• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
Holky, díky :slight_smile: . Přijímám i další tipy :wink:
28. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka- já tedy doporučuji CuddleBuns, máme i jejich AIO a jsme spokojené.
28. črc 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, ty cuddly jsou moc pěkné, ale taky drahé :unamused:
28. črc 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jo...:frowning2: ale stojí jen o kilo víc než třeba BE a na těch nic extra hezkého není ....ale jsou taky fajn
28. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
blba: tak mám také odzkoušené CB AIO a spokojenost, vydržela i naši mega čůrací nálož :grinning: , zato CT mě zklamala, hned protekla :sweat_smile: :pensive: , nevím jestli jsem neudělala něco špatně. Kdo ji máte, jak jste s ní spokojeni? Díky
28. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je škoda, že ty cb mají jenom na tuly-tuly. já toho chcu objednat víc
28. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
CT mi rpotekla tak první tři použití.Musí se párkrát vyprat!!!Pak už je spolehlivá!

Ty CB budeme mít od září i my...:slight_smile: Dřív žel ne...
28. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a neplatit poštovné co? :slight_smile:...uděláme nějakou kampaň aby maminy co kupují ekopleny měly poštovný zdarma. Taky mě neba za jednu plenu dávat poště sedmdesát kaček navíc. CB prý budou od září i na bráně, tak vyčkej....nebo kup víc CB :grinning:
28. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to poštovný fakt víc snížit nejde:-/ Je to strašně drahýýýýýýýýýýýý...........
28. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, to je rada, to by mě manža hnal :grinning:

Jo, to poštovný je na prd :unamused:
28. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, od září, ale já potřebuju výbavu rozšířit už teď, protože doma my nevadí používat čč, ale ven nechci, aby měl zadeček jak ferda mravenec, tak dávám jednorázovku :frowning2: a taky se chcu něčím pěkným pokochat, že :grinning:
28. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musíme se hromadně vypsat nějakou petici jako že podpora ekologie, zrušit daně na pleny a poštovný a to by bylo, aby to nešlo trochu dolu.
Lus - tomu věřím že to nejde, ceník pošty je na webu ...
blka - co by tě hnal, má krásný mímo a to nutně potřebuje mít hezký zadeček, jasná věc. Já teda cenu každé nové plenky nehlásím, raději.
28. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, ted "ČUMÍM" :astonished: na tuly - tuly, odkud jsou a jsou z našeho města :sunglasses: :grinning: . Tak to by bylo super, bez poštovného :dizzy_face: . Zrovna včera jsem potkala 1 majitelku na poště - měla balík tuly - tuly, já myslela, že to je jiná firma. Takže našetřím a ještě nějakou pořídím
28. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš blka, takhle se šetří na poštovným
28. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to beru s tím poštovným tak, že kdybych si pro to chtěla na Bránu zajet, bude mě to stát 10x víc :wink:
28. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě nenapadlo, já to mám přes půl republiky, takže si jdu objednat ještě nějakou blúberku...tu první mám z US a tam kdybych měla jet pro plenu, to vás zásobím skoro všechny :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdyby měl někdo zájem, tak prodávám svrchňáčky IV http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25148221&tab=0 :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
pěkně prosím o radu. Ráda bych nakoupila pár plen All-in one (sice jsou drahé, ale často nám budou hlídat babičky a tety a nechci je nutit do obyč. látkovek), ale nevím které jsou nejlepší. Nebo spíš tak, nevím které je dobré za ty peníze koupit - aby mi neprotekla a zároveň aby byla prodyšná.

Vaši diskuzi jsem chtěla pročíst, ale těch příspěvků a zkratek je tolik, že se v tom ztrácím.
Budu moc vděčná za každou radu i za tu kde koupit levněji.
29. črc 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě mám jeden dotaz, možná zkušenějším bude připadat trošku blbý, ale jsem prvorodička, tak to tak berte :grinning: .
Jak je to se širokým balením u těch AIO plen?
29. črc 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editah, seznam zkratek najdeš na první stránce této diskuze.
29. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
BBH DORAZILO!!!!
29. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edito, nejraději tu máme asi všechny IB SIO :wink: Super je že si do ní můžeš koupit náhradní "střeva" a počuraný jen vyměníš za suchý a kalhotky ti zůstanou :slight_smile: IB asi moc široký balení neudělají, jsou to bokovky a opravdu štíhlé plenky. Ale zase široký balení se stejně nepoužívá většinou moc dlouho a na úplný novorozeně dávat AIO plíny asi taky není ideální, protože dítko hodně kaká, lepší budou čč a později najet i na kalhotkový a AIO plíny :wink: Neboj, babičky to určitě zvládnou i s obyčejnýma čtvercovkama :sunglasses:
29. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu lus, to je dooost dobra zprava!! :dizzy_face:

s IB ja zatim stale spokojena nejsem, ale nevzdavam to, cekam cekam, snad ta spokojenost brzy dorazi! :wink: CT mi taky uz 2x protekla, tak ji teda jeste parkrat vyperu na prazdno a snad uz to bude dobry. :grinning: :grinning:
a udelala jsem si radost a koupila em. kravickovou MMT a vypada to fakt dost dobre! :grinning: :grinning:

edith, treba muj pritel do dnes nerad pouziva kalhotovky a vaze em. zasadne do novoskladu :sweat_smile: :grinning: ono to tak slozite neni a vazat se to brzy nauci :wink:
29. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já IB neměla na úplně malý miminečko, takže nevím, ale máme je asi od půl roku (?) a jsem maximálně spokojená, na ven máme jenom je :slight_smile:
29. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
editah - IB nemáme, mě vadí že je vyrábí v Číně, AIO máme CuddleBuns, ty nedělají široký balení, jsou skoro jako papíráky. Na ven při počůrání jen vyndám ty vkládačky a šoupnu tam jinou, takže vydrží celý odpoledne. Mám ráda hlavně ale kalhotkovky a přes ně vlňáčky.
Pak mám jednu AIO Blueberry a tu už máme přes rok a pořád je krásná a dobře funguje.
29. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus: kdy budou doplňeny velikosti u BBH? Už mně svrbí ruka :grinning:
Blka: za mně CB, Swaddlebees 2v1 a Blueberry :wink:
Editah222: široké balení je na doporučení ortopéda, když je vše ok, tak se nedáva. A jak psala lucinecka ze začátku je stejně nejlepší používat čč a vv.
29. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dubakm, CB je co za značku? Blueberry je teda pěkně drahá :confused: . Ta Swadldlebees vypadá dobře :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blka: Cuddlebuns i Blueberry mám jednovelikostní, sice jsou dražší, ale vydrží v pohodě celé plenkování a ještě udělají parádu. A nakonec je možná i dobře prodám.Swaddlebees mám M od 7kg a nám asi vydrží v pohodě do konce plenkování :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže vlastně taky jednovelikostní. Já vím, že ty ceny jsou příšerný, ale třebárs Baby Lucy musím koupit ve dvou velikostech a to pak vychází na jednu jednovelikostní Blueberku.
29. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje řeč, vždy si to zdůvodním :slight_smile: budu to mít dva roky, dobře to prodám za poloviční cenu, tak co??
Mám jen chlupatou BB, duba - jaký máš ještě, koukala jsem na tuly web, že je docela výběr, máš nějakou kapsu co pochopí i babičky??
29. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo- ale je to tak. BL vydrží 2 hodiny a Blueberry 4 hodiny. Takže zas je na tom líp. Hele ta SWB 2v 1 je docela fajn, můžeš ji dát tak jak je, nebo ještě dovycpat. To pak dá klidně i 5 hodin. Zapína se na na bocích na patentky a je taky super štíhlá. BB mám chlupatou i velour bamboo i konopku. Teď se chystám ještě na BBH.
29. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek