• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. března 2017 
@soopy PUL Blueberry nebo Swaddlebees Capri, oboje jsou stejné, liší se jen kapsou vzadu (Capri) a provedením SZ / patentky. Střihově jsou obří. Osobně doporučuju spíš Capri (mám oboje). Na sucháče u BB musí použít sílu i dospělý :slight_smile: Obě verze zde: http://www.uhanky.cz/13-svrchni-kalhotky
21. kvě 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soopy PUL Anavy určitě ne, když už, tak PUL Bamboolik, ale ty co píšu výš jsou myslím větší (oboje teď nemám doma k porovnání, Bambooliky jsem měla jen půjčené)
21. kvě 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soopy co to znamená, že je vykrmený? dcerka je taky trochu rozměrnější, Anavy určitě ne, za mě ani Bamboolik, ty budu asi ted prodávat, jediný použitelný PULky na kalhotovky ted máme HD xl, flees Anavy sedí, ale jen na plenky narovno
21. kvě 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi A SWB a Capri jste zkoušeli?
21. kvě 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soopy take doporucuji blueberry coveral ci capri. Jdu je ted porovnat s bamboolikem.
21. kvě 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soopy tak BB jsou vetsi nez Bamboolik, ale o trochu. Jsou sirsi v rozkroku a delsi o kousek.
21. kvě 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi že je trochu objemnější, ale ne tlustý :sweat_smile: HD xl už mám schované v šuplíku :grinning:
21. kvě 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 díky za tip, už si je prohlížím...líbí se mi ty coveralls na patentky. asi blbý dotaz, ale na co kapsa u capri?
21. kvě 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek díky za vyzkoušení, o těch bamboolik jsem taky právě uvažovala...
21. kvě 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soopy má líp podržet plenku narovno. Ale nemám ozkoušeno, jestli opravdu má v praxi nějaký význam.
21. kvě 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soopy fakt, jo? kolik váží? ty HD xl jsou od 12 do 18kg :sweat_smile:
@lenka5731 nene a zkoušet nebudu, na K. už určitě nic jednovelikostního nechci, no a pro V. jsem si oblíbila právě HD
21. kvě 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek Ahoj, moc děkuju! To zní rozumně :slight_smile: prosím, jak používáš ty čtvercovky s vkladačkou? To se pak vloží do svrchních kalhotek? A kalhotkové pleny se vkládají také do svrchňáčků, a pak se hned perou? Moc se omlouvám, že se takhle blbě ptát čím víc, ale mám v tom čím dál tím větší guláš...
21. kvě 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soopy zkus Capri, ty jsou docela objemné nebo Popoliny L my máme přes noční Anavy, takže jdou přes dost objemné plenky, v pohodě je překryjí, mohli by cvaldovi stačit :wink:
21. kvě 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Čtvercovky skládám narovno - na polovinu, pak ještě jednou přehnout a ještě jednou (tak že vlastně na osminy), vkládačku vložím dovnitř než přehnu naposledy...No čtvercovky mám vlastně předskládané, skládám hned, jak seberu ze šňůry a pak jen vložím dovnitř vkládačku. Pak se to celé vloží do svrchních kalhotek..Na kalhotkové pleny se taky dají svrchňáky - položíš kalhotovku na svrchňáky a na to položíš mimčo a zapneš kalhotovku a pak svrchňáky.Svrchňáky se perou když jsou pokaděné, nebo po několika dnech používání. Je lepší svrchňáky při přebalování střídat, nechat jedny vždy vyvětrat - přehazuju třeba přes postýlku. Klidě se ptej:slight_smile: Pak máš ještě AIO - na ty se už svrchňáky nedávají - to je pleny vše v jednom, ale ty moc nepoužívám...
21. kvě 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Já jsem takhle skladovala pleny, když už starší chodila částečně na nočník, že jsem prala třeba jen jednou za týden, nebo za 5 dní. Ale to jsem ještě skladovala na mokro a dávala ocet, za 3 dny jsem vždycky vyměnila vodu, trochu jsem pleny přemáchla a zase dala do kbelíku a bylo to v pohodě. Tak že si myslím, že když to po 2 dnech přemáchneš, že by to taky mělo být v pohodě.
21. kvě 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Ale byl tam ten ocet, tak že nevím,co by to udělalo bez něj...Když se na bambus nemá dávat...
21. kvě 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soopy My jsme právě měli pro starší HD XL až do odplenkování. Měla v 1,5 roce 15 kg, tak že kolem druhého roku už ani jiné svrchňáky neoblékla. Ale to ještě nebyl Bamboolik a neznala jsem Blueberry.
21. kvě 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poraďte nějaké dobré kapsovky nebo AIO plíny, nějaké novinky nebo osvědčenou kvalitu. Po prvním mám BG kapsovky a jednu AIO, kalhotovky budu prodávat, to se nedá, potřebuju něco rychlého. co tak ještě zkusit? Prcek je hrozně akční a přebalit ho je dílo, sotva zapnu papírovku, hned se točí a řve, prostě to nesnáší. Takže něco na SZ pokud možno. děkujuuu :wink:
22. kvě 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navíc bere 2 měsíce železo a kadí pořád takovou tu hnusnou patlu matlu, která se nedá z ničeho dostat, flísové separačky jsou rovnou na vyhození. Jo prcek má 9 měsíců.
22. kvě 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Podívej se na bamboolik.cz Mám 11 měsíční holčičku, noční Bamboolik je super - kapsovka (to je tedy kalhotovka, ale na noc AIO moc dobrá není) na noc nic jiného nedávám. Teď začali dělat i AIO, které jsou taky kapsovky - mají s dotykovou flísovou vrstvou i s bambusovou, asi bych brala spíš s tou bambusovou u tak starého mimča. Jsem spokojená i s jejich SIO - mám batolecí vkládací pleny a super, dávám je, když vím, že budu přebalovat po více než 2 hod a v pohodě. Jen nevím, jestli by u nich kadění neskončilo pokaždé a svrchňácích, pokud je mazlavější a je to větší dávka, tak by jsi když tak musela prát vše komplet jako u AIO.
22. kvě 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama. ”
22. kvě 2013 ve 14:21 • 111safary
@111safary to tedy nepatří, přečti si pravidla MK :wink:
22. kvě 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek díky za rady, právě se obávám, že to vždycky skončí i na svrchňácích, proto bych volila raděj s flísem než bambusem, z toho to jde hůř dolů. Bamboolik neznám, ale hodně se o nich teď mluví :wink: navíc mají SZ tak možná nějakou seženu a vyzkouším - kapsovku. Kalhotovky už nemají smysl, sotva bych mu to zapla všechno... potřebuju šup šup a jde se. Na bazarech se zatím neprodávají že? Na vyzkoušení...
22. kvě 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj látkařky! Sice už mám jednoho syna odplenkovaného a druhý už bude pomaličku taky s plenkami na den končit, ale pořád zkouším další a další plenečky. Je to závislost, která v mém případě vyústila až do podoby e-shopu:slight_smile: Jedná se o e-shop s látkovými plenkami značek, které nejsou ještě v ČR na trhu (od včerejška vlastně jsou). Mám tam taky pár vychytávek pro bezplenkovku, tak pokud by Vás to zajímalo, napište interní poštu. Tady se odkazy nesmí dávat;)
22. kvě 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek Děkuju moc za podrobný návod!!! A ta poskládaná plenka ve svrchňáčcích drží jen tak?
22. kvě 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jakou máte zkušenost s BabyOno separačkama? Mám pocit že co jsme vytáhla balíček těhle separaček tak se opruzenin nezbavíme, bohužel v PCE se jiná značka snad nedostává. Díky
22. kvě 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 @aemmi @janinek @svha @betysek
No tak mě to nedalo a šla jsem prohrábnout šuplík a našla jsem ty svrchní PULky HD a normálně ono to jsou L :sweat_smile: Nějak to nechápu, měla jsem zafixované, že mám ty největší a omyl :grinning: Nicméně děkuji za rady, mám aspoň nad čím přemýšlet...coveralls nebo HD...?
22. kvě 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soopy já jsem si to myslela, oni ty XL jsou tak trochu mimo i v jejich nabídce jsou ve zvláštní kategorii a nešijou je v těch pěkných barevných kombinacích, jsou to fakt plachty :grinning: já přemýšlím, že koupím ještě jedny, nechce se mi riskovat a brát něco neosvědčeného, aby mi to tady pak leželo :unamused:
23. kvě 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veselazu Taky se občas prodávají na bazarech, tady na MK jsem je taky zahlédla, ale jsou hned pryč....
23. kvě 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Jo, jo drží, ale na ve všech svrchňácích. Musí mít užší střih. Dobré jsou Imse Vimse, ale ty jsou vícevelikostní. Jinak jsou v pohodě i Anavy PUL a Bamboolik PUL, ty mají vzadu takovou kapsu a tam se dá plenka zastrčit, měla by tak držet líp, ale nedám ji tam a tyto svrchňáky používám běžně na čč narovno a v pohodě. Jo a ještě Petit Lulu, ty mám asi měsíc a na čč plenky narovno jsou taky fajn. Nejsou dobré třeba Haipa Daipa, ty mají širší střih.
23. kvě 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek