• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
ijo-jo,občas se to prodá,ale zatím to nebyl nikdo známý,od koho bych mohla zjistit reference:slight_smile::slight_smile:
31. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak holt budu první
31. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně BL bambuska neprotíká.

Astrane, to ani nevím, že jde :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám bambusky BL dvě - pistáciovou a béžovou a ta pistáciová je na omak mnohem měkčí - nechápu :astonished:
31. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus, tak snad než se prcek narodí ještě BBH budou. Máte na obchodě jiné ceny než na netu? Uvažuju, že kdyby mi to nějak vyšlo, až to budu mít všechno sepsané, vybrané atd, že bych přijela přímo do Brna a koukla se na ty věci osobně. Ale ještě nevím, taky podle toho, jak mi později bude, že jo. Přece jenom to je docela dálka.
31. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
až uvidíš pleny naživo, koupíš jich 2x tolik :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo :grinning: s tímto rizikem počítám :grinning: :grinning: :grinning: Ale třeba mi bude bývat blbě a objednám to :sunglasses: Ale chci i šátek, uvažuju o hacce, takže bych to naživo vidět chtěla... No je to dilema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, od zari ma byt Brana v Praze, ale asi to uz vite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že to bude aspoň na druhém konci Prahy. Mojí kapse stačí látkovky.cz pár metrů od baráku :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám to Phy daleko :slight_smile:
31. črc 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak i vbavnce.cz otvíraj v srpnu prodejnu v Praze, někde u Florence.
31. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Planuje se na nas pazandy pekny utok plenek :grinning:

Kubik necekane vytuhl a spal mi 10,5 h v cc na draka, prozirave bambusove vkladacce a vv a ani ta cc nebyla mokra!
1. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat-ceny jsou stejné i v krámě, hacky i šátků i většiny plen (jen doplňky jsou trošku dražší)
1. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte kde seženu obyčejnou sodu na praní k výrobě slizu? Zkoušela jsem drogerie a domácí potřeby a nic..
1. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
holky vim,ze to sem nepatri ,ale vidam tu fotky nosenatek ,takze asi maminky satkarky budou vedet ,kde je tu nejake tema pro ne ,nebo tema kde bych zjistila nejaky sraz satkarek a natrenovala si uvazy????Jestli se nekdo ozvete ,diiiiiiky :wink: :slight_smile:
1. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romankov a zkoušela jsi obyčejné drogérky? Já u nás kupuji sodu v droxi. V DM třeba nemají a v hypermarketech taky ne.
1. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak jste tu psaly o prášku o alergiky Minirisk, tak byl vzoreček přiložený u časopisu Máma a já.
A v Betynce píšou o BKM
1. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky prosím vás co je nejlepší pod vlňáčky, my totiž nemůžeme mít Pul vrchní plínku malej je z ní strašně upocenej.
1. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj látkařky, dělám velký výprodej svojí výbavy (vesměs malé plenky, ale i onesize a vybavení)
prozatím jeden inzerát:
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=341539

... dále prodávám itti bitti Mka - sio limetkovou a fialovou + aio oranžovou.

... a pak lotties tendy, engel kalhotkovou, baby lucy organic xs-s, zlatíčko flanel, ptitky barevné, kushies classic, kikko kalhotkovou Mko, popo PULky, airhour, kissaluvs kalhotkové + tvarovanou plenu , biobavlněné hhs aj.

(buď stihnu dát během dneška inzerát, anebo kdyžtak písněte do ip. při odběru většího množství přidám bonusy. např. vkládačky eh s flísem, separačky hd nebo popo celuloza, případně nějaké starší plenky)
1. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zzan, nošení je téma ve volné diskuzi
1. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romankov: Já ji kupuji v Coopu - práškovou nebo krystalickou ve Schleckerovi :wink:
2. srp 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chystáme se v pátek do Brány na přednášku a na nákup. Do konkréní výbavy jsem vložila co už mám a co se chystám koupit. Můžete mi to prosím okomentovat, co třeba nebrat, co naopak přidat atd. Děkuji.
2. srp 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, občas se snažím u kojení číňákovat, ale nevím, jak tam Barborku správně narychtovat, připadá mi, že na tom čínáku spíš "sedí", což by nějak neměla, ale když ji u toho kojím, tak mi nějka na pořádné držení chybí ruce, nemáte některá fotku v albu? Nebo nějaký jednoduchý popis, jak naistalovat dítě nad čínák při kojení :slight_smile: :astonished:
2. srp 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
baco, ja to zvladam jen kdyz kojim z leveho prsa (jsem pravak). em.drzim levou rukou jakoby v klubicku a cinak mam mezi stehny. ale na druhe strane ji takhle neudrzim.

brana v praze? no jupiii!!! :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte po delší době!
Tatínek měl s námi 3 týdny dovolenou, tak koníkování nehrozilo, znáte to :grinning:
Dnes projíždím co se dá :grinning:

Že bude Brána v Praze jsem už koukala a jupíííííííííííííííííííííííí! To zas bude stát peněz :rolling_eyes: :grinning:

A mrkla jsem i na tuly-tuly.cz a naše modelka je mezi 7 vybranými zadečky do soutěže, takže kdybyste nám nááááhodou chtěly dát hlas :grinning:
http://www.tuly-tuly.cz/foto-soutez/
2. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jdu na radu: zvažuju látkovky, ale nechci skládat (odpor z mládí). Jako nejschůdnější varianta se mi proto jeví tahle sestava:
10x haipa pastelka (nebělená)
10x HH strap
3x svrchňáky S, 2x M
vkládací pleny (Tots Bamboo - kolik? jiné?)
celulózové separačky
(+ neurčitý počet zděděných čtvercovek, ale ty jsou opravdu v nouzi nejvyšší)

Na doktory a nutné příležitosti zatím vidím jako nejschůdnější variantu "papír". K dispozici je balkón, obrpračka a sušička, když bude ouvej.

Je na tom něco zásadně špatně? Málo? Akorát? Díky předem, už z toho mám hlavu jak dvouvěrtelák. Člověk aby na to měl doktorát... :grinning:
3. srp 2009 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
rivka, možná bych, pokud máš možnost, někde okoukla ty hh strap, někomu prostě nesednou, jiné maminy je považují za nepřekonatelné, na ty bych koukla v reálu

na noc bych doporučila vkládačky od BI, jsou mega savé, nyní dáváme nudli od BI do pastelky a vydrží celou noc

a k doktorovi pořiď IB, jsou hezké a držáky :wink:
3. srp 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
rivka: Vkládačky taky spíš doporučuji BI. Na HHS mě odrazuje to zavazování, a nutnost vycpávat, Pastelka je výborná :slight_smile: K doktorovi papír není nic moc, radši si kup pěkné svrchňáčky a kalhotkovky. IB je opravdu krásná a velmi velmi reprezentativní.
http://www.branakdetem.cz/plena-magic-baby-beehinds.htm
http://www.branakdetem.cz/bitti-d-lish-snap-in-one.htm
http://www.branakdetem.cz/bummis-svrchni-kalhotky-brite.htm
http://www.branakdetem.cz/sada-onesize-duha-(rainbow).htm
To je jen malinko pro inspiraci. :wink:
3. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
HHS jsou hezké, ale mně na malé mimčo moc nesedí, jsou tužší a kolem nožiček se hůř dotahují než zavazovačky Disana.
3. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek