• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
Holky díky moc za gratulace :dizzy_face:

Lus, už si zase pomalu sepisuju objednávku :grinning:
27. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla, že 60čč bude stačit, když bude kde sušit.
Já třeba nemám možnost sušit venku a suším v sušárně domu a teď, když se netopí mi tam čč schnou 24 hodin, když chci mít plnou pračku plen, tak bych se 60 nevystačila.
Malej totiž kadí závodně a tak i přebaluju častějc než co dvě hodiny.
Já to ale doplňuju vkládačkama z ručníků IKEA apod. Plus mám nějaký kalhotovky a vv a další.

A pleny pod hlavičku, na přebalovák atd. do té výbavy vůbec nepočítám, ale ty mám jen obyčejný.
27. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k těm vv, na začátek se mi ale spíš hodí čč, ne? Na novosklad... Jo a ty vv jsou ve dvou velikostech, hodí se spíš jedničky nebo dvojky?
27. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa, z Ikey používáš ty malé ručníčky nebo ty žínky? Já zatím používala jen rozstříhané osušky a ty jsou super, sajou mnohem lépe než čč-i než bambusové čč.
27. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, já raděj čč, ty vv mi přijdou moc tuhé, ale Alex byl pidi mimčo.

A z Ikea mám jak ty ručníčky, ty dávám na noc, tak ty žínky, ty dávám doma na den do novoskladu jako vkládačku. No a pak mám ještě udělaný z osušek Ikea čtverce 70*70 a ty motám na noc do novoskladu a to vydrží dooost dlouho.
27. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte někdo srovnání savosti BL bambus a třeba HD pastelky, nebo Tenclu Popolinek případně Bamboozle?
27. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdo máte zkušenost ze SWB one size organic ??? Připadá mi na tlustá,ale líbí se mi
27. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmisa: Mám HD Pastelky a od Popo Panda Tencel. Materiál tencel je proti HD, které mám cca půl roku, heboučký a chladivý. Pastelky ale rychleji schnou. Panda je štíhlejší a podle mě víc nasaje. Pro mimčo je asi příjemnější tencel. :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, tuhle swb mam a zrovna vcera v ni Kubik nepalnovane byl asi 5h a v pohode. Vypada tluste jen jako nova, pak se sepere a neni uz taky nadychana a je bezva.

A dnes v noci mi Kubik zase neplanovane vytuhl, nedala jsem jeste nocni plenku (zakon schvalnosti) a byl v cc a vv 10h. a naprosto v pohode. On spal v kuse a nastesti v noci nekaka, zmaha ho vojtovka :unamused: Rano si to vynahradil do cinaku a predtim vlastne taky.
27. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubinkov, no já mám právě i HD i Tencel, ale přemýšlím,jestli stojí za to kupovat BL :grinning:
27. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmiso, BL i Tencel mam na ceste, tak ti pak dam vedet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa, mám bambusky BL i Bamboozle a řekla bych, že to vyjde tak na stejno.
27. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě všechny bamboozle zhrubly jako blázen
27. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, mě hrubly i BL a vlastně všechny plínky, hlavně když jsem je sušila na přímém slunci. Ale teď jsem je sušila po dlouhé době doma, páč pršelo a jsou zase měkké :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já suším v sušárně a bamboozle jsou měkké, akorát to tedy dlouho schne. Tencel jsou proti nim suché raz dva.
27. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,
holky prosim vas muzete mi nekdo hodit odkaz na ty Ikea zinky a rucniky ,ktere to jsou konkretne?dEKUJUUUUU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zzan, mám pocit, že Näckten, ale doma to ještě nemám:slight_smile:
27. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko diky :slight_smile:
Holky jeste mi napiste prosim na jak velke kousky ty rucniky nebo zinky strihate a jestli je nejak obsivate ,nebo nechate tak?Nebo podle vkladacky do toho tvaru a treba ze dvou vrstev?
27. črc 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zzan, já tedy vkládačky z Ikeáckých ručníčků nedělala, ale holky je myslím jen překládají napůl, nestříhají, jsou to nějaké malé žínky či co.
27. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zzan, já to nestříhám, normálně je poskládám, aby to šlo akorát mezi nožičky.

Ručníky jsou Näckten, 9 kaček jeden kousek, rozměr je 40*60cm.
A žínky: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40054538
27. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky zmuzle za pozitivní hodnocení, asi jí přikoupíme i s nějakou kapsovkou. Potřebuji se zbavit IV, straší mi tu a nepoužíváme je.
k bamboozle - mě hrubly prostě všude, ale fakt drsně, máme ultra tvrdou vodu :frowning2:
27. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych poprosit o radu. Jaké kalhotkové plínky byste mi doporučily? Chci si trošku rozšířit výbavu :grinning: a chtěla bych nějaké, co jsou dobré a pokud možno i štíhlé. A kdyby tak můžete i nějakou AIO. Přijde mi hrozná škoda dávat na ty krásné barevné kalhotkovky ještě svrchňáky :sweat_smile:
28. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka: já jsem moc spokojená s Bum genius, mají kapsovky i AIO a jsou super štíhlé a hodně toho poberou :grinning: . AIO mají i verzi z biobavlny. Většinou jsou jednovelikostní, takže ušetříš :wink:
28. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, po 100 letech se u vas aspon na chvilku zastavim :wink:
blka.. taky mam BumGenius a su moc spokojena :wink: a taky ella´s house mi prijde, ze hezky sedi..
28. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, to je zkratek, kdo se v tom ma vyznat:slight_smile:?! Zacinam se v tematu orientovat asi tyden a mam v tom stale chaos, takze prosim poradte...

Chtela bych pouzivat latkove pleny na cele obdobi pro ditko a samozrejme na vylety a treba na noc je stridat s ekologickymi (nejlepe Alanya z DM drogerie - mate s nimi nekdo zkusenosti?).

Pak by me zajimalo, jestli kdyz budu pouzivat vicevrstve plenky, tak jestli se pouziva na prebaleni vzdycky jen jedna? Docela rada bych vyzkousela i kalhotkove pleny od Imse Vimse, mate s nimi nekdo zkusenosti? Ty jsou jednovelikostni, takze na cele obdobi, ale nemaji suche zipy ani patentky, upevnuji se kalhotkami, daji se takove plinky na miminko vůbec umistit? Kdyz sebou prcek šije, nez nandam kalhotky, tak uz bude bez plinky:slight_smile:, ne?!
28. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
barica-mám HD pastelky a kissaluvs a taky nemají patenty ani zipy,na oboje používám snappi sponku,protože jinak by mi na dítěti nevydrželi ,než nainstaluju svrchňáky :grinning:
28. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barico, tak ji můžeš zapnou snapkou, ne ? Přiznám se, že bez snappky bych si na to netroufla... A vv jen jedna, víc by se ti jich na miminko asi nevešlo :sunglasses:
28. črc 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, snapi sponka je asi opravdu jediná možnost:slight_smile:, jenže tím se zase kalhotkové plíny ničí, musí určitě vytahovat oka. Nicméně na prezentaci říkali, že to jde v pohodě i bez sponky, to bych teda chtěla v reaálu vidět:slight_smile:...
28. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek