušením kalhotkvych a svrchnaky na slunci? Něco se na slunci nema sušit,ne?
10. dub 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@napmarti já myslím, že kalhotkové když dáš vnitřekem ven (aby to nepralo do té barvy), tak úplně v pohodě - já je tak na začátku sušila. U PUL nevím. Nesmí to tam být dlouho no, ale to neboj, nebude, budeš sahat, jestli už to je suché a půjde to ze šňůry rovnou na zadek :grinning:
10. dub 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 :slight_smile: tak děkuju:slight_smile:
10. dub 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h super,díky moc,barva je mi celkem jedno,jen aby nebyla vyloženě holčičí (líbí se mi víc jednobarevný - modrá, hnědá, černá, ze vzorů ufoni, myši).Skladem jsou ale jen na sucháč a já bych chtěla patentky,co mám teď. Ale klidně počkám, až se budou šít další. Pošlu ještě dneska, když se dostanu s malým ven, nebo zítra.
11. dub 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi dnes po 19 měsících látkování podařil super kousek.. zapomněla jsem dát ráno svrchňáky :grinning:.. divila jsem se, že budu muset zase lanolinovat, že je po jedné dávce čůrání totál durch až na oblečení :grinning:.
11. dub 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@bamboolik Zuzko, prosím tě, jak to vypadá s těmi AIO bez flísové vrstvy? Budou, budou?:slight_smile: Do těch s fllísem se mi nechce, ať si nezvyká během dne na sucho...Pořád nakukuju, jestli už se objeví na stránkách...:slight_smile: Díky
12. dub 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte někdo na prodej flísáky anavy na kluka? V bazárku jsou jen růžové :confounded:
13. dub 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa mám žluté na sucháč a zelené na patentky, kdybys chtěla. Žluté jsem používala, zelené měl na sobě dvakrát:slight_smile:.
14. dub 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa cenu bych viděla tak na 200 (včetně poštovného), pokud máš zájem, tak do ip.
14. dub 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co používáte Bamboolik pleny, můžete mi poradit, prosím?
Budu mít svrchní kalhotky, v tom tu tvarovanou plenu a na ní třeba tu krátkou vkládací a případně ještě separačku. Když se mimi počurá, musím vyměnit samozřejmě tu krátkou vkládací a taky tu tvarovanou? Omlouvám se za blbý dotaz, ale čekám první mimi a jsem z toho tak trochu jelen :sweat_smile: Nemám jaksi představu kolik to mimi čurá a jak kolik ty pleny pojmou...
14. dub 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulica Jo, jo obě jsou bambusové - vkládací i tvarovaná. Teoreticky je možné, že může zůstat ta tvarovaná suchá, ale asi se ti to často nestane. Používám je ale až od půl roku, tak že zkušenost s malým mimčem nemám.....Bambusové pleny pojmou hodně a hlavně ty Bamboolikovy jsou hodně savé, tak že u malého mimča am bude asi hodně rezerva. Já na no orozence používala hlavně čč. Ale myslím, že bude i ta tvarovaná při každm přebalení minimálně vlhká.
14. dub 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakonec jsem neodolala a objednala jednu AIO Bamboolik a svrchňáčky od Petit Lulu. :grinning:
15. dub 2013 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj, používáte někdo na noc bum hugger i nočního bamboolika? Která z těch plenek je lepší co se savosti a střihu týče? A kolik kusů máte doma na dítko kolem cca 8 kg? Chci si teď pořídit nějaké do zásoby, když je ten TOP a jsou na plenky akce :slight_smile: Díky
15. dub 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha Mám oboje a raději bamboolika. Malá není těžká, ale nejspíš široká, protože bum hugger vel.L jsou jí při 9kg už docela těsné. A to jsem je kupovala teprve nedávno a bamboolik má ještě velkou rezervu. Teď mám tři a objednala jsem si tak ,že po vyřazení bum hugger budu mít čtyři.
15. dub 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neodolala jsem a objednala nějaké batolecí bambooliky a aio s opičkama. Budeme muset mít ještě hodně dětí:grinning:.
15. dub 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky jsme objednala batolecí sadu + 2základní, AIo dinosaři a chci ještě noční, a segra chce taky něco tak já budu mít velkou objednávku. Jewn by mě zajímalo jestli budou i jiný noční(psí pilot, hnědý proužky) v eschopu?
15. dub 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek už se šijou a už jdou objednávat :slight_smile:
16. dub 2013 v 01:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 nebudou, to byly limitované vzory. Máme stálé vzory tut, žirafy a myšky a zbytek je limitované. Ale pokud dílna dá, tak ve čtvrtek budou nějaké nové proužky :slight_smile:
16. dub 2013 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Díky, tak jsem jednu přiobjednala. Budu mít jednu s flísem a jednu s bambusovou vrstvou, tak uvidíme. Původně jsem chtěla jen bez flísu, ale nevadí:slight_smile: Když nám flís nebude vyhovovat, tak jí na to dám vkládačku :grinning:
16. dub 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek